[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 
Advanced System Optimizer: účinný střízlík

Advanced System Optimizer: účinný střízlík KE STAŽENÍ

Advanced System Optimizer je optimalizátor Windows z dílny vývojářů SysTweak. Je designován pro uživatelsky snadnou správu a údržbu systému Windows a nabízí i řešení nejběžnějších problémů s Windows spjatých. Přizpůsobuje se uživateli na míru a veškeré změny zálohuje vytvořením bodu obnovy. Jen je komplet v angličtině. Má vám co nabídnout?


Kaspersky Internet Security 2021: odladěný a nabušený

Kaspersky Internet Security 2021: odladěný a nabušený KE STAŽENÍ

Kaspersky Internet Security reprezentuje produkty, pro které AV-Comparatives muselo vytvořit zvláštní kategorii vynikajících produktů. A proto čelí zcela jiné výzvě než ostatní. Už nejde o to, nakolik brání útokům, jak vytěžuje počítač či zda se s ním dá pracovat v základním nastavením. Ne. Otázkou, která se k němu vztahuje je: je schopno obhájit status špičkového produktu? 


F-Secure SAFE: pokročilé technologie v jednoduchých notičkách

F-Secure SAFE: pokročilé technologie v jednoduchých notičkách KE STAŽENÍ

F-Secure SAFE je příjemnou výjimkou mezi nefunkčními, podivně designovanými a zbytečně překomplikovanými podobami bezpečnostních balíků. Nabízí naprostý základ účinně rozšířený o ochrany proti malwaru a ransomwaru, které se ovšem skrývají v rezidentním fungování aplikace. Zcela rezignuje na doprovodné čističe a optimalizátory Windows a nabízí velmi pokročilou ochranu ve velmi jednoduchém rozhraní, které je navíc počeštěné.


Comodo Internet Security: bez daně a hany

Comodo Internet Security: bez daně a hany KE STAŽENÍ ZDARMA

Comodo Internet Security už dlouhá léta ochraňuje netové surfaře bez daně a hany. Disponuje mnoha technologiemi, které je chrání nejen před malwarem běžným, ale i tím vysoce zákeřným. Navíc nabízí i sandboxovaná a virtualizovaná prostředí, která zcela oddělují běh aplikací od systému a síťové komunikace, čímž dále zoceluje zabezpečení svých uživatelů. Co všechno skrývá pod povrchem?


McAfee Total Protection: proti malwaru dobrý

McAfee Total Protection: proti malwaru dobrý KE STAŽENÍ

McAfee Total Protection fakticky chválí odborníci. Jeho účinnost je vysoká zvláště proti malwaru, a to při zachování vstřícnosti vůči systémovým prostředkům. Ovšem podání aplikace, doprovodné moduly a neustálé přesměrovávání k externím doplňkům prohlížeče a separátním modulům, které je třeba doinstalovat, příliš důvěry nebudí. Jak s McAfee Total Protection vypadá?


Sophos Home: firemní profesionál v domácí kuchyni

Sophos Home: firemní profesionál v domácí kuchyni

Jméno Sophos našinec zná jen ze zpráv reportujících masivní útoky na globální úrovni. Je to totiž jméno nadnárodních bezpečnostních expertů, kteří často mezi prvními zaregistrují či odhalí probíhající kampaně malwaru, ransomwaru či phishingu zvlášť nebezpečné úrovně. Dá se jejich spíše firemní řešení úspěšně přeškálovat na řešení domácí? Odpovědí je produkt Sophos Home.


Steganos Privacy Suite: trezor a klíčenka

Steganos Privacy Suite: trezor a klíčenka KE STAŽENÍ

Steganos Privacy Suite býval balíček bezpečnostních aplikací německých vývojářů Steganos. Z balíčku osmera programů zůstala jen dvojice trezoru a klíčenky. A ovšem technologie a odladěné prostředí dlouho vyvíjené aplikace. Přesvědčí vás zabezpečení, které by v některých případech neměla rozlousknout ani informační kontrarozvědka NSA?


Avast Premium Security: vypilovaný strážce Windows

Avast Premium Security: vypilovaný strážce Windows KE STAŽENÍ

Avast je na špici producentů bezpečnostního softwaru už dlouho. A je to znát. Perfektně šlapající základ doplňuje spousta pokročilých technologií, kterým sekundují rozličné bezpečnostní doplňky. Celek do podoby skvostu pomalu ladí designéři uživatelské zkušenosti, a tak se Avast Security Premium nejen bezvadně ovládá - ono ho ani není třeba nijak nastavovat. Co všechno nabízí?


Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete je nejen nositelem příšerně dlouhého jména, ale také unikátního přístupu k identifikaci a odstranění malware. Vysokou účinnost vůči běžnému i zákeřnému malware doprovází zastaralé rozhraní s málo intuitivní navigací a relativně špatný přístup ke změnám v hostitelském systému, které nejsou ani odsouhlasené, ani dokumentované.


Panda Dome Premium: tentokrát ne

Panda Dome Premium: tentokrát ne

Panda Dome Premium je nejbohatším aplikačním chumlem aplikací. Problém je v tom, že někdy nejsou ani bezpečnostní, ani nepostradatelné. Pandě se prostě v poslední době moc nedaří, a to nejen v designu aplikací, ale především v testech nezávislých antivirových laboratoří. 


Smart Game Booster: rychlá pomoc pro hráče

Smart Game Booster: rychlá pomoc pro hráče KE STAŽENÍ ZDARMA

Smart Game Booster je jednoduchou odpovědí na potřebu maximálního výkonu komplikovanou špatně nastaveným systémem Windows. Umožňuje nejen povypínat spuštěného procesy a služby, ale i udržovat aktuální ovládače, defragmentovat disk, přenastavit celou řadu parciálních prvků a přetaktovat hardware. Osloví vás?


Driver Booster 7: spolehlivý parťák

Driver Booster 7: spolehlivý parťák KE STAŽENÍ ZDARMA

Driver Booster od IObitu se dlouhodobě zaměřuje na problematiku aktualizace ovládačů. Ta se nemusí každému jevit coby akutní. Nicméně hráči, provozovatelé zabezpečených a stabilních systémů a správci podnikového IT ví o ovládačích své. Aktuální ovládače dokáží vymáčknout z herního železa onu potřebnou kapku navíc, zacelit bezpečnostní díry, které by jinak sloužily coby útočný vektor. A pokud to celé zabalíte do samofunkční aplikace, jejichž fungování lze nastavit a zapomenout, že existuje - pak i admini počítačoví sítí oddechnou.


BullGuard Premium: stále ostrý, ale delší dobu necvičený

BullGuard Premium: stále ostrý, ale delší dobu necvičený KE STAŽENÍ

Původně dánský buldoček zahání kybergrázly od oken Windows už od roku 2001. Od té doby se mnohokrát osvědčil v testech antivirových laboratoří. Jeho zuby mají stále ďábelský stisk, ovšem některé z osvojených kousků už nemají provedení a lá 2020. A navíc rozumí příkazům jen v angličtině - bude to pro vás problém?


Bitdefender Premium: excelentní jádro v roztrhaných hadrech

Bitdefender Premium: excelentní jádro v roztrhaných hadrech KE STAŽENÍ

Antivirové společnosti každoročně obnovují své produkty. Stejně tak je nabízejí v několika verzích, lišících se počtem zahrnutých funkcionalit. A čas od času nejvyšší řadu buď doplní o nové funkcionality reagujících na vývoj ve světě IT zabezpečení - nebo přijdou s novou nejvyšší modelovou řadou. Bitdefender Total Security po letech kralování vystřídá Bitdefender Premium Security. Čím nás zabezpečí? 


DVDFab: odstraní překážky, ripne a zkopíruje vše

DVDFab: odstraní překážky, ripne a zkopíruje vše KE STAŽENÍ

DVDFab si poradí se vším. Nejen s ripováním, kopírováním a konverzí - ale i se všemi ochranami DVD a Blu-ray disků. O co méně populární je mezi producenty obsahu, o to populárnější je mezi uživateli. A nejen to, umí vytvářet hybridní disky, upscalovat staré videa s nízkým rozlišením a vytvořit každému finální disk na míru. Stejně tak jako udělat kopii na jedno kliknutí.


Wondershare Filmora: videoeditor pro každého

Wondershare Filmora: videoeditor pro každého KE STAŽENÍ

Komplexní editory audiovizuálních formátů nebývají zrovna uživatelsky přívětivé. Obsahují nespočet nástrojů skrývajících se pod dalšími nástroji. Jednotlivá nastavení se špatně hledají. Tvůrci často trpí dojmem, že člověk vyrostl v přítmí střižny Hollywoodu. A když náhodou máte dostatek soustředění, trpělivosti a vzdělání - s největší pravděpodobností vás zklame hardware. Kupodivu ničím z řečeného netrpí Wondershare Filmora. Koukněme se na ní blíže!


Instalátor Instaluj: tichá, hromadná instalace

Instalátor Instaluj: tichá, hromadná instalace KE STAŽENÍ

Opakující se činnosti vyžadující soustředění, obzvlášť při střetu s nepříliš rychlým hardwarem, vyvolávají různé reakce. Slovními invektivami počínaje a násilím na počítačích konče. Tomu všemu se dá předejít, když jsou admini, správci sítí a vůbec odborníci vystavení banálním činnostem ušetřeni stresovým situacím. Právě takový je účel Instalátoru Instaluj - být pomocníkem při komplexních reinstalacích systémů a hromadné správě softwaru nejen na podnikových sítích. 


Ashampoo WinOptimizer 2020: starý pes s novými triky

Ashampoo WinOptimizer 2020: starý pes s novými triky KE STAŽENÍ

WinOptimizer má Ashampoo v portfoliu už delší dobu. Ostatně programy čistící a udržující Windows v chodu mají vždycky co dělat. Současná podoba WinOptimizeru navíc přináší likvidaci nepopulárních okolností Windows 10 typu telemetrie. Jinak se drží osvědčené nabídky, která fakticky vytahuje na povrch špatně přístupné funkce Windows, obaluje je smysluplnými informacemi a umožňuje i běžnému uživateli zachovat si kontrolu nad tímto jinak nekontrolovatelným systémem.


Kaspersky Total Security: totální zabezpečení

Kaspersky Total Security: totální zabezpečení KE STAŽENÍ

Kaspersky vítá rok 2020 v plné parádě: vyzbrojen klasickými moduly, nejnovějšími technologiemi i pokročilými nástroji zabezpečení. Plně lokalizován, okamžitě připraven k použití a pro milovníky cloudu a synchronizace patřičně nastaven k rychlému přenosu konfigurací a dat mezi instalacemi na rozličných platformách. 


Malwarebytes: zbloudilý kyberrytíř

Malwarebytes: zbloudilý kyberrytíř KE STAŽENÍ

Malwarebytes je zajímavým úkazem na poli bezpečnostních řešení. Svého času fungoval coby antimalware. Ovšem od té doby se svět zákeřného kódu natolik propojil, že je zbytečné odlišovat viry od malwaru. A stejně tak se změnily antiviry, že je zbytečné se od nich distancovat - jak to dělá Malwarebytes. V čem jsou jeho výhody, slabiny a jakou má perspektivu?


Článků: 1169 - stránka: 1 / 59
1 | 2 | 3 | 4 | ... | 59 |  >> 

 

 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama