RSS Kanál

 
McAfee Total Protection: výborná ochrana s rozpačitými dojmy

McAfee Total Protection: výborná ochrana s rozpačitými dojmy

McAfee Total Protection přináší vysoce účinnou, nezávislými testy osvědčenou ochranu. Ovšem její podání v podobě uživatelského rozhraní je přinejmenším rozpačité. Rozpaky vyvolávají i doprovodné moduly, jejichž kvalita nesvědčí v prospěch jejich přítomnosti v balíku. McAfee si tak říká o nainstalování, jedno správné nastavení a ponechání samo sobě bez zbytečného rušení uživatelem.


Daniel Beránek  |  03.02.2018 20:22

Eset Internet Security 2018: komplexní zabezpečení bez intuitivního ovládání

Eset Internet Security 2018: komplexní zabezpečení bez intuitivního ovládání KE STAŽENÍ

Eset Internet Security 2018 pokračuje nejen v tradici kvalitního a komplexního zabezpečení systému Windows, ale bohužel také v nepříliš dotaženém uživatelském prostředí. Nepříliš intuitivní prostředí s nedotaženým označením a logickou strukturou naštěstí doplňují pokročilé bezpečnostní technologie, mezi nimiž právě teď chybí jen ochrana proti cryptominerům. 


Daniel Beránek  |  11.01.2018 20:31

AVG AntiVirus Free 2017: stále velmi dobrý

AVG AntiVirus Free 2017: stále velmi dobrý KE STAŽENÍ ZDARMA

AVG AntiVirus Free zůstává bezplatnou variantou antiviru vydávanou pod značkou AVG i po akvizici Avastem. Zachován zůstal vzhled, stále velmi dobré jsou i výsledky v antivirových testech, na nichž má zásluhu i implementace nových technologií od Avastu. Jakou ochranu skýtá AVG AntiVirus Free na poli antivirů zdarma?


Daniel Beránek  |  04.12.2017 19:21

Avira System Speedup: balanc mezi Free a Premium

Avira System Speedup: balanc mezi Free a Premium KE STAŽENÍ

Avira System Speedup představuje čistič, optimalizátor a výkonu zvyšovač v podání německého výrobce antivirů Avira. Zahrnuje běžné oblasti počítačového úklidu doplněné několika šikovnými nastaveními a zabalené do minimalisticky přitažlivého prostředí. Zaujme jeho free verze natolik, aby přesvědčila k nákupu verze PRO?


Daniel Beránek  |  21.09.2017 12:43

Nero TuneItUp: profesně zvládnutý čistič

Nero TuneItUp: profesně zvládnutý čistič KE STAŽENÍ ZDARMA

Nero představuje profesně zvládnutou optimalizační aplikaci TuneItUp zahrnující rozličné čističe a moduly upravující nastavení Windows. Krom zcela běžných nástrojů tu nalezneme zajímavě pojatý režim vysokého výkonu počítače či třeba nástroj pro úpravu profilu napájení. PRO verze programu pak zaujme nejen mnohem širší nabídkou nástrojů, ale i příznivou cenovkou.


Daniel Beránek  |  10.09.2017 06:23

Netgate Internet Security: nikoliv s dobou

Netgate Internet Security: nikoliv s dobou KE STAŽENÍ

Netgate Internet Security nabízí uživateli firewall, on-demand skenování a rezidentní štíty. Ač se názvem zdá pocházet z anglického prostředí, již při instalaci spustí češtinou. Jeho maximální jednoduchost neruší přítomnost pokročilých nástrojů, ani pokročilých nastavení. Je otázkou, zda si najde zákazníky mezi příznivci staršího pojetí antiviru.


Daniel Beránek  |  06.09.2017 13:12

Datovka: datová schránka jednoduše

Datovka: datová schránka jednoduše KE STAŽENÍ ZDARMA

Datovka je desktopový klient pro práci s datovou schránkou. Už při základním využití jedním uživatelem s jednou datovou schránkou značně usnadňuje celou práci s daným systémem. Nemluvě pak o mnohonásobném využití v organizačním prostředí, které usnadňuje několika pokročilými nástroji. 


Daniel Beránek  |  04.09.2017 13:12

DNS Jumper: správa DNS snadno, rychle i automaticky

DNS Jumper: správa DNS snadno, rychle i automaticky

Výběr a nastavení adres DNS serverů síťového připojení ve Windows nemusí být nejsnazší. Už jen proklikání se nastavením Windows vyžaduje kapku úsilí, zjištění vícera adres volně dostupných DNS serverů vyžaduje dost práce a srovnání rychlosti jejich odpovědi v místě konkrétního spojení je už mimo možnosti běžných uživatelů. Naštěstí je zde DNS Jumper, nástroj, který zvládne vše zmíněné a ještě o trochu víc.


Daniel Beránek  |  01.09.2017 13:12

Asoftis PC Cleaner: jednoduchý základ čištění PC

Asoftis PC Cleaner: jednoduchý základ čištění PC KE STAŽENÍ

Asoftis PC Cleaner je základní nástroj určený k získání diskového místa smazáním zbytků vyrovnávací paměti rozličných programů a systémových utilit. Ač pokročilému uživateli může chybět možnost blíže specifikovat chování programu, běžný uživatel ocení především jeho jednoduchost.


Daniel Beránek  |  09.08.2017 15:03

Kaspersky Free: velmi povedený základ

Kaspersky Free: velmi povedený základ KE STAŽENÍ ZDARMA

Kaspersky Free více než splnil poselství, s kterým byl vypuštěn do světa. Špičkový skenovací motor doplňují nadstandardní rezidentní štíty, které uživatelům zajistí základní ochranu při pohybu v internetové džungli. To vše je postaveno do bezplatnosti ořezaného rozhraní, v kterém ovšem nechybí ani pokročilá nastavení usnadňující soužití antiviru a systému.


Daniel Beránek  |  05.08.2017 13:12

Win10PrivacyFix: zjednodušení eliminace telemetrie

Win10PrivacyFix: zjednodušení eliminace telemetrie KE STAŽENÍ

Win10PrivacyFix je jeden z mnoha nástrojů, které reagují na přítomnost všelijakých sledovacích funkcí Windows aka telemetrie. Zabraňuje nejen sběru informací o uživateli, ale i dat o systému. A nabízí i několik tweaků Windows. Jeho hlavní předností je zjednodušení celého procesu eliminace telemetrie...


Daniel Beránek  |  18.06.2017 20:24

Bitdefender Antivirus Plus 2017: perfektní antivir, ač bez firewallu

Bitdefender Antivirus Plus 2017: perfektní antivir, ač bez firewallu KE STAŽENÍ

Bitdefender Antivirus Pro je maximálně účinný, počeštěný a snadnému používání uzpůsobený antivir. Jde o základní verzi produktové řady, proto také postrádá nejen různé doprovodné fičury, ale i firewall. I tak lze s jeho pomocí počítač téměř stoprocentně zabezpečit a spolehnout se na firewall systémový... Co všechno nabízí?


Daniel Beránek  |  16.06.2017 16:06

Money S3 Start: více než účetnictví na zkoušku

Money S3 Start: více než účetnictví na zkoušku KE STAŽENÍ ZDARMA

Účetní programy jsou kategorií samy pro sebe, zvláště pokud jimi myslíme ty, které mají obstarat veškeré možné požadavky nejrůznějších účetních jednotek České republiky. Použitelnost jejich rozvité databáze vyžaduje, aby obsahovaly všechny potřebné nástroje, ovšem zároveň byly škálovatelné tak, aby byly použitelné i pro uživatele čtyř funkcí. Lehce nahlédneme do zkušební verze Money S3 Start českých vývojářů Cígler Software.


Daniel Beránek  |  01.06.2017 20:00

TrustPort Antivirus Sphere: pouze rezidentní antivir

TrustPort Antivirus Sphere: pouze rezidentní antivir KE STAŽENÍ

Antivir TrustPortu je základním modelem bezpečnostních produktů této firmy. Nedisponuje žádnými moduly navíc, které by byl běžný uživatel schopen použít. Skeny na vyžádání jsou tak pečlivě skryty v rozhraní, že těžko říct, zda mají být vůbec používány. Uživatel se ovšem může spolehnout na kvalitní jádro rezidentního štítu, díky němuž mu ostatní funkce - či spíše uživatelské nástroje - ani chybět nebudou...


Daniel Beránek  |  12.05.2017 18:11

VIPRE Internet Security: oceňovaný základ

VIPRE Internet Security: oceňovaný základ KE STAŽENÍ

V českých končinách nepříliš známý VIPRE přináší bezpečnostní základ v podobě realtimového a on-demand antiviru spojeného s firewallem. Ty doplňují pokročilé možnosti ochran a několik sekundárních funkcí. Vše jest baleno v jednoduchém prostředí, u kterého ovšem může některým uživatelům chybět čeština...


Daniel Beránek  |  09.05.2017 18:39

TunnelBear: jednoduchý, efektivní a vtipný VPN méďa

TunnelBear: jednoduchý, efektivní a vtipný VPN méďa KE STAŽENÍ

VPN klient TunnelBear přináší nejen možnost zabezpečeného připojení a skrytí vlastní IP adresy, ale hlavně své funkce umí naservírovat extrémně jednoduše a navíc i vtipně. Jeho ovládání je natolik intuitivní, že si ani nevšimnete absence češtiny. A přitom krom dvacky VPN serverů umístěných různě po světě nabízí i pokročilé funkce typu TCP Override, zablokování přenosu při ztrátě VPN spojení a maskování šifrované komunikace...


Daniel Beránek  |  22.03.2017 13:13

Kaspersky Total Security 2017: etalon bezpečí

Kaspersky Total Security 2017: etalon bezpečí KE STAŽENÍ

Kaspersky Total Security 2017 dosáhl maxima z hlediska zabezpečení, šíře funkcí i uživatelské vstřícnosti. Jednotlivé nástroje jsou vyprecizované, běžící technologie vyváženě schované (pod moduly, které pohání) i přístupné konfiguraci a celý balík přináší maximum funkcí, které lze ovládat s minimem snahy. Kaspersky Total Security je vysoce vyspělý produkt, který naprostou většinu konkurence nechává daleko za sebou. 


Daniel Beránek  |  14.03.2017 14:32

Avast Premier 2017: přehledný komplex ochran i proti nejnovějším hrozbám

Avast Premier 2017: přehledný komplex ochran i proti nejnovějším hrozbám KE STAŽENÍ

Avast Premier sdružuje prvky klasické (antivir, firewall), nadstandardní (zabezpečený prohlížeč, VPN klient), nabalené (optimalizátor Cleanup) i ty, které vás ochrání před těmi nejnovějšími a nejzákeřnějšími hrozbami. Odpovědí na ně je dvojice Behaviorální štítu a CyberCapture, která si poradí i s vyděračským ransomwarem a zero-second útoky vedenými extrémně proměnlivým malwarem. A Avast to vše servíruje v neuvěřitelně vstřícném prostředí.


Daniel Beránek  |  09.02.2017 17:48

Seznam Prohlížeč: Chromium snoubené se Seznamem

Seznam Prohlížeč: Chromium snoubené se Seznamem KE STAŽENÍ

Seznam.cz představuje rychlý a nekomplikovaný browser, který významně urychlí a usnadní práci všem českým uživatelům, jejichž brouzdání internetem začíná od pláže Seznamu. Nenechá je utopit se v komplikovaném překládání cizojazyčných webů. Vždy je ochoten navigovat zpět na domovskou stránku Seznamu. Oznámí každou jednu položku Doručené pošty. A automaticky zamete stopy po brouzdání na lechtivých stránkách. 


Daniel Beránek  |  26.01.2017 20:47

BullGuard Internet Security: precizní buldok zabezpečení

BullGuard Internet Security: precizní buldok zabezpečení KE STAŽENÍ

Balík bezpečnostních utilit BullGuard sice nedosahuje věhlasu velkých jmen, vlastnosti jeho zabezpečení nicméně ano. Precizní základ ochrany v podobě antiviru a firewallu doplňuje nepříliš běžné zálohování a komplexní rodičovská kontrola i zdánlivé drobnosti typu šifrování záloh ukládaných do cloudu. Vše se snadno ovládá díky naprosto intuitivnímu a do detailu provedenému rozhraní. A aby to nebylo málo, s jakýmkoliv problémem pomůže non-stop technická podpora, o jejíž kvalitách jsme se v průběhu testu osobně přesvědčili. Ostatně BullGuard Internet Security se stal i vítězem testu antivirů časopisu dTest z března 2016.


Daniel Beránek  |  07.12.2016 21:10

Článků: 1122 - stránka: 1 / 57
1 | 2 | 3 | 4 | ... | 57 |  >> 

 


 
© 2005-2018 PS Media s.r.o. - digital world