[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 
Avast Premium Security: vypilovaný strážce Windows

Avast Premium Security: vypilovaný strážce Windows KE STAŽENÍ

Avast je na špici producentů bezpečnostního softwaru už dlouho. A je to znát. Perfektně šlapající základ doplňuje spousta pokročilých technologií, kterým sekundují rozličné bezpečnostní doplňky. Celek do podoby skvostu pomalu ladí designéři uživatelské zkušenosti, a tak se Avast Security Premium nejen bezvadně ovládá - ono ho ani není třeba nijak nastavovat. Co všechno nabízí?


Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete je nejen nositelem příšerně dlouhého jména, ale také unikátního přístupu k identifikaci a odstranění malware. Vysokou účinnost vůči běžnému i zákeřnému malware doprovází zastaralé rozhraní s málo intuitivní navigací a relativně špatný přístup ke změnám v hostitelském systému, které nejsou ani odsouhlasené, ani dokumentované.


Panda Dome Premium: tentokrát ne

Panda Dome Premium: tentokrát ne

Panda Dome Premium je nejbohatším aplikačním chumlem aplikací. Problém je v tom, že někdy nejsou ani bezpečnostní, ani nepostradatelné. Pandě se prostě v poslední době moc nedaří, a to nejen v designu aplikací, ale především v testech nezávislých antivirových laboratoří. 


Smart Game Booster: rychlá pomoc pro hráče

Smart Game Booster: rychlá pomoc pro hráče KE STAŽENÍ ZDARMA

Smart Game Booster je jednoduchou odpovědí na potřebu maximálního výkonu komplikovanou špatně nastaveným systémem Windows. Umožňuje nejen povypínat spuštěného procesy a služby, ale i udržovat aktuální ovládače, defragmentovat disk, přenastavit celou řadu parciálních prvků a přetaktovat hardware. Osloví vás?


Driver Booster 7: spolehlivý parťák

Driver Booster 7: spolehlivý parťák KE STAŽENÍ ZDARMA

Driver Booster od IObitu se dlouhodobě zaměřuje na problematiku aktualizace ovládačů. Ta se nemusí každému jevit coby akutní. Nicméně hráči, provozovatelé zabezpečených a stabilních systémů a správci podnikového IT ví o ovládačích své. Aktuální ovládače dokáží vymáčknout z herního železa onu potřebnou kapku navíc, zacelit bezpečnostní díry, které by jinak sloužily coby útočný vektor. A pokud to celé zabalíte do samofunkční aplikace, jejichž fungování lze nastavit a zapomenout, že existuje - pak i admini počítačoví sítí oddechnou.


BullGuard Premium: stále ostrý, ale delší dobu necvičený

BullGuard Premium: stále ostrý, ale delší dobu necvičený KE STAŽENÍ

Původně dánský buldoček zahání kybergrázly od oken Windows už od roku 2001. Od té doby se mnohokrát osvědčil v testech antivirových laboratoří. Jeho zuby mají stále ďábelský stisk, ovšem některé z osvojených kousků už nemají provedení a lá 2020. A navíc rozumí příkazům jen v angličtině - bude to pro vás problém?


Bitdefender Premium: excelentní jádro v roztrhaných hadrech

Bitdefender Premium: excelentní jádro v roztrhaných hadrech KE STAŽENÍ

Antivirové společnosti každoročně obnovují své produkty. Stejně tak je nabízejí v několika verzích, lišících se počtem zahrnutých funkcionalit. A čas od času nejvyšší řadu buď doplní o nové funkcionality reagujících na vývoj ve světě IT zabezpečení - nebo přijdou s novou nejvyšší modelovou řadou. Bitdefender Total Security po letech kralování vystřídá Bitdefender Premium Security. Čím nás zabezpečí? 


DVDFab: odstraní překážky, ripne a zkopíruje vše

DVDFab: odstraní překážky, ripne a zkopíruje vše KE STAŽENÍ

DVDFab si poradí se vším. Nejen s ripováním, kopírováním a konverzí - ale i se všemi ochranami DVD a Blu-ray disků. O co méně populární je mezi producenty obsahu, o to populárnější je mezi uživateli. A nejen to, umí vytvářet hybridní disky, upscalovat staré videa s nízkým rozlišením a vytvořit každému finální disk na míru. Stejně tak jako udělat kopii na jedno kliknutí.


Wondershare Filmora: videoeditor pro každého

Wondershare Filmora: videoeditor pro každého KE STAŽENÍ

Komplexní editory audiovizuálních formátů nebývají zrovna uživatelsky přívětivé. Obsahují nespočet nástrojů skrývajících se pod dalšími nástroji. Jednotlivá nastavení se špatně hledají. Tvůrci často trpí dojmem, že člověk vyrostl v přítmí střižny Hollywoodu. A když náhodou máte dostatek soustředění, trpělivosti a vzdělání - s největší pravděpodobností vás zklame hardware. Kupodivu ničím z řečeného netrpí Wondershare Filmora. Koukněme se na ní blíže!


Instalátor Instaluj: tichá, hromadná instalace

Instalátor Instaluj: tichá, hromadná instalace KE STAŽENÍ

Opakující se činnosti vyžadující soustředění, obzvlášť při střetu s nepříliš rychlým hardwarem, vyvolávají různé reakce. Slovními invektivami počínaje a násilím na počítačích konče. Tomu všemu se dá předejít, když jsou admini, správci sítí a vůbec odborníci vystavení banálním činnostem ušetřeni stresovým situacím. Právě takový je účel Instalátoru Instaluj - být pomocníkem při komplexních reinstalacích systémů a hromadné správě softwaru nejen na podnikových sítích. 


Ashampoo WinOptimizer 2020: starý pes s novými triky

Ashampoo WinOptimizer 2020: starý pes s novými triky KE STAŽENÍ

WinOptimizer má Ashampoo v portfoliu už delší dobu. Ostatně programy čistící a udržující Windows v chodu mají vždycky co dělat. Současná podoba WinOptimizeru navíc přináší likvidaci nepopulárních okolností Windows 10 typu telemetrie. Jinak se drží osvědčené nabídky, která fakticky vytahuje na povrch špatně přístupné funkce Windows, obaluje je smysluplnými informacemi a umožňuje i běžnému uživateli zachovat si kontrolu nad tímto jinak nekontrolovatelným systémem.


Kaspersky Total Security: totální zabezpečení

Kaspersky Total Security: totální zabezpečení KE STAŽENÍ

Kaspersky vítá rok 2020 v plné parádě: vyzbrojen klasickými moduly, nejnovějšími technologiemi i pokročilými nástroji zabezpečení. Plně lokalizován, okamžitě připraven k použití a pro milovníky cloudu a synchronizace patřičně nastaven k rychlému přenosu konfigurací a dat mezi instalacemi na rozličných platformách. 


Malwarebytes: zbloudilý kyberrytíř

Malwarebytes: zbloudilý kyberrytíř KE STAŽENÍ

Malwarebytes je zajímavým úkazem na poli bezpečnostních řešení. Svého času fungoval coby antimalware. Ovšem od té doby se svět zákeřného kódu natolik propojil, že je zbytečné odlišovat viry od malwaru. A stejně tak se změnily antiviry, že je zbytečné se od nich distancovat - jak to dělá Malwarebytes. V čem jsou jeho výhody, slabiny a jakou má perspektivu?


BitFaktura.cz: zrcadlo svého uživatele

BitFaktura.cz: zrcadlo svého uživatele

Online fakturace je mezi podnikateli oblíbená, ale její zpoplatnění vyvolává negativní reakce. Kupříkladu silné nevole se svého času dočkal iDoklad, když vysoko zvedl ceny i základního tarifu, a tak se stal pro mnoho drobných živnostníků prakticky nedostupným. V rámci hledání alternativ jsme se podívali na řešení BitFaktura.cz, které skrývá nejednu výhodu. Zaujme i vás?


ESET Smart Security Premium: precizování finální podoby

ESET Smart Security Premium: precizování finální podoby KE STAŽENÍ

Aplikace a jejich vývoj se mohou nacházet v různých fázích: ve stavu nápadu, plánu, projektu, realizace, přehodnocení, zkvalitňování, podřizování požadavkům marketingu, obchodu, koncových zákazníků. Pokud už je na trhu nějaký pátek je možné, že už je postavena na kvalitních technologiích, využívá efektivních modulů a ty dále rozšiřují její funkčnost. Je právě tohle případ ESET Smart Security Premium?


AVG TuneUp: Avast Cleanup Premium s jinými popisky

AVG TuneUp: Avast Cleanup Premium s jinými popisky

Spojení Avastu a AVG už v momentu realizace napovídalo, že dojde i k nějaké konvergenci. Otázkou bylo, k jak velké konvergenci povede? Vzájemnému propůjčení nejúčinnějších technologií mezi produkty? Společnému vývoji produktů běžících na jiných jádrech? Nebo vývoji jedné produktové řady, která bude brandována dvakrát jinak? Jisté indicie skýtá AVG TuneUp.


Avast Cleanup Premium: jen nahlédnutí

Avast Cleanup Premium: jen nahlédnutí KE STAŽENÍ

Avast Cleanup Premium patří k okraji spektra produktů Avast, který se spíše zabývá bezpečnostními aplikacemi jak pro domácnosti, tak komplexním zabezpečením IT firem. Měl by nabízet údržbu jedním kliknutím, režim spánku pro aplikace, které příliš zatěžují systém, čističe browserů, registru, disku, zástupců. Proto jsme zkusili jeho zkušební verzi. 


AVG Internet Security Business Edition: profesionální řešení pro profesionální nasazení

AVG Internet Security Business Edition: profesionální řešení pro profesionální nasazení

AVG Internet Security Business Edition představuje nejvyšší variantu balíku AVG připravenou pro firemní nasazení. Rozhraní a ovládání je učesáno tak, aby si s ním poradil i běžný uživatel, možnosti vzdálené správy, pokročilé funkce, nástroje a pod kapotou běžící technologie potěší každého administrátora. Je AVG Internet Security řešením i pro váš byznys?


IObit Software Updater 2: aktualizace na klik

IObit Software Updater 2: aktualizace na klik KE STAŽENÍ ZDARMA

IObit Software Updater 2 se drží jediného záměru: udržet veškerý software nainstalovaný v systému aktuální. Jeho funkčnost je zcela odladěna, a tak spolehlivě diagnostikuje naprostou většinu zastaralého softwaru a umožní jej všechen aktualizovat na jeden klik. A profesionálním uživatelům navíc nabízí i zcela automatickou aktualizaci téměř jakékoliv interakce s uživatelem.


jv16 PowerTools: rozsáhlý, detailní, specifický

jv16 PowerTools: rozsáhlý, detailní, specifický KE STAŽENÍ

jv16 PowerTools představuje specifický, sobě vlastní přístup k optimalizaci, čištění a správě počítače. Není koncipován jako vyloženě jednokliková čistící utilita, která vše udělá za uživatele - nicméně stejně tak může fungovat. Jen nechá uživatele těch kliků udělat víc. Za to se mu ovšem dostanou plně kontrolované, zálohami zajištěné změny, které velice detailně cílí jednotlivé oblasti fungování počítače. Ani nemluvě o tom, že jv16 PowerTools poskytne na jednom místě to, co by jinak uživatel hledal v několika aplikací a v separátně spouštěných operacích Windows. 


Článků: 1164 - stránka: 1 / 59
1 | 2 | 3 | 4 | ... | 59 |  >> 

 


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama