[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

WinZIP KE STAŽENÍ

Program s názvem WinZIP je hodně oblíbený co se práce s archívy týče. Pokud i vy denně pracujete s počítačem a daty, které potřebujete posílat třeba e-mailem a chcete, aby byly tak hodně datově obsáhlé, nejlepší je si na svůj počítač s operačním systémem Windows nainstalovat právě program s názvem WinZIP.

 

Díky programu WinZIP získáte dokonalou nadvládu nad všemi možnými archívy, které budete jenom znát. Největší výhodou je ten fakt, že program je zcela zdarma a podporují ho jak starší operační systémy, tak stejně i ty nové, dlaždicové Windows 8, nebo nedávné novinky, které se na tomto poli odehrály.
Snad každým rokem jsou v programu WinZIP inovační novinky, které svým uživatelům dokonale zpříjemňují a hlavně usnadňují jejich práci, takže si můžete postupem času svoje věci a činnosti daleko lépe organizovat a s programem WinZIP pracovat.
Celý program WinZIP je snadno pochopitelný a ještě snadněji ovladatelný, kde s ovládáním programu nebude mít problém ani ten úplný začátečník s počítačem celkově. Pokud problém přeci jenom nastane, program WinZIP má také kromě všeho dokonalou podporu, která vám bude rozhodně k dispozici a poradí vám s každým vašim problémem.
Nová verze programu WinZIP je dokonale zpracovaná, přehledná a připravená k dennímu používání a práci v kancelářích. Pokud tedy chcete pracovat efektivně, rychle a přehledně s přijatými archívy, nejlepší je si nainstalovat program WinZIP, který je pro operační systém Windows a všechny jeho verze zcela zdarma. Právě díky tomuto kroku je program WinZIP hodně oblíbený u všech uživatelů.
 
WinZIP podporuje celou řadu dnes používaných archivačních formátů, takže nebudete mít rozhodně problém s nějakou komprimací nebo také dekomprimací. WinZIP je opravdu špička v tomto oboru a rozhodně si ji můžete nainstalovat i na svůj pracovní notebook.

 

Ondřej Vomočil, 10.04.2014 08:27

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či...

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama