RSS Kanál

 
Avast Free Antivirus 2019: vynikající zabezpečení zdarma

Avast Free Antivirus 2019: vynikající zabezpečení zdarma KE STAŽENÍ ZDARMA

Avast uvolnil novou verzi eponymního produktu. Podívali jsme se na její nejdostupnější - tedy Free - variantu a jali se zkoumat, zda je stále jen důmyslným lákadlem k nákupu plné verze či je už i sama o sobě použitelná. Výsledek překvapil. Navíc má Avast v kapse ještě pár trumfů, které mohou zlomit běžného i pokročilého uživatele k volbě zabezpečení právě tohoto výrobce. Co jsme tedy zjistili?


Daniel Beránek  |  16.10.2018 18:10

Amiti Free Antivirus: zbloudilý nejen v čase

Amiti Free Antivirus: zbloudilý nejen v čase KE STAŽENÍ

Amiti Free Antivirus slibuje bezplatný antivirus. Otázku, nakolik je bezplatný, stíhá ještě podstatnější otázka: nakolik je to antivirus? Amiti spíše evokuje produkt několik let neexistující civilizace, který k nám propadl trhlinou nejen v čase a prostoru, ale zároveň i trhlinou v neúprosnosti trhu a kapitalizačním opodstatnění vlastní existence. Jak takový zjev vypadá?


Daniel Beránek  |  12.10.2018 17:37

Driver Booster 6: široká databáze a automatizace správy ovládačů

Driver Booster 6: široká databáze a automatizace správy ovládačů KE STAŽENÍ ZDARMA

Driver Booster je odpovědí na potřeby těch, kteří potřebují rychle, snadno a celospektrálně aktualizovat ovládače napříč celými systémy. Jejich práci usnadňuje zálohováním celých systémů i konkrétních ovládačů, které tím pádem není problém snadno obnovit. Obsluhované systémy přitom rád obstará i sám a automaticky - ovšem některé z jeho funkcí budou dostupné jen po zaplacení. Bude vám stačit jen FREE verze, nebo se fičurky verze placené stanou nepostradatelnými?


Daniel Beránek  |  03.10.2018 15:08

IObit Uninstaller 8: vývoj odinstalace

IObit Uninstaller 8: vývoj odinstalace KE STAŽENÍ ZDARMA

IObit byl nepříliš proslulý nízkou funkčností svých produktů, které navíc bývaly často zahlcovány pobídkami k instalaci a nákupu rozličných dalších produktů stejného vývojáře. Nicméně časy se mění a dokonce i software a jeho vývojáři se vyvíjí:) IObit Uninstaller 8 to plně dokazuje: funkce jsou funkční, prostředí příjemně minimalizované a intuitivní, reklamu aby jeden pohledal. Věřili byste tomu?


Daniel Beránek  |  21.08.2018 20:51

Windscribe: 10 GB přes VPN zdarma

Windscribe: 10 GB přes VPN zdarma KE STAŽENÍ ZDARMA

Windscribe je šikovný VPN klient (a jeho zázemí a doplněk prohlížeče) kanadské provenience. Uživatele potěší nejen jednoduchým pojetím, ale paušály zdarma, rychlostí a parametry organizačního zázemí. Prémiovým uživatelům nabízí funkce navíc a možnost zvolit ze všech dostupných lokací VPN serverů. Má co nabídnout i vám?


Daniel Beránek  |  07.08.2018 16:46

Comodo Cloud Antivirus: nenáročný antivir a sandbox

Comodo Cloud Antivirus: nenáročný antivir a sandbox

Comodo Cloud Antivirus je odlehčená, cloudově pojatá varianta bezpečnostního řešení. Jeho antivir je neodmyslitelně spojen se sandboxem a systémem pro okamžité vyhodnocení chování podezřelých souborů na serverech společnosti zvaným Valkyrie. Je skutečně tím pravým řešením pro starší a méně výkonné sestavy?


Daniel Beránek  |  23.07.2018 19:53

G DATA Total Security: německy nainstalovat a zapomenout

G DATA Total Security: německy nainstalovat a zapomenout KE STAŽENÍ

G DATA Total Security představuje nejvyšší verzi zabezpečení od německých vývojářů G Data Software AG. Potěší dvěma antivirovými jádry, specifickým nastavením nahrazujícím klasické skeny na vyžádání a vysokou účinností jednotlivých ochran. Ty pokrývají vše od malwaru přes phishing až po technologie zaměřující se na ransomware, exploity a bankovní trojany. A tak zbývá jen jediná otázka: je schopna německá kvalita konkurovat velkým jménům na poli antivirů? 


Daniel Beránek  |  12.06.2018 19:28

Comodo Antivirus: stále výborná volba

Comodo Antivirus: stále výborná volba KE STAŽENÍ ZDARMA

Zlatá doba obliby bezpečnostních produktů Comoda možná opadla, ale to neznamená, že by na ně zanevřelo Comodo. Na Comodo Antiviru a jeho modulech pracují nejen vývojáři, ale i designéři uživatelského prostředí, což se projevuje narůstající srozumitelností tohoto vysoce sofistikovaného programu. Základní uživatele nemusí do pokročilých nastavení vůbec šahat a mohou si v klidu užívat jeho bezplatnou verzi a komunitní češtinu.


Daniel Beránek  |  23.05.2018 18:01

Pošta a kancelář: formulářový všeuměl

Pošta a kancelář: formulářový všeuměl KE STAŽENÍ

Pošta a kancelář je univerzální program pro vyplnění a tisk formulářů, tiskopisů, smluv, potvrzení, prohlášení a žádostí dalece přesahující rámec kancelářských činností a komunikace prostřednictvím pošty. Disponuje celou šíří běžně používaných formulářů, skýtá možnost vytváření vlastních. Usnadňuje jejich vyplňování, nabízí import adresářů, hromadný tisk z nich i přímo z externích CSV souborů. A každé políčko vás nechá vyplnit podle vlastního gusta a přišpendlit k milimetrové mřížce.


Daniel Beránek  |  25.04.2018 14:50

Asoftis Burning Studio: snadno a rychle vypálit data

Asoftis Burning Studio: snadno a rychle vypálit data KE STAŽENÍ

Asoftis Burning Studio je univerzální vypalovací program schopný vypálit všechny nejen datové formáty na všechna média rozličnými rychlosti, způsoby a při využití všech fičur, které jsou už dávno standardem. Předností Burning Studio od Asoftis je koncipování programu pro maximálně jednoduché a efektivní využití. Netřeba nic nastavovat, nad ničem složitě uvažovat - stačí jen odkliknout a vypálit. Přitom pokročilé volby nechybí - stačí jen udělat o pár kliků víc.


Daniel Beránek  |  28.03.2018 17:33

Asoftis IP Changer: jednoduchá změna IP

Asoftis IP Changer: jednoduchá změna IP KE STAŽENÍ

Změna IP adresy se hodí ve vícero případech. IP adresa je totiž relativně spolehlivým identifikátorem uživatele - stejně tak poskytovatele jeho připojení a země uživatelovy polohy. Chcete-li tedy skrýt svou skutečnou identitu, zůstat anonymní či obejít určitá omezení typu geoblokace multimediálních obsahů, šikne se program, který vás připojí na anonymizující proxy servery. Právě takovým programem je Asoftis IP Changer


Daniel Beránek  |  25.03.2018 17:01

Asoftis Start Menu: kousek Sedmiček pro Desítky

Asoftis Start Menu: kousek Sedmiček pro Desítky KE STAŽENÍ

Sedmičky si svého času našly spoustu příznivců. Zvláště pak po příchodu prvních Osmiček. Na rozdíl od nich totiž byly lehké, funkční a svižně reagující. Stejně tak jejich nabídka Start konvenuje lidem více než to, co představily Windows 8 a posléze lehce opravily Windows 10. Je totiž kompaktní a urychluje přístup ke všem podstatným nástrojům a systémovým nastavením. A právě tuto nabídku Start můžete přivést zpět do Windows 8/8.1/10 díky aplikaci Asoftis Start Menu.


Daniel Beránek  |  19.03.2018 14:34

Bandicam - video a snímky ze všech kanálů

Bandicam - video a snímky ze všech kanálů KE STAŽENÍ

Bandicam je velmi užitečný pomocník při záznamu všeho, co děje na obrazovce, upoutává oko webkamery, posílají na komp externí zařízení či mu rozehřívá křemík (tedy her). Je primárně cílen na pořizování videa, nicméně i snímkování mu jde lépe než většině konkurence. A krom češtiny a velmi nízkého zatížení počítače uživatele oblaží především pokročilými možnostmi záznamu a jeho úprav - kupř. živým kreslením.


Daniel Beránek  |  13.03.2018 12:14

Webroot SecureAnywhere AntiVirus: extrémně malý a efektivní

Webroot SecureAnywhere AntiVirus: extrémně malý a efektivní KE STAŽENÍ

Webroot SecureAnywhere AntiVirus je zvláštním úkazem na poli antivirů. Detekce a vyhodnocování malwaru jsou prováděny téměř zcela v cloudu, což mu ovšem nebrání ve vynikajících výsledcích. Umí ochránit i před činností ransomwaru, přestože na něj nemá vyhrazen zvláštní modul. A to vše při tak malých nárocích na systém, že jsou ojedinělé. Přesvědčte se sami.


Daniel Beránek  |  01.03.2018 17:25

McAfee Total Protection: výborná ochrana s rozpačitými dojmy

McAfee Total Protection: výborná ochrana s rozpačitými dojmy

McAfee Total Protection přináší vysoce účinnou, nezávislými testy osvědčenou ochranu. Ovšem její podání v podobě uživatelského rozhraní je přinejmenším rozpačité. Rozpaky vyvolávají i doprovodné moduly, jejichž kvalita nesvědčí v prospěch jejich přítomnosti v balíku. McAfee si tak říká o nainstalování, jedno správné nastavení a ponechání samo sobě bez zbytečného rušení uživatelem.


Daniel Beránek  |  03.02.2018 20:22

Eset Internet Security 2018: komplexní zabezpečení bez intuitivního ovládání

Eset Internet Security 2018: komplexní zabezpečení bez intuitivního ovládání KE STAŽENÍ

Eset Internet Security 2018 pokračuje nejen v tradici kvalitního a komplexního zabezpečení systému Windows, ale bohužel také v nepříliš dotaženém uživatelském prostředí. Nepříliš intuitivní prostředí s nedotaženým označením a logickou strukturou naštěstí doplňují pokročilé bezpečnostní technologie, mezi nimiž právě teď chybí jen ochrana proti cryptominerům. 


Daniel Beránek  |  11.01.2018 20:31

AVG AntiVirus Free 2017: stále velmi dobrý

AVG AntiVirus Free 2017: stále velmi dobrý KE STAŽENÍ ZDARMA

AVG AntiVirus Free zůstává bezplatnou variantou antiviru vydávanou pod značkou AVG i po akvizici Avastem. Zachován zůstal vzhled, stále velmi dobré jsou i výsledky v antivirových testech, na nichž má zásluhu i implementace nových technologií od Avastu. Jakou ochranu skýtá AVG AntiVirus Free na poli antivirů zdarma?


Daniel Beránek  |  04.12.2017 19:21

Avira System Speedup: balanc mezi Free a Premium

Avira System Speedup: balanc mezi Free a Premium KE STAŽENÍ

Avira System Speedup představuje čistič, optimalizátor a výkonu zvyšovač v podání německého výrobce antivirů Avira. Zahrnuje běžné oblasti počítačového úklidu doplněné několika šikovnými nastaveními a zabalené do minimalisticky přitažlivého prostředí. Zaujme jeho free verze natolik, aby přesvědčila k nákupu verze PRO?


Daniel Beránek  |  21.09.2017 12:43

Nero TuneItUp: profesně zvládnutý čistič

Nero TuneItUp: profesně zvládnutý čistič KE STAŽENÍ ZDARMA

Nero představuje profesně zvládnutou optimalizační aplikaci TuneItUp zahrnující rozličné čističe a moduly upravující nastavení Windows. Krom zcela běžných nástrojů tu nalezneme zajímavě pojatý režim vysokého výkonu počítače či třeba nástroj pro úpravu profilu napájení. PRO verze programu pak zaujme nejen mnohem širší nabídkou nástrojů, ale i příznivou cenovkou.


Daniel Beránek  |  10.09.2017 06:23

Netgate Internet Security: nikoliv s dobou

Netgate Internet Security: nikoliv s dobou KE STAŽENÍ

Netgate Internet Security nabízí uživateli firewall, on-demand skenování a rezidentní štíty. Ač se názvem zdá pocházet z anglického prostředí, již při instalaci spustí češtinou. Jeho maximální jednoduchost neruší přítomnost pokročilých nástrojů, ani pokročilých nastavení. Je otázkou, zda si najde zákazníky mezi příznivci staršího pojetí antiviru.


Daniel Beránek  |  06.09.2017 13:12

Článků: 1135 - stránka: 1 / 57
1 | 2 | 3 | 4 | ... | 57 |  >> 

 


 
© 2005-2018 PS Media s.r.o. - digital world