[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

uTorrent - malý a výkonný klient pro stahování a sdílení KE STAŽENÍ ZDARMA

Jestliže chcete na svém počítači rychleji a hlavně daleko pohodlněji stahovat soubory, filmy, hudbu a další řadu souborů, nejlepší a nejefektivnější je si nainstalovat přímo aplikaci s názvem uTorrent. Jedná se v České republice o nejrozšířenější aplikaci pro stahování souborů pomocí klienta.

 

 
Jedná se o bezplatnou aplikaci pro operační systém Windows, který je mezi širokou veřejností hodně oblíbený. Lidé v dnešní době poměrně hodně stahují data a soubory z internetu a není nic lepšího, než když si celkově stahování zjednoduší a zpříjemní. Program uTorrent je kompletně založený na standardu Bit Torrent, což je světově uznávaný formát.
 
V programu uTorrent jsou podporované reklamy, které slouží k větší publicitě a rozšíření dané aplikace. Jedná se o nejrozsáhlejší, ale také nejoblíbenější program pro stahování souborů a dat z internetu, kde uživatel přehledně vidí jakou rychlostí je daný soubor stahovaný a hlavně také za jak dlouho se stáhne a další doplňující informace, které uživateli celkově zpříjemní jeho používání.
Program uTorrent je kladně hodnocen a to napříč celým světem a lidem se líbí jak jeho samotný vzhled, výkon a hlavně také to, že je aplikace uTorrent podporována i staršími operačními systémy od společnosti Microsoft.
 
Pokud i vy rádi stahujete a chcete o stahovaném souboru vědět prakticky všechny informace - nejlepší a nejjednodušší je si stáhnout, pochopitelně zcela zdarma, aplikaci pro operační systém Windows s názvem uTorrent.
 
Program je přehledný, rychlý a skvěle se uživateli používá. Je dobré vědět, že aplikace je rozšířená a používaná po celém světě, takže pokud i vy chcete být jeho součástí, nejlepší je si ho rovnou stáhnou do svého počítače.
 
Rychlé, přehledné, jednoduché a vzhledově příjemné - to je přesně aplikace uTorrent.

 

Ondřej Vomočil, 08.04.2014 12:55

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Advanced System Optimizer: účinný střízlík

Advanced System Optimizer je optimalizátor Windows z dílny vývojářů SysTweak. Je designován pro uživatelsky snadnou správu a údržbu systému Windows a nabízí i řešení nejběžnějších problémů s Windows spjatých. Přizpůsobuje se...

Kaspersky Internet Security 2021: odladěný a nabušený

Kaspersky Internet Security reprezentuje produkty, pro které AV-Comparatives muselo vytvořit zvláštní kategorii vynikajících produktů. A proto čelí zcela jiné výzvě než ostatní. Už nejde o to, nakolik brání útokům, jak vytěžuje počítač či...

F-Secure SAFE: pokročilé technologie v jednoduchých notičkách

F-Secure SAFE je příjemnou výjimkou mezi nefunkčními, podivně designovanými a zbytečně překomplikovanými podobami bezpečnostních balíků. Nabízí naprostý základ účinně rozšířený o ochrany proti malwaru a ransomwaru, které se...

Comodo Internet Security: bez daně a hany

Comodo Internet Security už dlouhá léta ochraňuje netové surfaře bez daně a hany. Disponuje mnoha technologiemi, které je chrání nejen před malwarem běžným, ale i tím vysoce zákeřným. Navíc nabízí i sandboxovaná a virtualizovaná...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama