[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 
AVG Antivirus Business Edition: sofistikované zabezpečení s rozhraním šitým na míru uživateli

AVG Antivirus Business Edition: sofistikované zabezpečení s rozhraním šitým na míru uživateli KE STAŽENÍ

Jelikož se Microsoft Defender v posledních testech AV-TEST moc nevedlo v šetrnosti vůči operačnímu systému, podrobili jsme v redakci testům některé z jeho konkurentů. Abychom nezapomněli na byznys segment uživatelů, padla volba recenze na AVG Antivirus Business Edition, který se hodí zvláště pro menší společnosti do padesáti uživatelů. Kromě bezpečnostních kritérií nás zajímala i zkušenost s ovládáním, která v byznys prostředí zásadně ovlivňuje míru toho, nakolik uživatelé antivirus opravdu používají. Co jsme zjistili?


Věříte Opeře? No možná byste neměli...

Věříte Opeře? No možná byste neměli... KE STAŽENÍ ZDARMA

Opera bývala technologickým etalonem prvního věku prohlížečů. Disponovala synchronizací, RSS čtečkou a vlastním mailovým klientem v době, kdy si o tom mohly ostatní prohlížeče tak leda nechat zdát. To se však změnilo v době, kdy přestala být aktuální Opera 12 a pomalu začalo nastupovat Google Chrome a Chromium. Od té doby se změnilo mnohé... Jak to vypadá dnes?


System Mechanic: drahý i zadarmo

System Mechanic: drahý i zadarmo KE STAŽENÍ ZDARMA

Optimalizátory Windows se netěší dobré pověsti mezi lidmi, jejichž schopnosti překračují zapnutí a vypnutí počítače. Nutno poznamenat, že to není vždy oprávněné. Často umí uživateli zpřístupnit to, co se jinak ukrývá v hloubi systému, či třeba zavést ho tam, kde se ho sám systém navigovat neobtěžuje. No a pak tu máme jiné optimalizátory, co předstírají činnost, rozhodují za uživatele a v nejhorším případě končí dysfunkčním počítačem. Kampak asi patří System Mechanic?


Bitdefender Internet Security ladí detaily

Bitdefender Internet Security ladí detaily KE STAŽENÍ

Bitdefender se už dávno probojoval mezi nejlepší antiviry. Navíc s úspěchem čelí i nejnovějším hrozbám v podobě nových mutací počítačových červů či agresivních botnetů. Úkolem vývojářů jeho uživatelských aplikací je tak už jen doladit uživatelské prostředí, což se mu daří, a uživatelskou spokojenost. Na tu jdou občas se starými triky a nedostatkem péče, což končí přítomností ne zcela potřebných modulů v aplikačním balíčku. Zkazí těch pár nedodělků celkový dojem?


McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích operačního systému Windows, pak je alespoň jako první nabízen coby zabezpečení. A to žádné značce softwaru na slávě nepřidá. U McAfee je to víceméně škoda, protože nabízí v celku slušné zabezpečení.


Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy KE STAŽENÍ

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně zajímavým pojetím interakce to končí. Seznam zahrnuje položky méně podstatné, zbytné i mylné. Zdvojuje nástroje a za jednoklikovou exekuci chce peníze.


Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící KE STAŽENÍ

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či třeba pravidelně a automaticky využívat - je třeba zaplatit. A stejně tak za primární funkce, jako jsou zrychlení startu či ochrana soukromí. Ovšem cena není nikoliv nepříznivá.


Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí - program by přece jen mohl fungovat. Ale Comodo System Utilities nejenže samo nefunguje, ani se nesnaží nějak avizovat, že uživatel se marně snaží pohnout s mrtvolou.


Advanced System Optimizer: účinný střízlík

Advanced System Optimizer: účinný střízlík KE STAŽENÍ

Advanced System Optimizer je optimalizátor Windows z dílny vývojářů SysTweak. Je designován pro uživatelsky snadnou správu a údržbu systému Windows a nabízí i řešení nejběžnějších problémů s Windows spjatých. Přizpůsobuje se uživateli na míru a veškeré změny zálohuje vytvořením bodu obnovy. Jen je komplet v angličtině. Má vám co nabídnout?


Kaspersky Internet Security 2021: odladěný a nabušený

Kaspersky Internet Security 2021: odladěný a nabušený KE STAŽENÍ

Kaspersky Internet Security reprezentuje produkty, pro které AV-Comparatives muselo vytvořit zvláštní kategorii vynikajících produktů. A proto čelí zcela jiné výzvě než ostatní. Už nejde o to, nakolik brání útokům, jak vytěžuje počítač či zda se s ním dá pracovat v základním nastavením. Ne. Otázkou, která se k němu vztahuje je: je schopno obhájit status špičkového produktu? 


F-Secure SAFE: pokročilé technologie v jednoduchých notičkách

F-Secure SAFE: pokročilé technologie v jednoduchých notičkách KE STAŽENÍ

F-Secure SAFE je příjemnou výjimkou mezi nefunkčními, podivně designovanými a zbytečně překomplikovanými podobami bezpečnostních balíků. Nabízí naprostý základ účinně rozšířený o ochrany proti malwaru a ransomwaru, které se ovšem skrývají v rezidentním fungování aplikace. Zcela rezignuje na doprovodné čističe a optimalizátory Windows a nabízí velmi pokročilou ochranu ve velmi jednoduchém rozhraní, které je navíc počeštěné.


Comodo Internet Security: bez daně a hany

Comodo Internet Security: bez daně a hany KE STAŽENÍ ZDARMA

Comodo Internet Security už dlouhá léta ochraňuje netové surfaře bez daně a hany. Disponuje mnoha technologiemi, které je chrání nejen před malwarem běžným, ale i tím vysoce zákeřným. Navíc nabízí i sandboxovaná a virtualizovaná prostředí, která zcela oddělují běh aplikací od systému a síťové komunikace, čímž dále zoceluje zabezpečení svých uživatelů. Co všechno skrývá pod povrchem?


McAfee Total Protection: proti malwaru dobrý

McAfee Total Protection: proti malwaru dobrý KE STAŽENÍ

McAfee Total Protection fakticky chválí odborníci. Jeho účinnost je vysoká zvláště proti malwaru, a to při zachování vstřícnosti vůči systémovým prostředkům. Ovšem podání aplikace, doprovodné moduly a neustálé přesměrovávání k externím doplňkům prohlížeče a separátním modulům, které je třeba doinstalovat, příliš důvěry nebudí. Jak s McAfee Total Protection vypadá?


Sophos Home: firemní profesionál v domácí kuchyni

Sophos Home: firemní profesionál v domácí kuchyni

Jméno Sophos našinec zná jen ze zpráv reportujících masivní útoky na globální úrovni. Je to totiž jméno nadnárodních bezpečnostních expertů, kteří často mezi prvními zaregistrují či odhalí probíhající kampaně malwaru, ransomwaru či phishingu zvlášť nebezpečné úrovně. Dá se jejich spíše firemní řešení úspěšně přeškálovat na řešení domácí? Odpovědí je produkt Sophos Home.


Steganos Privacy Suite: trezor a klíčenka

Steganos Privacy Suite: trezor a klíčenka KE STAŽENÍ

Steganos Privacy Suite býval balíček bezpečnostních aplikací německých vývojářů Steganos. Z balíčku osmera programů zůstala jen dvojice trezoru a klíčenky. A ovšem technologie a odladěné prostředí dlouho vyvíjené aplikace. Přesvědčí vás zabezpečení, které by v některých případech neměla rozlousknout ani informační kontrarozvědka NSA?


Avast Premium Security: vypilovaný strážce Windows

Avast Premium Security: vypilovaný strážce Windows KE STAŽENÍ

Avast je na špici producentů bezpečnostního softwaru už dlouho. A je to znát. Perfektně šlapající základ doplňuje spousta pokročilých technologií, kterým sekundují rozličné bezpečnostní doplňky. Celek do podoby skvostu pomalu ladí designéři uživatelské zkušenosti, a tak se Avast Security Premium nejen bezvadně ovládá - ono ho ani není třeba nijak nastavovat. Co všechno nabízí?


Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete je nejen nositelem příšerně dlouhého jména, ale také unikátního přístupu k identifikaci a odstranění malware. Vysokou účinnost vůči běžnému i zákeřnému malware doprovází zastaralé rozhraní s málo intuitivní navigací a relativně špatný přístup ke změnám v hostitelském systému, které nejsou ani odsouhlasené, ani dokumentované.


Panda Dome Premium: tentokrát ne

Panda Dome Premium: tentokrát ne

Panda Dome Premium je nejbohatším aplikačním chumlem aplikací. Problém je v tom, že někdy nejsou ani bezpečnostní, ani nepostradatelné. Pandě se prostě v poslední době moc nedaří, a to nejen v designu aplikací, ale především v testech nezávislých antivirových laboratoří. 


Smart Game Booster: rychlá pomoc pro hráče

Smart Game Booster: rychlá pomoc pro hráče KE STAŽENÍ ZDARMA

Smart Game Booster je jednoduchou odpovědí na potřebu maximálního výkonu komplikovanou špatně nastaveným systémem Windows. Umožňuje nejen povypínat spuštěného procesy a služby, ale i udržovat aktuální ovládače, defragmentovat disk, přenastavit celou řadu parciálních prvků a přetaktovat hardware. Osloví vás?


Driver Booster 7: spolehlivý parťák

Driver Booster 7: spolehlivý parťák KE STAŽENÍ ZDARMA

Driver Booster od IObitu se dlouhodobě zaměřuje na problematiku aktualizace ovládačů. Ta se nemusí každému jevit coby akutní. Nicméně hráči, provozovatelé zabezpečených a stabilních systémů a správci podnikového IT ví o ovládačích své. Aktuální ovládače dokáží vymáčknout z herního železa onu potřebnou kapku navíc, zacelit bezpečnostní díry, které by jinak sloužily coby útočný vektor. A pokud to celé zabalíte do samofunkční aplikace, jejichž fungování lze nastavit a zapomenout, že existuje - pak i admini počítačoví sítí oddechnou.


Článků: 1177 - stránka: 1 / 59
1 | 2 | 3 | 4 | ... | 59 |  >> 

 

 
© 2005-2024 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama