[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 
F-Secure Total: David se silou Goliáše

F-Secure Total: David se silou Goliáše

Jméno F-Secure není příliš známé. Sem tam se zablýskne v testech antivirových laboratoří, ale nijak ikonickým reprezentantem svého oboru. Instaluje se rychle, jeho prostředí vypadá jednoduše. Člověk by si až řek´, jak jednodušší jsou jeho vývojáři? Ale oni nejsou, na oko prosté rozhraní ukrývá vysoce efektivní nástroj ochrany nejen před viry, ale i před internetovými útoky, který vás zabezpečí na otevřených sítích i proti vlastním zlozvykům správy hesel či rodičovské ochrany. Co všechno nabízí?


Advanced SystemCare Ultimate 12: odpůrce nezlomí, fanoušky potěší

Advanced SystemCare Ultimate 12: odpůrce nezlomí, fanoušky potěší KE STAŽENÍ

Advanced SystemCare je už legendárním představitelem kategorie čističů. A s jeho jménem a vývojářem se pojí charakteristiky, které nutí jedny ho nenávidět a druhé - víceméně - milovat. iObit se nedokáže vyvarovat dotěrného vnucování vlastních aplikací. Nekritického nevztažení vlastních funkcionalit, jako je zákaz spouštění se systémem, na vlastní program. Ale na druhou stranu to, co dělá, dělá stále lépe a umí to zaobalit do stále přívětivějšího a kompaktnějšího balení. Proto pokud jej používáte, určitě vás nejenže nezklame, ale určitě potěší.


Norton Security Premium: uživatelsky vstřícnější

Norton Security Premium: uživatelsky vstřícnější KE STAŽENÍ

Bezpečnostní balík Norton Security dříve trpěl  kontraintuitivností a pochybnou funkčností některých částí. Starší problémy jsou pryč. Naopak zůstává velmi vysoká ochrana skýtaná jádrem v podobě kvalitního antiviru a dobře nastaveného firewallu. Sekce Zálohování byla natolik vybroušena, že k nezbytné části bezpečné správy dat přiměje i ty největší lenochy.


Avast Free Antivirus 2019: vynikající zabezpečení zdarma

Avast Free Antivirus 2019: vynikající zabezpečení zdarma KE STAŽENÍ ZDARMA

Avast uvolnil novou verzi eponymního produktu. Podívali jsme se na její nejdostupnější - tedy Free - variantu a jali se zkoumat, zda je stále jen důmyslným lákadlem k nákupu plné verze či je už i sama o sobě použitelná. Výsledek překvapil. Navíc má Avast v kapse ještě pár trumfů, které mohou zlomit běžného i pokročilého uživatele k volbě zabezpečení právě tohoto výrobce. Co jsme tedy zjistili?


Amiti Free Antivirus: zbloudilý nejen v čase

Amiti Free Antivirus: zbloudilý nejen v čase KE STAŽENÍ

Amiti Free Antivirus slibuje bezplatný antivirus. Otázku, nakolik je bezplatný, stíhá ještě podstatnější otázka: nakolik je to antivirus? Amiti spíše evokuje produkt několik let neexistující civilizace, který k nám propadl trhlinou nejen v čase a prostoru, ale zároveň i trhlinou v neúprosnosti trhu a kapitalizačním opodstatnění vlastní existence. Jak takový zjev vypadá?


Driver Booster 6: široká databáze a automatizace správy ovládačů

Driver Booster 6: široká databáze a automatizace správy ovládačů KE STAŽENÍ ZDARMA

Driver Booster je odpovědí na potřeby těch, kteří potřebují rychle, snadno a celospektrálně aktualizovat ovládače napříč celými systémy. Jejich práci usnadňuje zálohováním celých systémů i konkrétních ovládačů, které tím pádem není problém snadno obnovit. Obsluhované systémy přitom rád obstará i sám a automaticky - ovšem některé z jeho funkcí budou dostupné jen po zaplacení. Bude vám stačit jen FREE verze, nebo se fičurky verze placené stanou nepostradatelnými?


IObit Uninstaller 8: vývoj odinstalace

IObit Uninstaller 8: vývoj odinstalace KE STAŽENÍ ZDARMA

IObit byl nepříliš proslulý nízkou funkčností svých produktů, které navíc bývaly často zahlcovány pobídkami k instalaci a nákupu rozličných dalších produktů stejného vývojáře. Nicméně časy se mění a dokonce i software a jeho vývojáři se vyvíjí:) IObit Uninstaller 8 to plně dokazuje: funkce jsou funkční, prostředí příjemně minimalizované a intuitivní, reklamu aby jeden pohledal. Věřili byste tomu?


Windscribe: 10 GB přes VPN zdarma

Windscribe: 10 GB přes VPN zdarma KE STAŽENÍ ZDARMA

Windscribe je šikovný VPN klient (a jeho zázemí a doplněk prohlížeče) kanadské provenience. Uživatele potěší nejen jednoduchým pojetím, ale paušály zdarma, rychlostí a parametry organizačního zázemí. Prémiovým uživatelům nabízí funkce navíc a možnost zvolit ze všech dostupných lokací VPN serverů. Má co nabídnout i vám?


Comodo Cloud Antivirus: nenáročný antivir a sandbox

Comodo Cloud Antivirus: nenáročný antivir a sandbox

Comodo Cloud Antivirus je odlehčená, cloudově pojatá varianta bezpečnostního řešení. Jeho antivir je neodmyslitelně spojen se sandboxem a systémem pro okamžité vyhodnocení chování podezřelých souborů na serverech společnosti zvaným Valkyrie. Je skutečně tím pravým řešením pro starší a méně výkonné sestavy?


G DATA Total Security: německy nainstalovat a zapomenout

G DATA Total Security: německy nainstalovat a zapomenout KE STAŽENÍ

G DATA Total Security představuje nejvyšší verzi zabezpečení od německých vývojářů G Data Software AG. Potěší dvěma antivirovými jádry, specifickým nastavením nahrazujícím klasické skeny na vyžádání a vysokou účinností jednotlivých ochran. Ty pokrývají vše od malwaru přes phishing až po technologie zaměřující se na ransomware, exploity a bankovní trojany. A tak zbývá jen jediná otázka: je schopna německá kvalita konkurovat velkým jménům na poli antivirů? 


Comodo Antivirus: stále výborná volba

Comodo Antivirus: stále výborná volba KE STAŽENÍ ZDARMA

Zlatá doba obliby bezpečnostních produktů Comoda možná opadla, ale to neznamená, že by na ně zanevřelo Comodo. Na Comodo Antiviru a jeho modulech pracují nejen vývojáři, ale i designéři uživatelského prostředí, což se projevuje narůstající srozumitelností tohoto vysoce sofistikovaného programu. Základní uživatele nemusí do pokročilých nastavení vůbec šahat a mohou si v klidu užívat jeho bezplatnou verzi a komunitní češtinu.


Pošta a kancelář: formulářový všeuměl

Pošta a kancelář: formulářový všeuměl KE STAŽENÍ

Pošta a kancelář je univerzální program pro vyplnění a tisk formulářů, tiskopisů, smluv, potvrzení, prohlášení a žádostí dalece přesahující rámec kancelářských činností a komunikace prostřednictvím pošty. Disponuje celou šíří běžně používaných formulářů, skýtá možnost vytváření vlastních. Usnadňuje jejich vyplňování, nabízí import adresářů, hromadný tisk z nich i přímo z externích CSV souborů. A každé políčko vás nechá vyplnit podle vlastního gusta a přišpendlit k milimetrové mřížce.


Asoftis Burning Studio: snadno a rychle vypálit data

Asoftis Burning Studio: snadno a rychle vypálit data KE STAŽENÍ

Asoftis Burning Studio je univerzální vypalovací program schopný vypálit všechny nejen datové formáty na všechna média rozličnými rychlosti, způsoby a při využití všech fičur, které jsou už dávno standardem. Předností Burning Studio od Asoftis je koncipování programu pro maximálně jednoduché a efektivní využití. Netřeba nic nastavovat, nad ničem složitě uvažovat - stačí jen odkliknout a vypálit. Přitom pokročilé volby nechybí - stačí jen udělat o pár kliků víc.


Asoftis IP Changer: jednoduchá změna IP

Asoftis IP Changer: jednoduchá změna IP KE STAŽENÍ

Změna IP adresy se hodí ve vícero případech. IP adresa je totiž relativně spolehlivým identifikátorem uživatele - stejně tak poskytovatele jeho připojení a země uživatelovy polohy. Chcete-li tedy skrýt svou skutečnou identitu, zůstat anonymní či obejít určitá omezení typu geoblokace multimediálních obsahů, šikne se program, který vás připojí na anonymizující proxy servery. Právě takovým programem je Asoftis IP Changer


Asoftis Start Menu: kousek Sedmiček pro Desítky

Asoftis Start Menu: kousek Sedmiček pro Desítky KE STAŽENÍ

Sedmičky si svého času našly spoustu příznivců. Zvláště pak po příchodu prvních Osmiček. Na rozdíl od nich totiž byly lehké, funkční a svižně reagující. Stejně tak jejich nabídka Start konvenuje lidem více než to, co představily Windows 8 a posléze lehce opravily Windows 10. Je totiž kompaktní a urychluje přístup ke všem podstatným nástrojům a systémovým nastavením. A právě tuto nabídku Start můžete přivést zpět do Windows 8/8.1/10 díky aplikaci Asoftis Start Menu.


Bandicam - video a snímky ze všech kanálů

Bandicam - video a snímky ze všech kanálů KE STAŽENÍ

Bandicam je velmi užitečný pomocník při záznamu všeho, co děje na obrazovce, upoutává oko webkamery, posílají na komp externí zařízení či mu rozehřívá křemík (tedy her). Je primárně cílen na pořizování videa, nicméně i snímkování mu jde lépe než většině konkurence. A krom češtiny a velmi nízkého zatížení počítače uživatele oblaží především pokročilými možnostmi záznamu a jeho úprav - kupř. živým kreslením.


Webroot SecureAnywhere AntiVirus: extrémně malý a efektivní

Webroot SecureAnywhere AntiVirus: extrémně malý a efektivní KE STAŽENÍ

Webroot SecureAnywhere AntiVirus je zvláštním úkazem na poli antivirů. Detekce a vyhodnocování malwaru jsou prováděny téměř zcela v cloudu, což mu ovšem nebrání ve vynikajících výsledcích. Umí ochránit i před činností ransomwaru, přestože na něj nemá vyhrazen zvláštní modul. A to vše při tak malých nárocích na systém, že jsou ojedinělé. Přesvědčte se sami.


McAfee Total Protection: výborná ochrana s rozpačitými dojmy

McAfee Total Protection: výborná ochrana s rozpačitými dojmy

McAfee Total Protection přináší vysoce účinnou, nezávislými testy osvědčenou ochranu. Ovšem její podání v podobě uživatelského rozhraní je přinejmenším rozpačité. Rozpaky vyvolávají i doprovodné moduly, jejichž kvalita nesvědčí v prospěch jejich přítomnosti v balíku. McAfee si tak říká o nainstalování, jedno správné nastavení a ponechání samo sobě bez zbytečného rušení uživatelem.


Eset Internet Security 2018: komplexní zabezpečení bez intuitivního ovládání

Eset Internet Security 2018: komplexní zabezpečení bez intuitivního ovládání KE STAŽENÍ

Eset Internet Security 2018 pokračuje nejen v tradici kvalitního a komplexního zabezpečení systému Windows, ale bohužel také v nepříliš dotaženém uživatelském prostředí. Nepříliš intuitivní prostředí s nedotaženým označením a logickou strukturou naštěstí doplňují pokročilé bezpečnostní technologie, mezi nimiž právě teď chybí jen ochrana proti cryptominerům. 


AVG AntiVirus Free 2017: stále velmi dobrý

AVG AntiVirus Free 2017: stále velmi dobrý KE STAŽENÍ ZDARMA

AVG AntiVirus Free zůstává bezplatnou variantou antiviru vydávanou pod značkou AVG i po akvizici Avastem. Zachován zůstal vzhled, stále velmi dobré jsou i výsledky v antivirových testech, na nichž má zásluhu i implementace nových technologií od Avastu. Jakou ochranu skýtá AVG AntiVirus Free na poli antivirů zdarma?


Článků: 1158 - stránka: 2 / 58
 <<  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 58 |  >> 

 


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama