RSS Kanál

 
Comodo Antivirus: stále výborná volba

Comodo Antivirus: stále výborná volba KE STAŽENÍ ZDARMA

Zlatá doba obliby bezpečnostních produktů Comoda možná opadla, ale to neznamená, že by na ně zanevřelo Comodo. Na Comodo Antiviru a jeho modulech pracují nejen vývojáři, ale i designéři uživatelského prostředí, což se projevuje narůstající srozumitelností tohoto vysoce sofistikovaného programu. Základní uživatele nemusí do pokročilých nastavení vůbec šahat a mohou si v klidu užívat jeho bezplatnou verzi a komunitní češtinu.


Daniel Beránek  |  23.05.2018 12:50

Pošta a kancelář: formulářový všeuměl

Pošta a kancelář: formulářový všeuměl KE STAŽENÍ

Pošta a kancelář je univerzální program pro vyplnění a tisk formulářů, tiskopisů, smluv, potvrzení, prohlášení a žádostí dalece přesahující rámec kancelářských činností a komunikace prostřednictvím pošty. Disponuje celou šíří běžně používaných formulářů, skýtá možnost vytváření vlastních. Usnadňuje jejich vyplňování, nabízí import adresářů, hromadný tisk z nich i přímo z externích CSV souborů. A každé políčko vás nechá vyplnit podle vlastního gusta a přišpendlit k milimetrové mřížce.


Daniel Beránek  |  25.04.2018 18:56

Asoftis Burning Studio: snadno a rychle vypálit data

Asoftis Burning Studio: snadno a rychle vypálit data KE STAŽENÍ

Asoftis Burning Studio je univerzální vypalovací program schopný vypálit všechny nejen datové formáty na všechna média rozličnými rychlosti, způsoby a při využití všech fičur, které jsou už dávno standardem. Předností Burning Studio od Asoftis je koncipování programu pro maximálně jednoduché a efektivní využití. Netřeba nic nastavovat, nad ničem složitě uvažovat - stačí jen odkliknout a vypálit. Přitom pokročilé volby nechybí - stačí jen udělat o pár kliků víc.


Daniel Beránek  |  28.03.2018 17:33

Asoftis IP Changer: jednoduchá změna IP

Asoftis IP Changer: jednoduchá změna IP KE STAŽENÍ

Změna IP adresy se hodí ve vícero případech. IP adresa je totiž relativně spolehlivým identifikátorem uživatele - stejně tak poskytovatele jeho připojení a země uživatelovy polohy. Chcete-li tedy skrýt svou skutečnou identitu, zůstat anonymní či obejít určitá omezení typu geoblokace multimediálních obsahů, šikne se program, který vás připojí na anonymizující proxy servery. Právě takovým programem je Asoftis IP Changer


Daniel Beránek  |  25.03.2018 17:01

Asoftis Start Menu: kousek Sedmiček pro Desítky

Asoftis Start Menu: kousek Sedmiček pro Desítky KE STAŽENÍ

Sedmičky si svého času našly spoustu příznivců. Zvláště pak po příchodu prvních Osmiček. Na rozdíl od nich totiž byly lehké, funkční a svižně reagující. Stejně tak jejich nabídka Start konvenuje lidem více než to, co představily Windows 8 a posléze lehce opravily Windows 10. Je totiž kompaktní a urychluje přístup ke všem podstatným nástrojům a systémovým nastavením. A právě tuto nabídku Start můžete přivést zpět do Windows 8/8.1/10 díky aplikaci Asoftis Start Menu.


Daniel Beránek  |  19.03.2018 14:34

Bandicam - video a snímky ze všech kanálů

Bandicam - video a snímky ze všech kanálů KE STAŽENÍ

Bandicam je velmi užitečný pomocník při záznamu všeho, co děje na obrazovce, upoutává oko webkamery, posílají na komp externí zařízení či mu rozehřívá křemík (tedy her). Je primárně cílen na pořizování videa, nicméně i snímkování mu jde lépe než většině konkurence. A krom češtiny a velmi nízkého zatížení počítače uživatele oblaží především pokročilými možnostmi záznamu a jeho úprav - kupř. živým kreslením.


Daniel Beránek  |  13.03.2018 12:14

Webroot SecureAnywhere AntiVirus: extrémně malý a efektivní

Webroot SecureAnywhere AntiVirus: extrémně malý a efektivní KE STAŽENÍ

Webroot SecureAnywhere AntiVirus je zvláštním úkazem na poli antivirů. Detekce a vyhodnocování malwaru jsou prováděny téměř zcela v cloudu, což mu ovšem nebrání ve vynikajících výsledcích. Umí ochránit i před činností ransomwaru, přestože na něj nemá vyhrazen zvláštní modul. A to vše při tak malých nárocích na systém, že jsou ojedinělé. Přesvědčte se sami.


Daniel Beránek  |  01.03.2018 17:25

McAfee Total Protection: výborná ochrana s rozpačitými dojmy

McAfee Total Protection: výborná ochrana s rozpačitými dojmy

McAfee Total Protection přináší vysoce účinnou, nezávislými testy osvědčenou ochranu. Ovšem její podání v podobě uživatelského rozhraní je přinejmenším rozpačité. Rozpaky vyvolávají i doprovodné moduly, jejichž kvalita nesvědčí v prospěch jejich přítomnosti v balíku. McAfee si tak říká o nainstalování, jedno správné nastavení a ponechání samo sobě bez zbytečného rušení uživatelem.


Daniel Beránek  |  03.02.2018 20:22

Eset Internet Security 2018: komplexní zabezpečení bez intuitivního ovládání

Eset Internet Security 2018: komplexní zabezpečení bez intuitivního ovládání KE STAŽENÍ

Eset Internet Security 2018 pokračuje nejen v tradici kvalitního a komplexního zabezpečení systému Windows, ale bohužel také v nepříliš dotaženém uživatelském prostředí. Nepříliš intuitivní prostředí s nedotaženým označením a logickou strukturou naštěstí doplňují pokročilé bezpečnostní technologie, mezi nimiž právě teď chybí jen ochrana proti cryptominerům. 


Daniel Beránek  |  11.01.2018 20:31

AVG AntiVirus Free 2017: stále velmi dobrý

AVG AntiVirus Free 2017: stále velmi dobrý KE STAŽENÍ ZDARMA

AVG AntiVirus Free zůstává bezplatnou variantou antiviru vydávanou pod značkou AVG i po akvizici Avastem. Zachován zůstal vzhled, stále velmi dobré jsou i výsledky v antivirových testech, na nichž má zásluhu i implementace nových technologií od Avastu. Jakou ochranu skýtá AVG AntiVirus Free na poli antivirů zdarma?


Daniel Beránek  |  04.12.2017 19:21

Avira System Speedup: balanc mezi Free a Premium

Avira System Speedup: balanc mezi Free a Premium KE STAŽENÍ

Avira System Speedup představuje čistič, optimalizátor a výkonu zvyšovač v podání německého výrobce antivirů Avira. Zahrnuje běžné oblasti počítačového úklidu doplněné několika šikovnými nastaveními a zabalené do minimalisticky přitažlivého prostředí. Zaujme jeho free verze natolik, aby přesvědčila k nákupu verze PRO?


Daniel Beránek  |  21.09.2017 12:43

Nero TuneItUp: profesně zvládnutý čistič

Nero TuneItUp: profesně zvládnutý čistič KE STAŽENÍ ZDARMA

Nero představuje profesně zvládnutou optimalizační aplikaci TuneItUp zahrnující rozličné čističe a moduly upravující nastavení Windows. Krom zcela běžných nástrojů tu nalezneme zajímavě pojatý režim vysokého výkonu počítače či třeba nástroj pro úpravu profilu napájení. PRO verze programu pak zaujme nejen mnohem širší nabídkou nástrojů, ale i příznivou cenovkou.


Daniel Beránek  |  10.09.2017 06:23

Netgate Internet Security: nikoliv s dobou

Netgate Internet Security: nikoliv s dobou KE STAŽENÍ

Netgate Internet Security nabízí uživateli firewall, on-demand skenování a rezidentní štíty. Ač se názvem zdá pocházet z anglického prostředí, již při instalaci spustí češtinou. Jeho maximální jednoduchost neruší přítomnost pokročilých nástrojů, ani pokročilých nastavení. Je otázkou, zda si najde zákazníky mezi příznivci staršího pojetí antiviru.


Daniel Beránek  |  06.09.2017 13:12

Datovka: datová schránka jednoduše

Datovka: datová schránka jednoduše KE STAŽENÍ ZDARMA

Datovka je desktopový klient pro práci s datovou schránkou. Už při základním využití jedním uživatelem s jednou datovou schránkou značně usnadňuje celou práci s daným systémem. Nemluvě pak o mnohonásobném využití v organizačním prostředí, které usnadňuje několika pokročilými nástroji. 


Daniel Beránek  |  04.09.2017 13:12

DNS Jumper: správa DNS snadno, rychle i automaticky

DNS Jumper: správa DNS snadno, rychle i automaticky

Výběr a nastavení adres DNS serverů síťového připojení ve Windows nemusí být nejsnazší. Už jen proklikání se nastavením Windows vyžaduje kapku úsilí, zjištění vícera adres volně dostupných DNS serverů vyžaduje dost práce a srovnání rychlosti jejich odpovědi v místě konkrétního spojení je už mimo možnosti běžných uživatelů. Naštěstí je zde DNS Jumper, nástroj, který zvládne vše zmíněné a ještě o trochu víc.


Daniel Beránek  |  01.09.2017 13:12

Asoftis PC Cleaner: jednoduchý základ čištění PC

Asoftis PC Cleaner: jednoduchý základ čištění PC KE STAŽENÍ

Asoftis PC Cleaner je základní nástroj určený k získání diskového místa smazáním zbytků vyrovnávací paměti rozličných programů a systémových utilit. Ač pokročilému uživateli může chybět možnost blíže specifikovat chování programu, běžný uživatel ocení především jeho jednoduchost.


Daniel Beránek  |  09.08.2017 13:43

Kaspersky Free: velmi povedený základ

Kaspersky Free: velmi povedený základ KE STAŽENÍ ZDARMA

Kaspersky Free více než splnil poselství, s kterým byl vypuštěn do světa. Špičkový skenovací motor doplňují nadstandardní rezidentní štíty, které uživatelům zajistí základní ochranu při pohybu v internetové džungli. To vše je postaveno do bezplatnosti ořezaného rozhraní, v kterém ovšem nechybí ani pokročilá nastavení usnadňující soužití antiviru a systému.


Daniel Beránek  |  05.08.2017 13:12

Win10PrivacyFix: zjednodušení eliminace telemetrie

Win10PrivacyFix: zjednodušení eliminace telemetrie KE STAŽENÍ

Win10PrivacyFix je jeden z mnoha nástrojů, které reagují na přítomnost všelijakých sledovacích funkcí Windows aka telemetrie. Zabraňuje nejen sběru informací o uživateli, ale i dat o systému. A nabízí i několik tweaků Windows. Jeho hlavní předností je zjednodušení celého procesu eliminace telemetrie...


Daniel Beránek  |  18.06.2017 20:24

Bitdefender Antivirus Plus 2017: perfektní antivir, ač bez firewallu

Bitdefender Antivirus Plus 2017: perfektní antivir, ač bez firewallu KE STAŽENÍ

Bitdefender Antivirus Pro je maximálně účinný, počeštěný a snadnému používání uzpůsobený antivir. Jde o základní verzi produktové řady, proto také postrádá nejen různé doprovodné fičury, ale i firewall. I tak lze s jeho pomocí počítač téměř stoprocentně zabezpečit a spolehnout se na firewall systémový... Co všechno nabízí?


Daniel Beránek  |  16.06.2017 16:06

Money S3 Start: více než účetnictví na zkoušku

Money S3 Start: více než účetnictví na zkoušku KE STAŽENÍ ZDARMA

Účetní programy jsou kategorií samy pro sebe, zvláště pokud jimi myslíme ty, které mají obstarat veškeré možné požadavky nejrůznějších účetních jednotek České republiky. Použitelnost jejich rozvité databáze vyžaduje, aby obsahovaly všechny potřebné nástroje, ovšem zároveň byly škálovatelné tak, aby byly použitelné i pro uživatele čtyř funkcí. Lehce nahlédneme do zkušební verze Money S3 Start českých vývojářů Cígler Software.


Daniel Beránek  |  01.06.2017 20:00

Článků: 1128 - stránka: 1 / 57
1 | 2 | 3 | 4 | ... | 57 |  >> 

 


 
© 2005-2018 PS Media s.r.o. - digital world