[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 
IObit Software Updater 2: aktualizace na klik

IObit Software Updater 2: aktualizace na klik KE STAŽENÍ ZDARMA

IObit Software Updater 2 se drží jediného záměru: udržet veškerý software nainstalovaný v systému aktuální. Jeho funkčnost je zcela odladěna, a tak spolehlivě diagnostikuje naprostou většinu zastaralého softwaru a umožní jej všechen aktualizovat na jeden klik. A profesionálním uživatelům navíc nabízí i zcela automatickou aktualizaci téměř jakékoliv interakce s uživatelem.


jv16 PowerTools: rozsáhlý, detailní, specifický

jv16 PowerTools: rozsáhlý, detailní, specifický KE STAŽENÍ

jv16 PowerTools představuje specifický, sobě vlastní přístup k optimalizaci, čištění a správě počítače. Není koncipován jako vyloženě jednokliková čistící utilita, která vše udělá za uživatele - nicméně stejně tak může fungovat. Jen nechá uživatele těch kliků udělat víc. Za to se mu ovšem dostanou plně kontrolované, zálohami zajištěné změny, které velice detailně cílí jednotlivé oblasti fungování počítače. Ani nemluvě o tom, že jv16 PowerTools poskytne na jednom místě to, co by jinak uživatel hledal v několika aplikací a v separátně spouštěných operacích Windows. 


Trend Micro Internet Security: démant a pár nečistot

Trend Micro Internet Security: démant a pár nečistot KE STAŽENÍ

Trend Micro patří k známým firmám světa IT zabezpečení. Věnuje se především budování komplexních řešení pro poskytovatele cloudových služeb, korporátní prostředí a jiné velké organizace. Trend Micro Internet Security pro domácnosti tak sice není jejich primárním produktem, nicméně těží z navázané infrastruktury a poskytuje vysoce kvalitní zabezpečení základních utilit i pokročilých nástrojů. Ovšem s několika mouchami na kráse. Který aspekt převáží?


Webroot Internet Security Complete: lehounký, neobvyklý, kapku nepřehledný a hlavně účinný

Webroot Internet Security Complete: lehounký, neobvyklý, kapku nepřehledný a hlavně účinný

Webroot přistupuje k identifikaci a práci malwaru zcela jinak než ostatní vývojáři bezpečnostního softwaru. Ostatně také proto nebývá zařazován do testů nezávislých antivirových laboratoři. Jeho výsledky, provedení a systémová nenáročnost jsou však více než pozoruhodné. Co všechno pokrývá a s čím pomůže jeho nejvyšší produktová řada Internet Security Complete?


IObit Malware Fighter 7: bezplatný i v PRO variantě

IObit Malware Fighter 7: bezplatný i v PRO variantě KE STAŽENÍ ZDARMA

Malware Fighter je variací na bezpečnostní produkt od IObitu. V základní verzi nabízí antimalwarové skenovací jádro IObitu, ve verzi placené pak k němu přibývají antiransomwarové jádro taktéž od IObitu a antimalwarové a antivirové jádro od Bitdefenderu. To vše pak funguje jak v podobě skenů na vyžádání, tak i v podobě rezistentní ochrany systému a jeho specifických částí.


Bitdefender Antivirus Free: efektivní minimalismus bez reklam

Bitdefender Antivirus Free: efektivní minimalismus bez reklam

Marketingové oddělení Bitdefenderu nemělo co dělat, a tak přišlo s originálním nápadem uvolnění základní, bezplatné verze bezpečnostního řešení. Naštěstí uskutečnění onoho nápadu zůstalo v rukou jen vývojářů, tím pádem máme před sebou produkt sice základní, ale zahrnující osvědčené komponenty. Naprosto a neuvěřitelně minimalistický - ale o to lepší. A krom online účtu naprosto bez reklam. Možná by vyhovoval i vám!


BullGuard Antivirus 2019: základní zabezpečení

BullGuard Antivirus 2019: základní zabezpečení KE STAŽENÍ

Antivirus od BullGuard nabízí základní zabezpečení počítačů s Windows. Kromě testů na vyžádání a rezidentního antiviru skýtá už jen kontrolu několika možných zranitelností systému a podporu her ve formě Game Boosteru. Coby kyberobrana poslouží dobře. Je ovšem otázkou, zda od BullGuard nezvolit spíše některou z vyšších edic téže aplikace.


Kaspersky Small Office Security: zabezpečení nejen kanceláře do 50 zaměstnanců

Kaspersky Small Office Security: zabezpečení nejen kanceláře do 50 zaměstnanců KE STAŽENÍ

Kaspersky Small Office Security přináší licenční obdobu produktů Kaspersky pro malé firmy. Perfektní zabezpečení doplňuje uživatelsky maximálně vyladěné prostředí, které nejen umožňuje nainstalovat a zapomenout (na přítomnost daného softwaru v systému), ale také dopodrobna nastavit uživatelská pravidla všem systémovým administrátorům. Jediným stínem na lesku tak zůstává země původů tvůrce aplikace.


F-Secure Total: David se silou Goliáše

F-Secure Total: David se silou Goliáše

Jméno F-Secure není příliš známé. Sem tam se zablýskne v testech antivirových laboratoří, ale nijak ikonickým reprezentantem svého oboru. Instaluje se rychle, jeho prostředí vypadá jednoduše. Člověk by si až řek´, jak jednodušší jsou jeho vývojáři? Ale oni nejsou, na oko prosté rozhraní ukrývá vysoce efektivní nástroj ochrany nejen před viry, ale i před internetovými útoky, který vás zabezpečí na otevřených sítích i proti vlastním zlozvykům správy hesel či rodičovské ochrany. Co všechno nabízí?


Advanced SystemCare Ultimate 12: odpůrce nezlomí, fanoušky potěší

Advanced SystemCare Ultimate 12: odpůrce nezlomí, fanoušky potěší KE STAŽENÍ

Advanced SystemCare je už legendárním představitelem kategorie čističů. A s jeho jménem a vývojářem se pojí charakteristiky, které nutí jedny ho nenávidět a druhé - víceméně - milovat. iObit se nedokáže vyvarovat dotěrného vnucování vlastních aplikací. Nekritického nevztažení vlastních funkcionalit, jako je zákaz spouštění se systémem, na vlastní program. Ale na druhou stranu to, co dělá, dělá stále lépe a umí to zaobalit do stále přívětivějšího a kompaktnějšího balení. Proto pokud jej používáte, určitě vás nejenže nezklame, ale určitě potěší.


Norton Security Premium: uživatelsky vstřícnější

Norton Security Premium: uživatelsky vstřícnější KE STAŽENÍ

Bezpečnostní balík Norton Security dříve trpěl  kontraintuitivností a pochybnou funkčností některých částí. Starší problémy jsou pryč. Naopak zůstává velmi vysoká ochrana skýtaná jádrem v podobě kvalitního antiviru a dobře nastaveného firewallu. Sekce Zálohování byla natolik vybroušena, že k nezbytné části bezpečné správy dat přiměje i ty největší lenochy.


Avast Free Antivirus 2019: vynikající zabezpečení zdarma

Avast Free Antivirus 2019: vynikající zabezpečení zdarma KE STAŽENÍ ZDARMA

Avast uvolnil novou verzi eponymního produktu. Podívali jsme se na její nejdostupnější - tedy Free - variantu a jali se zkoumat, zda je stále jen důmyslným lákadlem k nákupu plné verze či je už i sama o sobě použitelná. Výsledek překvapil. Navíc má Avast v kapse ještě pár trumfů, které mohou zlomit běžného i pokročilého uživatele k volbě zabezpečení právě tohoto výrobce. Co jsme tedy zjistili?


Amiti Free Antivirus: zbloudilý nejen v čase

Amiti Free Antivirus: zbloudilý nejen v čase KE STAŽENÍ

Amiti Free Antivirus slibuje bezplatný antivirus. Otázku, nakolik je bezplatný, stíhá ještě podstatnější otázka: nakolik je to antivirus? Amiti spíše evokuje produkt několik let neexistující civilizace, který k nám propadl trhlinou nejen v čase a prostoru, ale zároveň i trhlinou v neúprosnosti trhu a kapitalizačním opodstatnění vlastní existence. Jak takový zjev vypadá?


Driver Booster 6: široká databáze a automatizace správy ovládačů

Driver Booster 6: široká databáze a automatizace správy ovládačů KE STAŽENÍ ZDARMA

Driver Booster je odpovědí na potřeby těch, kteří potřebují rychle, snadno a celospektrálně aktualizovat ovládače napříč celými systémy. Jejich práci usnadňuje zálohováním celých systémů i konkrétních ovládačů, které tím pádem není problém snadno obnovit. Obsluhované systémy přitom rád obstará i sám a automaticky - ovšem některé z jeho funkcí budou dostupné jen po zaplacení. Bude vám stačit jen FREE verze, nebo se fičurky verze placené stanou nepostradatelnými?


IObit Uninstaller 8: vývoj odinstalace

IObit Uninstaller 8: vývoj odinstalace KE STAŽENÍ ZDARMA

IObit byl nepříliš proslulý nízkou funkčností svých produktů, které navíc bývaly často zahlcovány pobídkami k instalaci a nákupu rozličných dalších produktů stejného vývojáře. Nicméně časy se mění a dokonce i software a jeho vývojáři se vyvíjí:) IObit Uninstaller 8 to plně dokazuje: funkce jsou funkční, prostředí příjemně minimalizované a intuitivní, reklamu aby jeden pohledal. Věřili byste tomu?


Windscribe: 10 GB přes VPN zdarma

Windscribe: 10 GB přes VPN zdarma KE STAŽENÍ ZDARMA

Windscribe je šikovný VPN klient (a jeho zázemí a doplněk prohlížeče) kanadské provenience. Uživatele potěší nejen jednoduchým pojetím, ale paušály zdarma, rychlostí a parametry organizačního zázemí. Prémiovým uživatelům nabízí funkce navíc a možnost zvolit ze všech dostupných lokací VPN serverů. Má co nabídnout i vám?


Comodo Cloud Antivirus: nenáročný antivir a sandbox

Comodo Cloud Antivirus: nenáročný antivir a sandbox

Comodo Cloud Antivirus je odlehčená, cloudově pojatá varianta bezpečnostního řešení. Jeho antivir je neodmyslitelně spojen se sandboxem a systémem pro okamžité vyhodnocení chování podezřelých souborů na serverech společnosti zvaným Valkyrie. Je skutečně tím pravým řešením pro starší a méně výkonné sestavy?


G DATA Total Security: německy nainstalovat a zapomenout

G DATA Total Security: německy nainstalovat a zapomenout KE STAŽENÍ

G DATA Total Security představuje nejvyšší verzi zabezpečení od německých vývojářů G Data Software AG. Potěší dvěma antivirovými jádry, specifickým nastavením nahrazujícím klasické skeny na vyžádání a vysokou účinností jednotlivých ochran. Ty pokrývají vše od malwaru přes phishing až po technologie zaměřující se na ransomware, exploity a bankovní trojany. A tak zbývá jen jediná otázka: je schopna německá kvalita konkurovat velkým jménům na poli antivirů? 


Comodo Antivirus: stále výborná volba

Comodo Antivirus: stále výborná volba KE STAŽENÍ ZDARMA

Zlatá doba obliby bezpečnostních produktů Comoda možná opadla, ale to neznamená, že by na ně zanevřelo Comodo. Na Comodo Antiviru a jeho modulech pracují nejen vývojáři, ale i designéři uživatelského prostředí, což se projevuje narůstající srozumitelností tohoto vysoce sofistikovaného programu. Základní uživatele nemusí do pokročilých nastavení vůbec šahat a mohou si v klidu užívat jeho bezplatnou verzi a komunitní češtinu.


Pošta a kancelář: formulářový všeuměl

Pošta a kancelář: formulářový všeuměl KE STAŽENÍ

Pošta a kancelář je univerzální program pro vyplnění a tisk formulářů, tiskopisů, smluv, potvrzení, prohlášení a žádostí dalece přesahující rámec kancelářských činností a komunikace prostřednictvím pošty. Disponuje celou šíří běžně používaných formulářů, skýtá možnost vytváření vlastních. Usnadňuje jejich vyplňování, nabízí import adresářů, hromadný tisk z nich i přímo z externích CSV souborů. A každé políčko vás nechá vyplnit podle vlastního gusta a přišpendlit k milimetrové mřížce.


Článků: 1146 - stránka: 1 / 58
1 | 2 | 3 | 4 | ... | 58 |  >> 

 


 
© 2005-2019 PS Media s.r.o. - digital world