[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 
UpdatePack7R2: offline aktualizace Windows 7 a Windows Server 2008

UpdatePack7R2: offline aktualizace Windows 7 a Windows Server 2008 KE STAŽENÍ

UpdatePack7R2 je offline balíček veškerých aktualizací pro systémy Windows 7 SP1 a Windows Server 2008 R2 SP1. Jeho pomocí snadno plně aktualizujete zmíněné systémy o veškeré kritické a doporučené updaty a záplaty bezpečnostních děr. Své uplatnění najde kdykoliv jsou servery Microsoft přetíženy masovými nápory hromadných povyšování systému i tam, kde je online instalace příliš nepohodlná či zcela nemožná. A vůbec nejlépe poslouží těm, kteří instalují čistá Windows 7, a nechce se jim několik dní čekat, než se systém plně aktualizuje. 


ESET Smart Security Premium: špička zabezpečení v lehce chaotických notičkách

ESET Smart Security Premium: špička zabezpečení v lehce chaotických notičkách KE STAŽENÍ

ESET Smart Security Premium staví na špičkovém základě antiviru a antimalwaru. Ty doplňuje celá škála dalších bezpečnostních modulů, z nichž kupodivu ani jeden není do počtu jako u konkurenčních řešení. Pravdu říct, v Smart Security se skrývají ještě další utility a technologie, které by si zasloužily vytáhnout na snadněji nalezitelné místo, ale jsou lehce upozaděny ve struktuře ovládání. Přesto hračičkové si je najdou a my - líná většina - můžeme s klidem v duši Smart Security Premium prostě jen nainstalovat a zapomenout. 


Advanced SystemCare Ultimate: ultimátní balík pomocníků

Advanced SystemCare Ultimate: ultimátní balík pomocníků KE STAŽENÍ

Advanced SystemCare ve verzi Ultimate přináší neuvěřitelnou škálu nástrojů a utilit nejen pro vyčištění a optimální úpravu nastavení systému Windows, ale také pro správu nejrůznějších parciálních funkcí, aktualizaci aplikací a ovládačů, údržbu stavu hard disku, správného nastavení síťového provozu a mnoho další. Verze Ultimate také zahrnuje vlastní antivirus, fungující i ve verzi rezidentního štítu, a antimalware.


FolderScan: rychlý seznam položek složky

FolderScan: rychlý seznam položek složky KE STAŽENÍ

Program FolderScan slovenského autora Pavla Bučky je šikovný pomocník pro snadné vytvoření seznamu položek souborové složky. Ač utilitka jednoúčelová, může pomoci v mnoha případech - ať už vytváříme x seznamů písní CD, mapujeme obsah a adresářovou strukturu celých disků do x úrovní podadresářů nebo se snažíme rychle získat výpis položek exportovaných z externích aplikací v podobě jednotlivých souborů. 


Avira Free Security Suite: bezcenný obal bezplatného antiviru

Avira Free Security Suite: bezcenný obal bezplatného antiviru

Avira Free Security Suite vyvolává představu svity bezpečnostních aplikací sloužící k bezplatnému zabezpečení počítače. Antivirus zdarma tam je, stále stejné, minimální ovládání firewallu také zůstalo, ale svita doprovodných doplňků, aplikací, či spíše nabídek k upgradu na placené verze produktu je spíše k zlosti. To vše završuje podivná splácanina přístupu a nastavení místních aplikací a cloudového účtu v podobě Avira Connect.


Seznam Lištička: pravá ruka uživatele Seznamu

Seznam Lištička: pravá ruka uživatele Seznamu KE STAŽENÍ

Seznam Lištička je soubor nástrojů a přístupů ke službám společnosti Seznam. Zjednodušuje práci s prohlížečem, dohledávání cizích slov a převádění cen v devizách na koruny a nabízí okamžitou kontrolu nově příchozích emailů do emailových schránek. Může velmi pomoci uživatelům služeb od Seznamu.


Kaspersky Internet Security Multi-Device 2017: špičkové zabezpečení

Kaspersky Internet Security Multi-Device 2017: špičkové zabezpečení KE STAŽENÍ

Produkty Kaspersky mají mnoho výhod: špičkový a oceňovaný antivirus, pokročilé nástroje zabezpečující další aspekty práce s počítačem a internetem, přátelské provedení a podrobná nastavení. Z těchto již existujících výhod těží i nový Internet Security Multi-Device 2017 a jejich synergii dále posiluje. Nabízí maximální zabezpečení při minimální zátěži počítače, ovládání je naprosto jednoduché, přesto skrývá i velmi podrobné nastavení pokročilých nástrojů, je designově čistý a uživatelsky vstřícný. I přes veškerou obezřetnost se dá označit za etalon, kterému by se i konkurence měla snažit přiblížit.


Bitdefender Internet Security 2017: zlatá střední cesta

Bitdefender Internet Security 2017: zlatá střední cesta KE STAŽENÍ

Internet Security od Bitdefenderu představuje zlatou střední cestu v přístupu ke komplexnímu balíku zabezpečení počítače. Vysoce kvalitní antivir je doplněn mnoha dalšími bezpečnostními utilitami, které nejen fungují tak, jak mají, ale lze je i jejich součásti parciálně vypnout a dosáhnout tak optimálního vytížení systému. Na druhou stranu lze vše těchto výhod využít i bez drbání do nastavení programu, stačí ho jen nainstalovat, proskenovat počítač, zapnout režim Autopilot, a zapomenout na bezpečnostní starosti.


Svchost.exe Lookup Tool: odhalení služeb skrývajících se pod svchost.exe

Svchost.exe Lookup Tool: odhalení služeb skrývajících se pod svchost.exe KE STAŽENÍ

Každého, kdo je zvyklý otevírat Správce úloh, muselo už někdy zaujmout množství procesů se stejným jménem svchost.exe. Jejich popis Host Process for Windows Services toho taky moc nenapoví - nanejvýš tak ještě zjistíme, že některé patří do Local Service, jiné do Network Service, další si nárokuje System a nějaká jedna náleží i uživatelovu profilu. Abychom o těchto procesech zjistili víc, musíme nasadit sofistikovaný nástroj - třeba v podobě svchost.exe Lookup Tool.


Zemana AntiMalware: zasvěcena boji s malwarem

Zemana AntiMalware: zasvěcena boji s malwarem KE STAŽENÍ

Zemana AntiMalware je aplikace vyhrazena na likvidaci malwaru. Nepočítá se s jejím nasazením, coby primárním zabezpečením počítače - i proto je kompatibilní s většinou klasických antivirů a bezpečnostních balíků. Krom skenů na vyžádání umožňuje i ochranu v reálném čase, kterou lze dále vylepšit o cloudovou kontrolu souborů předtím, než jsou spuštěny v systému...


TrustPort Internet Security: dva trochu pomalejší motory

TrustPort Internet Security: dva trochu pomalejší motory KE STAŽENÍ

Výrok o dvou pomalých motorech by téměř u jakéhokoliv vozítka byl rozsudkem smrti - nikoliv však u antiviru. Ač je TrustPort Internet Security kapku pomalejší, přeci se jedná o vysoce účinné antivirové řešení, kterému se dostalo i ocenění VB100 od testovací organizace Virus Bulletin. Dvousložkový antivir doplňují další ochrany typické pro bezpečnostní balík, několik užitečných nástrojů (rodičovský zámek, bezpečnostní klíčenka, šifrovací utilitka) a hromada nastavení, které z TrustPort Internet Security dokáží učinit agresivního paranoika užívajícího nejrůznějších heuristik.


MiniTool Photo Recovery: ač malinká, přes plnohodnotná

MiniTool Photo Recovery: ač malinká, přes plnohodnotná KE STAŽENÍ

MiniTool Photo Recovery je malinkatá utilitka, jejíž pomocí obnovíme z foťáku, USB a hard disku nejen fotografie, ale také ostatní typy mediálních souborů. Její malinkatost symetricky doplňuje naprostá jednoduchost a přehlednost ovládání. Bezpečí analyzovaných dat je zajištěna prací pouze v read-only režimu. A navíc je pro soukromé a nekomerční použití zcela zdarma.


Trend Micro Maximum Security: zajímavé funkce maskované chaosem

Trend Micro Maximum Security: zajímavé funkce maskované chaosem

Bezpečnostní produkty Trend Micro nejsou příliš rozšířené v české kotlině. Je to kapku škoda, neboť zahrnují velmi účinné nástroje ochrany dat, počítače i uživatelů. Americká provenience je znát na líbivém provedení, které ovšem skrývá totální chaos ve struktuře aplikace a jejího ovládání. Přesto však nelze nad Trend Micro zlomit hůl, z hlediska účinnosti ochrany totiž patří ke špičce. Jak se tyto rozpory navzájem tlučou?


CountryList: pohotová databáze informací o všech zemích světa

CountryList: pohotová databáze informací o všech zemích světa KE STAŽENÍ

CountryList vývojáře Davida Aguirra Grazia pomůže každému, kdo neustále hledá ISO kódy zemí či třeba měn, v kterých se v nich obchoduje. Připomene telefonní předvolbu, upřesní geolokaci. informuje o používaných jazycích a umožní filtrování a seřazování třeba podle velikosti rozlohy či populaci. To vše v jednom pidi přenosném prográmku, který ani nevypouští nic do systému či registru, ani nespotřebovává systémové prostředky. Co všechno tedy nabízí?


AVG Protection Free 2016: vše již v základu + vzdálená správa navrch

AVG Protection Free 2016: vše již v základu + vzdálená správa navrch KE STAŽENÍ

AVG Protection Free je nástupcem free verze antiviru od AVG. Krom antiviru nabízí i základní funkcionality antimalwarové ochrany. Poslouží nám nejen virovými skeny, ale i rezidentním štítem, ochranou před podvodnými weby a kontrolou emailové komunikace. Její funkce rozšiřují možnosti vzdálené správy prostřednictvím účtu AVG MyAccount a jeho obslužné aplikace AVG Zen. K čemu všemu lze bezplatnou verzi využít?


MiniTool Partition Wizard: komplexní nástroj správy diskových oddílů

MiniTool Partition Wizard: komplexní nástroj správy diskových oddílů KE STAŽENÍ

MiniTool Partition Wizard je velmi užitečný nástroj pro všemožnou práci s diskovými oddíly. Účinně asistuje při základních operací, bezpečně převádí data mezi souborovými systémy i při změnách tabulek rozdělení disků mezi MBR a GPT, změní dynamické disky na běžné a pomůže i s migrací operačního systému mezi běžným harddiskem a SSD. To vše ve velmi přehledném prostředí, ve kterém možná někomu bude scházet čeština... Jak se s ním pracuje?


Panda Gold Protection: nejširší balík bezpečnostních utilit v podaní Panda Security

Panda Gold Protection: nejširší balík bezpečnostních utilit v podaní Panda Security KE STAŽENÍ

Panda Gold Protection nabídne nejen špičkový antivir, ale také podrobně nastavitelný firewall a širokou škálu k zabezpečení nejrůznějších funkcí a komunikačních kanálů počítače. Snadno tak zajistíme data šifrováním, bezpečně uloženými hesly, ochráníme před podvodnými weby a uchráníme před nechráněným Wi-Fi přenosem. Stejně tak ochráníme zařízení při ztrátě a krádeži i uživatele před nechtěným síťovým chováním, přesto se v nabídce zlaté ochrany najde i pár rezavých míst...


Never10: už žádná pobídka k Windows 10

Never10: už žádná pobídka k Windows 10 KE STAŽENÍ

Poslední edice Windows nemá jen spoustu příznivců mezi milovníky novinek, ale také mnoho odpůrců poukazujících na problémy zabezpečení a využívání systémových prostředků ze strany telemetrických funkcí, problémy spojené s kompatibilitou a mnohé jiné. Pro všechny ty, kteří chtějí zamezit téměř až bezděčnému přechodu na Desítky z Osm-jedniček či Sedmiček se nabízí prostá utilita: Never10.


MiniTool Power Data Recovery: všestranná obnova dat

MiniTool Power Data Recovery: všestranná obnova dat KE STAŽENÍ

MiniTool Power Data Recovery slouží k obnově nejrůznějších typu dat: jak souborů běžně smazaných, tak ztracených, poškozených či zformátovaných oddílů a disků i poškozených CD, DVD a flash pamětí. Všestrannost nasazení doplňuje variabilita možností hledání a cest obnovení ztracených dat. A to vše je provedeno v minimalistickém rozhraní, které uživateli nedovolí se ztratit.


Wise Disk Cleaner - jednoduché vyčištění Windows

Wise Disk Cleaner - jednoduché vyčištění Windows KE STAŽENÍ

Wise Disk Cleaner nabízí víc, než by se zdálo. Krom správy dat na disku skýtá možnost defragmentace všech připojených disků, zeštíhlení Windows, vymetení systému od všemožných dočasných, zbytečných a zastaralých souborů i důkladnou eliminaci zbytečností napříč adresáři dle zevrubného zadání. Utilitka je nejen funkční, ale také zcela nenáročná, navíc přehledná, v češtině a zdarma. Co že tedy nabízí?


Článků: 1158 - stránka: 4 / 58
 <<  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ... | 58 |  >> 

 


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama