RSS Kanál

 
TrustPort Antivirus Sphere: pouze rezidentní antivir

TrustPort Antivirus Sphere: pouze rezidentní antivir KE STAŽENÍ

Antivir TrustPortu je základním modelem bezpečnostních produktů této firmy. Nedisponuje žádnými moduly navíc, které by byl běžný uživatel schopen použít. Skeny na vyžádání jsou tak pečlivě skryty v rozhraní, že těžko říct, zda mají být vůbec používány. Uživatel se ovšem může spolehnout na kvalitní jádro rezidentního štítu, díky němuž mu ostatní funkce - či spíše uživatelské nástroje - ani chybět nebudou...


Daniel Beránek  |  12.05.2017 18:11

VIPRE Internet Security: oceňovaný základ

VIPRE Internet Security: oceňovaný základ KE STAŽENÍ

V českých končinách nepříliš známý VIPRE přináší bezpečnostní základ v podobě realtimového a on-demand antiviru spojeného s firewallem. Ty doplňují pokročilé možnosti ochran a několik sekundárních funkcí. Vše jest baleno v jednoduchém prostředí, u kterého ovšem může některým uživatelům chybět čeština...


Daniel Beránek  |  09.05.2017 18:39

TunnelBear: jednoduchý, efektivní a vtipný VPN méďa

TunnelBear: jednoduchý, efektivní a vtipný VPN méďa KE STAŽENÍ

VPN klient TunnelBear přináší nejen možnost zabezpečeného připojení a skrytí vlastní IP adresy, ale hlavně své funkce umí naservírovat extrémně jednoduše a navíc i vtipně. Jeho ovládání je natolik intuitivní, že si ani nevšimnete absence češtiny. A přitom krom dvacky VPN serverů umístěných různě po světě nabízí i pokročilé funkce typu TCP Override, zablokování přenosu při ztrátě VPN spojení a maskování šifrované komunikace...


Daniel Beránek  |  22.03.2017 15:02

Kaspersky Total Security 2017: etalon bezpečí

Kaspersky Total Security 2017: etalon bezpečí KE STAŽENÍ

Kaspersky Total Security 2017 dosáhl maxima z hlediska zabezpečení, šíře funkcí i uživatelské vstřícnosti. Jednotlivé nástroje jsou vyprecizované, běžící technologie vyváženě schované (pod moduly, které pohání) i přístupné konfiguraci a celý balík přináší maximum funkcí, které lze ovládat s minimem snahy. Kaspersky Total Security je vysoce vyspělý produkt, který naprostou většinu konkurence nechává daleko za sebou. 


Daniel Beránek  |  14.03.2017 18:21

Avast Premier 2017: přehledný komplex ochran i proti nejnovějším hrozbám

Avast Premier 2017: přehledný komplex ochran i proti nejnovějším hrozbám KE STAŽENÍ

Avast Premier sdružuje prvky klasické (antivir, firewall), nadstandardní (zabezpečený prohlížeč, VPN klient), nabalené (optimalizátor Cleanup) i ty, které vás ochrání před těmi nejnovějšími a nejzákeřnějšími hrozbami. Odpovědí na ně je dvojice Behaviorální štítu a CyberCapture, která si poradí i s vyděračským ransomwarem a zero-second útoky vedenými extrémně proměnlivým malwarem. A Avast to vše servíruje v neuvěřitelně vstřícném prostředí.


Daniel Beránek  |  09.02.2017 17:48

Seznam Prohlížeč: Chromium snoubené se Seznamem

Seznam Prohlížeč: Chromium snoubené se Seznamem KE STAŽENÍ

Seznam.cz představuje rychlý a nekomplikovaný browser, který významně urychlí a usnadní práci všem českým uživatelům, jejichž brouzdání internetem začíná od pláže Seznamu. Nenechá je utopit se v komplikovaném překládání cizojazyčných webů. Vždy je ochoten navigovat zpět na domovskou stránku Seznamu. Oznámí každou jednu položku Doručené pošty. A automaticky zamete stopy po brouzdání na lechtivých stránkách. 


Daniel Beránek  |  26.01.2017 20:47

BullGuard Internet Security: precizní buldok zabezpečení

BullGuard Internet Security: precizní buldok zabezpečení KE STAŽENÍ

Balík bezpečnostních utilit BullGuard sice nedosahuje věhlasu velkých jmen, vlastnosti jeho zabezpečení nicméně ano. Precizní základ ochrany v podobě antiviru a firewallu doplňuje nepříliš běžné zálohování a komplexní rodičovská kontrola i zdánlivé drobnosti typu šifrování záloh ukládaných do cloudu. Vše se snadno ovládá díky naprosto intuitivnímu a do detailu provedenému rozhraní. A aby to nebylo málo, s jakýmkoliv problémem pomůže non-stop technická podpora, o jejíž kvalitách jsme se v průběhu testu osobně přesvědčili. Ostatně BullGuard Internet Security se stal i vítězem testu antivirů časopisu dTest z března 2016.


Daniel Beránek  |  07.12.2016 21:10

CCleaner Professional: spolehlivý a bezpečný čistič

CCleaner Professional: spolehlivý a bezpečný čistič KE STAŽENÍ

CCleaner je ostřílený veterán čištění počítačů - hlavně se systémy Windows. Za dlouhá léta své existence si našel početnou skupinu spokojených uživatelů, ostatně od svého prvního uvolnění byl už stažen přes dvou miliardkrát. Ke cti mu neslouží množství aplikací, které je schopen vyčistit a optimalizovat, ale také citlivost nastavení a zabezpečení prováděných změn, díky nimž nedochází ke ztrátě funkčnosti spravovaných systémů.


Daniel Beránek  |  18.11.2016 16:34

Uninstall Tool: pokročilý odinstalátor

Uninstall Tool: pokročilý odinstalátor KE STAŽENÍ

Uninstall Tool nabízí to, co se od specializovaného odinstalátoru vyžaduje: důkladné odebrání všech programem vytvořených dat, odkazů a záznamů ze systému a možnost monitorování instalací. Nadto přidává práci se skrytými a systémovými položkami a univerzálními aplikacemi Windows 10. A to v jednoduchém, počeštěném rozhraní. Chybí jen pár maličkostí...


Daniel Beránek  |  17.11.2016 22:09

Absolute Uninstaller: v bezplatné verzi bezcenný

Absolute Uninstaller: v bezplatné verzi bezcenný KE STAŽENÍ

Absolute Uninstaller slibuje mnohé, ovšem v bezplatné verzi nabízí jen velmi málo základních funkcí odinstalace. Absence pokročilých funkcí, nemožnost odinstalace programů s poškozenými instalačními záznamy a chybějící monitoring nových aplikací z něj činí jen další rozhraní nad systémovou aplikací pro odinstalaci programů...


Daniel Beránek  |  16.11.2016 21:14

UpdatePack7R2: offline aktualizace Windows 7 a Windows Server 2008

UpdatePack7R2: offline aktualizace Windows 7 a Windows Server 2008 KE STAŽENÍ

UpdatePack7R2 je offline balíček veškerých aktualizací pro systémy Windows 7 SP1 a Windows Server 2008 R2 SP1. Jeho pomocí snadno plně aktualizujete zmíněné systémy o veškeré kritické a doporučené updaty a záplaty bezpečnostních děr. Své uplatnění najde kdykoliv jsou servery Microsoft přetíženy masovými nápory hromadných povyšování systému i tam, kde je online instalace příliš nepohodlná či zcela nemožná. A vůbec nejlépe poslouží těm, kteří instalují čistá Windows 7, a nechce se jim několik dní čekat, než se systém plně aktualizuje. 


Daniel Beránek  |  10.11.2016 13:48

ESET Smart Security Premium: špička zabezpečení v lehce chaotických notičkách

ESET Smart Security Premium: špička zabezpečení v lehce chaotických notičkách KE STAŽENÍ

ESET Smart Security Premium staví na špičkovém základě antiviru a antimalwaru. Ty doplňuje celá škála dalších bezpečnostních modulů, z nichž kupodivu ani jeden není do počtu jako u konkurenčních řešení. Pravdu říct, v Smart Security se skrývají ještě další utility a technologie, které by si zasloužily vytáhnout na snadněji nalezitelné místo, ale jsou lehce upozaděny ve struktuře ovládání. Přesto hračičkové si je najdou a my - líná většina - můžeme s klidem v duši Smart Security Premium prostě jen nainstalovat a zapomenout. 


Daniel Beránek  |  08.11.2016 21:39

Advanced SystemCare Ultimate: ultimátní balík pomocníků

Advanced SystemCare Ultimate: ultimátní balík pomocníků KE STAŽENÍ

Advanced SystemCare ve verzi Ultimate přináší neuvěřitelnou škálu nástrojů a utilit nejen pro vyčištění a optimální úpravu nastavení systému Windows, ale také pro správu nejrůznějších parciálních funkcí, aktualizaci aplikací a ovládačů, údržbu stavu hard disku, správného nastavení síťového provozu a mnoho další. Verze Ultimate také zahrnuje vlastní antivirus, fungující i ve verzi rezidentního štítu, a antimalware.


Daniel Beránek  |  02.11.2016 16:27

FolderScan: rychlý seznam položek složky

FolderScan: rychlý seznam položek složky KE STAŽENÍ

Program FolderScan slovenského autora Pavla Bučky je šikovný pomocník pro snadné vytvoření seznamu položek souborové složky. Ač utilitka jednoúčelová, může pomoci v mnoha případech - ať už vytváříme x seznamů písní CD, mapujeme obsah a adresářovou strukturu celých disků do x úrovní podadresářů nebo se snažíme rychle získat výpis položek exportovaných z externích aplikací v podobě jednotlivých souborů. 


Daniel Beránek  |  01.11.2016 15:14

Avira Free Security Suite: bezcenný obal bezplatného antiviru

Avira Free Security Suite: bezcenný obal bezplatného antiviru

Avira Free Security Suite vyvolává představu svity bezpečnostních aplikací sloužící k bezplatnému zabezpečení počítače. Antivirus zdarma tam je, stále stejné, minimální ovládání firewallu také zůstalo, ale svita doprovodných doplňků, aplikací, či spíše nabídek k upgradu na placené verze produktu je spíše k zlosti. To vše završuje podivná splácanina přístupu a nastavení místních aplikací a cloudového účtu v podobě Avira Connect.


Daniel Beránek  |  26.10.2016 19:03

Seznam Lištička: pravá ruka uživatele Seznamu

Seznam Lištička: pravá ruka uživatele Seznamu KE STAŽENÍ

Seznam Lištička je soubor nástrojů a přístupů ke službám společnosti Seznam. Zjednodušuje práci s prohlížečem, dohledávání cizích slov a převádění cen v devizách na koruny a nabízí okamžitou kontrolu nově příchozích emailů do emailových schránek. Může velmi pomoci uživatelům služeb od Seznamu.


Daniel Beránek  |  06.10.2016 22:14

Kaspersky Internet Security Multi-Device 2017: špičkové zabezpečení

Kaspersky Internet Security Multi-Device 2017: špičkové zabezpečení KE STAŽENÍ

Produkty Kaspersky mají mnoho výhod: špičkový a oceňovaný antivirus, pokročilé nástroje zabezpečující další aspekty práce s počítačem a internetem, přátelské provedení a podrobná nastavení. Z těchto již existujících výhod těží i nový Internet Security Multi-Device 2017 a jejich synergii dále posiluje. Nabízí maximální zabezpečení při minimální zátěži počítače, ovládání je naprosto jednoduché, přesto skrývá i velmi podrobné nastavení pokročilých nástrojů, je designově čistý a uživatelsky vstřícný. I přes veškerou obezřetnost se dá označit za etalon, kterému by se i konkurence měla snažit přiblížit.


Daniel Beránek  |  04.10.2016 17:34

Bitdefender Internet Security 2017: zlatá střední cesta

Bitdefender Internet Security 2017: zlatá střední cesta KE STAŽENÍ

Internet Security od Bitdefenderu představuje zlatou střední cestu v přístupu ke komplexnímu balíku zabezpečení počítače. Vysoce kvalitní antivir je doplněn mnoha dalšími bezpečnostními utilitami, které nejen fungují tak, jak mají, ale lze je i jejich součásti parciálně vypnout a dosáhnout tak optimálního vytížení systému. Na druhou stranu lze vše těchto výhod využít i bez drbání do nastavení programu, stačí ho jen nainstalovat, proskenovat počítač, zapnout režim Autopilot, a zapomenout na bezpečnostní starosti.


Daniel Beránek  |  23.09.2016 13:10

Svchost.exe Lookup Tool: odhalení služeb skrývajících se pod svchost.exe

Svchost.exe Lookup Tool: odhalení služeb skrývajících se pod svchost.exe KE STAŽENÍ

Každého, kdo je zvyklý otevírat Správce úloh, muselo už někdy zaujmout množství procesů se stejným jménem svchost.exe. Jejich popis Host Process for Windows Services toho taky moc nenapoví - nanejvýš tak ještě zjistíme, že některé patří do Local Service, jiné do Network Service, další si nárokuje System a nějaká jedna náleží i uživatelovu profilu. Abychom o těchto procesech zjistili víc, musíme nasadit sofistikovaný nástroj - třeba v podobě svchost.exe Lookup Tool.


Daniel Beránek  |  16.09.2016 19:52

Zemana AntiMalware: zasvěcena boji s malwarem

Zemana AntiMalware: zasvěcena boji s malwarem KE STAŽENÍ

Zemana AntiMalware je aplikace vyhrazena na likvidaci malwaru. Nepočítá se s jejím nasazením, coby primárním zabezpečením počítače - i proto je kompatibilní s většinou klasických antivirů a bezpečnostních balíků. Krom skenů na vyžádání umožňuje i ochranu v reálném čase, kterou lze dále vylepšit o cloudovou kontrolu souborů předtím, než jsou spuštěny v systému...


Daniel Beránek  |  15.09.2016 16:57

Článků: 1110 - stránka: 1 / 56
1 | 2 | 3 | 4 | ... | 56 |  >> 

 

 

 
© 2005-2017 PS Media s.r.o. - digital world