[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Landi KE STAŽENÍ

Jakmile umíte v dnešní době pořádně anglicky, tak máte z poloviny vyhráno. Veškeré návody, zprávy, novinky apod. naleznete v angličtině na webu v mnohem větším a obsáhlejším množství.

 

Chcete se tedy naučit anglicky, ale stále máte spoustu důvodů a výmluv na to, proč to nejde? Když nemáte čas lehnout si doma k nějaké knize a učit se. Že byste rádi se učili například cestou do práce v autě, ale zatím vám nevyhovovala žádná audio nahrávka? Že nemáte čas chodit na doučování? Chápeme a právě proto tu je jednoduché řešení.
 
Výukový jazykový software od firmy Landi využívá nejmodernějších technologických postupů, jako jsou animace, rozpoznání řeči, nebo tvorba vlastních zvukových CD se slovíčky. Kurz má úrovně pro každého. Od začátečníků až po středně pokročilé.
 
Žák si sám zvolí stupeň obtížnosti (0-100%), takže se zobrazované příklady zobrazují na úrovni jeho dovedností. Celkový postup kurzem a zaznamenané chyby hlídá Memorganizer. To je modul, který vyhodnocuje jednotlivá cvičení a na základě toho poté z vlastních chyb žáka přezkouší.
K další výhodě patří to, že si žák jedním kliknutím může zkopírovat všechny důležité poznatky do schránky „Pamatuj!“. Další položky v hlavním menu „Soubor“ a „Editace“ slouží k tvorbě vlastních seznamů slovíček. Tyto seznamy lze samozřejmě vytisknout.
 
Pokud, ale jak jsem již zmiňoval, nemáte čas číst. Je tu možnost i pro vás. Pomocí modulu Go&Learn můžete vybrané poznatky uložit do zvukového formátu .wav a vypálit na CD, abyste si je mohli například pouštět v autě, či na procházce lesem. Další možností je funkce zkoušení. Zkoušeni můžete být jak z gramatiky, tak slovíček nebo konverzačních obratů.
Rozhraní programu je podobné klasickým programům pro Windows, takže uživatel se rychle přizpůsobí a obsluha program mu nedělá žádné potíže.
 

 

Ondřej Vomočil, 10.04.2014 07:35

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či...

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama