[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 
CCleaner - vyčisti a neuškoď

CCleaner - vyčisti a neuškoď KE STAŽENÍ ZDARMA

Spolehlivý nástroj čištění systémů Windows a OS X, zrozený za vlády odcházejících  XPéček, a schopný vyčistit právě nešvar Windows – neustálé zanášení registrů a disku  zbytečnými a neaktuálními daty. Krom hlavního účelu disponuje ještě několika užitečnými funkcemi, které z něj dělají vítaného pomocníka péče o zdraví počítače.


Miranda - minimalistická, multiprotokolová a free

Miranda - minimalistická, multiprotokolová a free KE STAŽENÍ ZDARMA

Miranda je kecálek pro okamžitou komunikaci. V základní verzi je neuvěřitelně nenáročná, přesto pro doplňků-chtivé nabízí stovky pluginů. Svoboda jejího používání má tři momenty: je free při placení, je svobodna závislosti na komunikačním protokolu a je reklamyprostá.


Pravítko 3.0 - co je malé, to je užitečné

Pravítko 3.0 - co je malé, to je užitečné KE STAŽENÍ ZDARMA

Pravítko od Pavla Holečka je malinký kus softwaru, s nímž si ale na monitoru změříte všechno možné v mírách, které zrovna budete potřebovat.


AVG 2014 - nejen antivirový program

AVG 2014 - nejen antivirový program KE STAŽENÍ

Mít ve svém počítači nainstalovaný výkonný antivirový program je téměř povinností. Nejde ani tak o řešení stávajícího problému jako o prevenci před případným virovým napadením – a nezáleží, jestli jde o trojské koně, malware nebo spyware. V současné době je na světě mnoho takového softwaru, který vám dokáže pomoci a jedním z nich je i AVG 2014.


Tomáš Pospíchal  |  08.04.2014 12:51

Adobe Photoshop - získejte maximum ze svých digitálních fotek

Adobe Photoshop - získejte maximum ze svých digitálních fotek KE STAŽENÍ

Většina z vás bude rozhodně program Adobe Photoshop znát a to už z prostředí operačního systému Mac, nebo používanějšího a dominantnějšího Windows. Hned na úvod je nutné říci, že se jedná o poměrně dražší investici do programu, která se vám rozhodně jednoho dne vrátí. Proto si Adobe Photoshop kupují pouze profesionálové v daném oboru grafiky, kteří potřebují mít legální program, který jim pomáhá v jejich práci.


Ondřej Vomočil  |  07.04.2014 13:34

OpenOffice - svobodný a otevřený kancelářský balík

OpenOffice - svobodný a otevřený kancelářský balík KE STAŽENÍ ZDARMA

Jestliže na svůj počítač s operačním systémem Windows nechcete kupovat všeznámý kancelářský balík Office, který obsahuje Microsoft Word (textový program) a Microsoft Excel (tabulkový editor). Jedná se o balík, který je pochopitelně originálním softwarem, takže je také zpoplatněný. Nicméně pokud nechcete investovat peníze do těchto textových a tabulkových editorů, nejlepší je si pořídit OpenOffice, který si zde detailně popíšeme.


Ondřej Vomočil  |  07.04.2014 13:19

KMPlayer - všestranný multimediální přehrávač

KMPlayer - všestranný multimediální přehrávač KE STAŽENÍ ZDARMA

Asi jistě všichni víte, že na světě existuje doslova a do písmene nespočet hudebních přehrávačů pro počítače s operačním systémem Windows.  V tomto případě si popíšeme přehrávač KMPlayer, který je multifunkční korejský video a audio přehrávač, který dokáže přehrávat opravdu širokou škálu video a také audio formátů. KMPlayer podporuje přehrávání VLC/DVD.


Ondřej Vomočil  |  07.04.2014 13:18

Google Earth - interaktivní cesta kolem světa

Google Earth - interaktivní cesta kolem světa KE STAŽENÍ ZDARMA

Jak již samotný nadpis napovídá, Earth je země, takže se bude jednat o nějakou službu nebo program od gigantické společnosti Google a bude pojednávat o zemi. Ano, jedná se o dokonalý program Google Earth, který na vašem stolním počítači s operačním systémem Windows po nainstalování dokáže přehledně a velice reálně zobrazovat celý svět. Je až neuvěřitelné o jak dokonale a do detailu propracovanou aplikaci se jedná.


Ondřej Vomočil  |  07.04.2014 13:18

Adobe Reader - spolehlivé zobrazení dokumentů PDF

Adobe Reader - spolehlivé zobrazení dokumentů PDF KE STAŽENÍ ZDARMA

Program Adobe Reader, který se dříve jmenoval Acrobat Reader je v dnešní době hodně používaná aplikace a to hlavně pro prohlížení speciálního formátu elektronických dokumentů. Rozhodně všichni z Vás budete formát .PDF znát a většina z vás si právě v tomto formátu posílá různé publikace, články nebo klidně v dnešní době i knihy, což rozhodně není problém.


Ondřej Vomočil  |  07.04.2014 13:18

AdBlock Plus - snadné blokování otravných reklam

AdBlock Plus - snadné blokování otravných reklam KE STAŽENÍ ZDARMA

Asi jako většina lidí i vy navštěvujete různé webové stránky ve vašem internetovém prohlížeči. Za jistou dobu jak se říká brouzdání po internetu si člověk všimne reklamy, která ho prakticky na všech webových stránkách a portálech doslova pronásleduje. Postupem času začne být tato reklama celkem hodně nepříjemná, až otravná.


Ondřej Vomočil  |  07.04.2014 13:17

aTube Catcher - stahujte a převádějte multimediální soubory

aTube Catcher - stahujte a převádějte multimediální soubory KE STAŽENÍ

V dnešní době se snad každý podívá alespoň jednou denně na server YouTube, kde je doslova a do písmene nespočet různých videí, návodů, ale také filmů a hudebních klipů. Dnes na YouTube naleznete prakticky všechno, na co si vzpomenete. Mnoho z vás si chce také nějaké videa, které jsou online na YouTube stáhnout i k sobě na disk vašeho počítače.


Ondřej Vomočil  |  07.04.2014 13:16

Facebook Messenger - klient pro Facebook chat

Facebook Messenger - klient pro Facebook chat KE STAŽENÍ

Asi všichni jistě víte, že Facebook se za poslední dva roky dostal prakticky do celého světa a díky tomu budete mít založený i vy svůj profil na této oblíbené síti. Jedná se o online aplikaci, kde si lidé vyměňují fotografie, sdělují svoje různé zážitky, videa a další zajímavý obsah, který publikují na svoji “zeď” pro všechny své kamarády, se kterými se na Facebooku přátelí.


Ondřej Vomočil  |  07.04.2014 13:16

Mozilla Thunderbird ? ten pravý poštovní klient

Mozilla Thunderbird ? ten pravý poštovní klient KE STAŽENÍ ZDARMA

Společnost Mozilla pod sebou nezaštituje pouze kvalitní a poměrně oblíbený webový prohlížeč Firefox, ale také známý poštovní klient Thunderbird, který patří ke špičce ve své kategorii.


Tomáš Pospíchal  |  04.04.2014 13:19

BS.Player - nezničitelný společník filmových večerů

BS.Player - nezničitelný společník filmových večerů KE STAŽENÍ ZDARMA

BS.Player je klasika multimediálních přehrávačů. Byl tady v době, kdy přetažení filmu z externího harddisku bylo stokrát rychlejší než jeho stažení z netu. Byl tady dřív než se objevily novodobé projekty typu KMPlayeru. A byl také mnohem rozšířenější než open-sourcové VLC.


Daniel Beránek  |  01.04.2014 23:29

Trillian - multifunkční komunikátor

Trillian - multifunkční komunikátor KE STAŽENÍ ZDARMA

Představte si situaci (a možná někteří ani nemusíte, protože ji znáte velmi dobře), že používáte několik komunikačních aplikací. Skype, Facebook, Twitter, do toho ještě mailujete a nastává u vás naprostý a dokonalý chaos z blikajících oken a neutuchajícího pípání, které hlásí nově příchozí zprávy. Pokud už toho máte dost, tak právě Trillian pro vás může být částečným vysvobozením.


Tomáš Pospíchal  |  01.04.2014 13:20

BitTorrent - stahujte a sdílejte

BitTorrent - stahujte a sdílejte KE STAŽENÍ ZDARMA

BitTorrent je služba pro P2P přenos souborů mezi počítači. Při přenosu jsou data rozdělena na části a rozkládána mezi všechny klienty, která si data stahují.


Kája Penčáková  |  27.03.2014 13:20

Skype - volejte zdarma přes internet

Skype - volejte zdarma přes internet KE STAŽENÍ ZDARMA

Skype je známý a oblíbený komunikační program umožňující volání, videohovory, zasílání zpráv nebo sdílení souborů s vašimi přáteli ať už jsou kdekoliv. Mezi uživateli internetu je Skype velmi rozšířený a proto si dnes ukážeme jak jej nainstalovat a používat.


Kája Penčáková  |  04.10.2013 13:28

Nero - snadno vypalujte na libovolný nosič

Nero - snadno vypalujte na libovolný nosič KE STAŽENÍ

Nero Free je freewarová verze oblíbeného programu Nero. Po celou dobu používání je zdarma a umožňuje základní operace pro práci s disky - kopírování a vypalování.


Kája Penčáková  |  04.10.2013 13:27

Článků: 1158 - stránka: 58 / 58
 <<  | 1 | ... | 55 | 56 | 57 | 58 | 

 


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama