[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

uTorrent - malý a výkonný klient pro stahování a sdílení KE STAŽENÍ ZDARMA

Jestliže chcete na svém počítači rychleji a hlavně daleko pohodlněji stahovat soubory, filmy, hudbu a další řadu souborů, nejlepší a nejefektivnější je si nainstalovat přímo aplikaci s názvem uTorrent. Jedná se v České republice o nejrozšířenější aplikaci pro stahování souborů pomocí klienta.

 

 
Jedná se o bezplatnou aplikaci pro operační systém Windows, který je mezi širokou veřejností hodně oblíbený. Lidé v dnešní době poměrně hodně stahují data a soubory z internetu a není nic lepšího, než když si celkově stahování zjednoduší a zpříjemní. Program uTorrent je kompletně založený na standardu Bit Torrent, což je světově uznávaný formát.
 
V programu uTorrent jsou podporované reklamy, které slouží k větší publicitě a rozšíření dané aplikace. Jedná se o nejrozsáhlejší, ale také nejoblíbenější program pro stahování souborů a dat z internetu, kde uživatel přehledně vidí jakou rychlostí je daný soubor stahovaný a hlavně také za jak dlouho se stáhne a další doplňující informace, které uživateli celkově zpříjemní jeho používání.
Program uTorrent je kladně hodnocen a to napříč celým světem a lidem se líbí jak jeho samotný vzhled, výkon a hlavně také to, že je aplikace uTorrent podporována i staršími operačními systémy od společnosti Microsoft.
 
Pokud i vy rádi stahujete a chcete o stahovaném souboru vědět prakticky všechny informace - nejlepší a nejjednodušší je si stáhnout, pochopitelně zcela zdarma, aplikaci pro operační systém Windows s názvem uTorrent.
 
Program je přehledný, rychlý a skvěle se uživateli používá. Je dobré vědět, že aplikace je rozšířená a používaná po celém světě, takže pokud i vy chcete být jeho součástí, nejlepší je si ho rovnou stáhnou do svého počítače.
 
Rychlé, přehledné, jednoduché a vzhledově příjemné - to je přesně aplikace uTorrent.

 

Ondřej Vomočil, 08.04.2014 12:55

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Věříte Opeře? No možná byste neměli...

Opera bývala technologickým etalonem prvního věku prohlížečů. Disponovala synchronizací, RSS čtečkou a vlastním mailovým klientem v době, kdy si o tom mohly ostatní prohlížeče tak leda nechat zdát. To se však změnilo v době, kdy přestala být...

System Mechanic: drahý i zadarmo

Optimalizátory Windows se netěší dobré pověsti mezi lidmi, jejichž schopnosti překračují zapnutí a vypnutí počítače. Nutno poznamenat, že to není vždy oprávněné. Často umí uživateli zpřístupnit to, co se jinak ukrývá v hloubi...

Bitdefender Internet Security ladí detaily

Bitdefender se už dávno probojoval mezi nejlepší antiviry. Navíc s úspěchem čelí i nejnovějším hrozbám v podobě nových mutací počítačových červů či agresivních botnetů. Úkolem vývojářů jeho uživatelských...

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...


 
© 2005-2023 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama