[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 
Instalátor Instaluj: tichá, hromadná instalace

Instalátor Instaluj: tichá, hromadná instalace KE STAŽENÍ

Opakující se činnosti vyžadující soustředění, obzvlášť při střetu s nepříliš rychlým hardwarem, vyvolávají různé reakce. Slovními invektivami počínaje a násilím na počítačích konče. Tomu všemu se dá předejít, když jsou admini, správci sítí a vůbec odborníci vystavení banálním činnostem ušetřeni stresovým situacím. Právě takový je účel Instalátoru Instaluj - být pomocníkem při komplexních reinstalacích systémů a hromadné správě softwaru nejen na podnikových sítích. 


Kaspersky Total Security: totální zabezpečení

Kaspersky Total Security: totální zabezpečení KE STAŽENÍ

Kaspersky vítá rok 2020 v plné parádě: vyzbrojen klasickými moduly, nejnovějšími technologiemi i pokročilými nástroji zabezpečení. Plně lokalizován, okamžitě připraven k použití a pro milovníky cloudu a synchronizace patřičně nastaven k rychlému přenosu konfigurací a dat mezi instalacemi na rozličných platformách. 


Malwarebytes: zbloudilý kyberrytíř

Malwarebytes: zbloudilý kyberrytíř KE STAŽENÍ

Malwarebytes je zajímavým úkazem na poli bezpečnostních řešení. Svého času fungoval coby antimalware. Ovšem od té doby se svět zákeřného kódu natolik propojil, že je zbytečné odlišovat viry od malwaru. A stejně tak se změnily antiviry, že je zbytečné se od nich distancovat - jak to dělá Malwarebytes. V čem jsou jeho výhody, slabiny a jakou má perspektivu?


BitFaktura.cz: zrcadlo svého uživatele

BitFaktura.cz: zrcadlo svého uživatele

Online fakturace je mezi podnikateli oblíbená, ale její zpoplatnění vyvolává negativní reakce. Kupříkladu silné nevole se svého času dočkal iDoklad, když vysoko zvedl ceny i základního tarifu, a tak se stal pro mnoho drobných živnostníků prakticky nedostupným. V rámci hledání alternativ jsme se podívali na řešení BitFaktura.cz, které skrývá nejednu výhodu. Zaujme i vás?


ESET Smart Security Premium: precizování finální podoby

ESET Smart Security Premium: precizování finální podoby KE STAŽENÍ

Aplikace a jejich vývoj se mohou nacházet v různých fázích: ve stavu nápadu, plánu, projektu, realizace, přehodnocení, zkvalitňování, podřizování požadavkům marketingu, obchodu, koncových zákazníků. Pokud už je na trhu nějaký pátek je možné, že už je postavena na kvalitních technologiích, využívá efektivních modulů a ty dále rozšiřují její funkčnost. Je právě tohle případ ESET Smart Security Premium?


AVG TuneUp: Avast Cleanup Premium s jinými popisky

AVG TuneUp: Avast Cleanup Premium s jinými popisky

Spojení Avastu a AVG už v momentu realizace napovídalo, že dojde i k nějaké konvergenci. Otázkou bylo, k jak velké konvergenci povede? Vzájemnému propůjčení nejúčinnějších technologií mezi produkty? Společnému vývoji produktů běžících na jiných jádrech? Nebo vývoji jedné produktové řady, která bude brandována dvakrát jinak? Jisté indicie skýtá AVG TuneUp.


Avast Cleanup Premium: jen nahlédnutí

Avast Cleanup Premium: jen nahlédnutí KE STAŽENÍ

Avast Cleanup Premium patří k okraji spektra produktů Avast, který se spíše zabývá bezpečnostními aplikacemi jak pro domácnosti, tak komplexním zabezpečením IT firem. Měl by nabízet údržbu jedním kliknutím, režim spánku pro aplikace, které příliš zatěžují systém, čističe browserů, registru, disku, zástupců. Proto jsme zkusili jeho zkušební verzi. 


AVG Internet Security Business Edition: profesionální řešení pro profesionální nasazení

AVG Internet Security Business Edition: profesionální řešení pro profesionální nasazení

AVG Internet Security Business Edition představuje nejvyšší variantu balíku AVG připravenou pro firemní nasazení. Rozhraní a ovládání je učesáno tak, aby si s ním poradil i běžný uživatel, možnosti vzdálené správy, pokročilé funkce, nástroje a pod kapotou běžící technologie potěší každého administrátora. Je AVG Internet Security řešením i pro váš byznys?


IObit Software Updater 2: aktualizace na klik

IObit Software Updater 2: aktualizace na klik KE STAŽENÍ ZDARMA

IObit Software Updater 2 se drží jediného záměru: udržet veškerý software nainstalovaný v systému aktuální. Jeho funkčnost je zcela odladěna, a tak spolehlivě diagnostikuje naprostou většinu zastaralého softwaru a umožní jej všechen aktualizovat na jeden klik. A profesionálním uživatelům navíc nabízí i zcela automatickou aktualizaci téměř jakékoliv interakce s uživatelem.


jv16 PowerTools: rozsáhlý, detailní, specifický

jv16 PowerTools: rozsáhlý, detailní, specifický KE STAŽENÍ

jv16 PowerTools představuje specifický, sobě vlastní přístup k optimalizaci, čištění a správě počítače. Není koncipován jako vyloženě jednokliková čistící utilita, která vše udělá za uživatele - nicméně stejně tak může fungovat. Jen nechá uživatele těch kliků udělat víc. Za to se mu ovšem dostanou plně kontrolované, zálohami zajištěné změny, které velice detailně cílí jednotlivé oblasti fungování počítače. Ani nemluvě o tom, že jv16 PowerTools poskytne na jednom místě to, co by jinak uživatel hledal v několika aplikací a v separátně spouštěných operacích Windows. 


Trend Micro Internet Security: démant a pár nečistot

Trend Micro Internet Security: démant a pár nečistot KE STAŽENÍ

Trend Micro patří k známým firmám světa IT zabezpečení. Věnuje se především budování komplexních řešení pro poskytovatele cloudových služeb, korporátní prostředí a jiné velké organizace. Trend Micro Internet Security pro domácnosti tak sice není jejich primárním produktem, nicméně těží z navázané infrastruktury a poskytuje vysoce kvalitní zabezpečení základních utilit i pokročilých nástrojů. Ovšem s několika mouchami na kráse. Který aspekt převáží?


Webroot Internet Security Complete: lehounký, neobvyklý, kapku nepřehledný a hlavně účinný

Webroot Internet Security Complete: lehounký, neobvyklý, kapku nepřehledný a hlavně účinný

Webroot přistupuje k identifikaci a práci malwaru zcela jinak než ostatní vývojáři bezpečnostního softwaru. Ostatně také proto nebývá zařazován do testů nezávislých antivirových laboratoři. Jeho výsledky, provedení a systémová nenáročnost jsou však více než pozoruhodné. Co všechno pokrývá a s čím pomůže jeho nejvyšší produktová řada Internet Security Complete?


IObit Malware Fighter 7: bezplatný i v PRO variantě

IObit Malware Fighter 7: bezplatný i v PRO variantě KE STAŽENÍ ZDARMA

Malware Fighter je variací na bezpečnostní produkt od IObitu. V základní verzi nabízí antimalwarové skenovací jádro IObitu, ve verzi placené pak k němu přibývají antiransomwarové jádro taktéž od IObitu a antimalwarové a antivirové jádro od Bitdefenderu. To vše pak funguje jak v podobě skenů na vyžádání, tak i v podobě rezistentní ochrany systému a jeho specifických částí.


Bitdefender Antivirus Free: efektivní minimalismus bez reklam

Bitdefender Antivirus Free: efektivní minimalismus bez reklam

Marketingové oddělení Bitdefenderu nemělo co dělat, a tak přišlo s originálním nápadem uvolnění základní, bezplatné verze bezpečnostního řešení. Naštěstí uskutečnění onoho nápadu zůstalo v rukou jen vývojářů, tím pádem máme před sebou produkt sice základní, ale zahrnující osvědčené komponenty. Naprosto a neuvěřitelně minimalistický - ale o to lepší. A krom online účtu naprosto bez reklam. Možná by vyhovoval i vám!


BullGuard Antivirus 2019: základní zabezpečení

BullGuard Antivirus 2019: základní zabezpečení KE STAŽENÍ

Antivirus od BullGuard nabízí základní zabezpečení počítačů s Windows. Kromě testů na vyžádání a rezidentního antiviru skýtá už jen kontrolu několika možných zranitelností systému a podporu her ve formě Game Boosteru. Coby kyberobrana poslouží dobře. Je ovšem otázkou, zda od BullGuard nezvolit spíše některou z vyšších edic téže aplikace.


Kaspersky Small Office Security: zabezpečení nejen kanceláře do 50 zaměstnanců

Kaspersky Small Office Security: zabezpečení nejen kanceláře do 50 zaměstnanců KE STAŽENÍ

Kaspersky Small Office Security přináší licenční obdobu produktů Kaspersky pro malé firmy. Perfektní zabezpečení doplňuje uživatelsky maximálně vyladěné prostředí, které nejen umožňuje nainstalovat a zapomenout (na přítomnost daného softwaru v systému), ale také dopodrobna nastavit uživatelská pravidla všem systémovým administrátorům. Jediným stínem na lesku tak zůstává země původů tvůrce aplikace.


F-Secure Total: David se silou Goliáše

F-Secure Total: David se silou Goliáše

Jméno F-Secure není příliš známé. Sem tam se zablýskne v testech antivirových laboratoří, ale nijak ikonickým reprezentantem svého oboru. Instaluje se rychle, jeho prostředí vypadá jednoduše. Člověk by si až řek´, jak jednodušší jsou jeho vývojáři? Ale oni nejsou, na oko prosté rozhraní ukrývá vysoce efektivní nástroj ochrany nejen před viry, ale i před internetovými útoky, který vás zabezpečí na otevřených sítích i proti vlastním zlozvykům správy hesel či rodičovské ochrany. Co všechno nabízí?


Advanced SystemCare Ultimate 12: odpůrce nezlomí, fanoušky potěší

Advanced SystemCare Ultimate 12: odpůrce nezlomí, fanoušky potěší KE STAŽENÍ

Advanced SystemCare je už legendárním představitelem kategorie čističů. A s jeho jménem a vývojářem se pojí charakteristiky, které nutí jedny ho nenávidět a druhé - víceméně - milovat. iObit se nedokáže vyvarovat dotěrného vnucování vlastních aplikací. Nekritického nevztažení vlastních funkcionalit, jako je zákaz spouštění se systémem, na vlastní program. Ale na druhou stranu to, co dělá, dělá stále lépe a umí to zaobalit do stále přívětivějšího a kompaktnějšího balení. Proto pokud jej používáte, určitě vás nejenže nezklame, ale určitě potěší.


Norton Security Premium: uživatelsky vstřícnější

Norton Security Premium: uživatelsky vstřícnější KE STAŽENÍ

Bezpečnostní balík Norton Security dříve trpěl  kontraintuitivností a pochybnou funkčností některých částí. Starší problémy jsou pryč. Naopak zůstává velmi vysoká ochrana skýtaná jádrem v podobě kvalitního antiviru a dobře nastaveného firewallu. Sekce Zálohování byla natolik vybroušena, že k nezbytné části bezpečné správy dat přiměje i ty největší lenochy.


Avast Free Antivirus 2019: vynikající zabezpečení zdarma

Avast Free Antivirus 2019: vynikající zabezpečení zdarma KE STAŽENÍ ZDARMA

Avast uvolnil novou verzi eponymního produktu. Podívali jsme se na její nejdostupnější - tedy Free - variantu a jali se zkoumat, zda je stále jen důmyslným lákadlem k nákupu plné verze či je už i sama o sobě použitelná. Výsledek překvapil. Navíc má Avast v kapse ještě pár trumfů, které mohou zlomit běžného i pokročilého uživatele k volbě zabezpečení právě tohoto výrobce. Co jsme tedy zjistili?


Článků: 1154 - stránka: 1 / 58
1 | 2 | 3 | 4 | ... | 58 |  >> 

 


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world