[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Mixcraft KE STAŽENÍ

Program, který vám poskytne záznam a mixování muziky v jednom. Je určen především pro ty, kteří chtějí vyprodukovat velice kvalitní nahrávku ve velmi jednoduchém, ale za to obsáhlém prostředí, které je určeno spíše pro zkušenější a náročnější uživatele, ale stačí pár hodin si s Mixcraftem pohrát a dostanete se do toho.

 

Prostředí je tedy přizpůsobené tak, aby vaše práce mohla probíhat co možná nejrychleji a nejjednodušeji. Program nabízí vše, co se s hudbou dá dělat. Od vyjmutí, vložení, editování anebo formování vaší muziky tak, abyste docílili vašeho požadovaného výsledku.
Jak již bylo zmíněno, program není určen pouze pro nahrávání zvuku z mikrofonu, i když si v tom obstává opravdu skvěle. Skvěle zvládá také mixážní prvky. Můžete si mixovat a editovat vaše nahrávky.
 
K možnosti máte také přednastavené zvukové efekty. Je jich cca. přes 3000. Patří sem efekty známé jako (Reverb, Distortion, Delay, EQ, Compressor, Flanger, Chorus) a spousta dalších. Program využijete pro svoji vlastní tvorbu, natočení sólového alba, remixování editovaných komerčních nahrávek, nebo ke klidnému vyrábění písní pro vaši potřebu.
Mixcraft podporuje klasické formáty typu MP3, WMA, OGG, WAV a vše následně dokáže vypálit třeba na CD. Celá verze je zdarma ke stáhnutí na oficiálních stránkách výrobce společnosti Acoustica.
 
Na trhu je spousta free programů k editaci hudby. Ale mezi ty nejjednodušší, ale zároveň nejlepší s jednoduchým rozhraním patří právě Mixcraft.  Takže pokud hledáte nějakou vhodnou variantu, pro vaše touhy s editací muziky a je jedno jak náročné. Tak Mixcraft by mohlo být to správné východisko.

 

Ondřej Vomočil, 10.04.2014 07:45

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či...

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama