[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

ATF - psaní všemi deseti KE STAŽENÍ

Jestliže pracujete a denně píšete na počítači, rozhodně je dobrá věc, když umíte psát všemi deseti prsty. Pokud se tuto mnohdy pro někoho nelehkou věc naučit, rozhodně doporučujeme vyzkoušet program s názvem ATF - psaní všemi deseti. Jedná se o program, který je pro operační systém Windows zcela zdarma.

 

Lidé si o sobě mnohdy myslí, že umí psát rychle na klávesnici svého počítače, nicméně po tom, co si vyzkouší několik lekcí v programu ATF - psaní všemi deseti zjistí, že na tom zase tak dobře, jak si myslí nejsou. V programu je hned několik dokonalých možností a testů, které jsou rozdělené podle různých obtížností.
 
Podle toho si člověk může zvyšovat svoje úkoly a postupem času se také zdokonalovat a také zrychlovat. Jedná se o hodně oblíbenou a používanou aplikací pro počítače na naučení se rychlého psaní.
Na středních školách, které jsou většinou ekonomického ražení je přímo jeden předmět, který je určený k psaní všemi deseti a na mnohých školách se tento předmět právě vyučuje pomocí programu ATF - psaní všemi deseti.
Pokud si i vy chcete zlepšit svůj obzor a naučit se dokonale rychle psát všemi deseti prsty na klávesnici svého počítače, rozhodně doporučujeme nainstalovat si na počítač program ATF - psaní všemi deseti, který vás během několika testů a různých obtížností dokonale provede celým procesem hezky postupně a od začátku.
Na začátku programu ATF - psaní všemi deseti jsou pro mnohé v uvozovkách nudné úkoly, které se vám budou zdát trošku mimo. Nicméně tyto úkoly dokonale slouží k tomu, aby si člověk uvědomil, jak má mít strávně položené prsty na klávesnici a je také hodně těžké pochopit a naučit se, jaký prst ovládá jakou klávesu.
 
ATF - psaní všemi deseti Vás tedy dokonale během krátké chvíle naučí psát všemi deseti, což je hodně skvělá věc, kterou v dnešní době hodně lidí ocení.

 

Ondřej Vomočil, 10.04.2014 08:07

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či...

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama