[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 
X Speed Race - máte rádi rychlá auta?

X Speed Race - máte rádi rychlá auta?

Hledáte nějakou skvělou, jednoduchou a dokonalou hru, díky které si třeba odpočinete po náročném pracovním dni? Pokud ano, nejlepší je si na disk svého počítače nainstalovat hru s názvem X Speed Race. Pokud tedy o této hře prakticky nic nevíte, rozhodně se začtěte to následujících řádků, kde se vám budeme snažit detailně tuto dokonalou aplikaci s názvem X Speed Race popsat. Pojďme rovnou na to.

Ondřej Vomočil  |  06.05.2014 06:44

The Open Racing Car Simulator

The Open Racing Car Simulator

Máte rádi po náročném pracovním dni nějakou zábavu, kterou můžete nejlépe vykonávat v leže? Pokud ano, rozhodně si do svého stolního počítače, nebo i notebooku můžete stáhnout aplikaci s názvem The Open Racing Car Simulator, kterou si v následujících několika odstavcích detailněji popíšeme. Na úvod toho bylo dost, takže se pojďme rovnou pustit do samotné recenze této dokonalé hry.

Ondřej Vomočil  |  06.05.2014 06:42

Stunt Rally - dokonalá závodní hra

Stunt Rally - dokonalá závodní hra

Chcete si třeba po náročném pracovním dni odpočinout u skvělé počítačové hry, u které nemusíte moc přemýšlet a většině mužů se samotná hra bude rozhodně líbit? Pokud ano, nejlepší je si na svůj počítač s operačním systémem Windows nainstalovat hru s názvem Stunt Rally. Jedná se o kompletně hru zdarma, takže s instalací rozhodně není důvod přemýšlet.Ondřej Vomočil  |  29.04.2014 08:14

Bejeweled 3: démant mezi Match 3 hrami

Bejeweled 3: démant mezi Match 3 hrami KE STAŽENÍ

Bejeweled 3 je k dokonalosti dotažená verze Bejeweled od PopCapu. Bejeweled obecně patří k hrám typu Match 3 širší rodiny tzv. casual her pro všechny. V čem tkví kouzlo právě tohoto kousku?


Far Cry aneb váš křik daleko nedolehne

Far Cry aneb váš křik daleko nedolehne KE STAŽENÍ

Far Cry vystoupila z anonymního davu akčních stříleček a zanechala své jméno vypálené v očních sítnicích mnoha fanoušků. Otevřela brány ráje krvelačným hordám mutantů a oportunistických žoldáků - no a někdo je prostě musí zastavit.


Arkanoid: prostřílet se ke hvězdám

Arkanoid: prostřílet se ke hvězdám KE STAŽENÍ

Kříženec archaických her Pong (1972) a Breakout (1976) okupoval spoustu monitorů od roku 1986. Stal se představitelem žánru, mnohokrát klonovaným a obměňovaným. Jakpak vypadá jeho hratelnost po 30 letech?


Berušky 1: cepínem a dynamitem skrz bedny a koule

Berušky 1: cepínem a dynamitem skrz bedny a koule KE STAŽENÍ

Hra z přelomu století, z doby DOSu, šipek a prosté grafiky neztratila nic ze svého kouzla. Pokud potřebujete vymést pavučiny z neuronových spojů, povolejte na pomoc pětici berušek a jejich nářadíčko.


Solsuite

Solsuite KE STAŽENÍ

Určitě všichni znáte legendární už předinstalovanou hru ve všech verzích Windowsů – Solitaire. Tak tato aplikace, která předinstalovaná není, ale můžete si ji volně stáhnout všude na internetu má v sobě rovnou až cca 500 karetních her.


Ondřej Vomočil  |  15.04.2014 12:06

Youda hry

Youda hry

Není nad to si po náročném pracovním dny odpočinou hezky doma v křesle, nebo třeba nějakou oddechovou hrou na vašem počítači. Pokud rádi hrajete nenáročné a líbivé počítačové hry, rozhodně doporučujeme vyzkoušet oblíbené hry Youda, které si Vás rozhodně získají jak svoji dokonalou grafickou stránkou, tak i celým zpracováním, ovládáním a dalšími věcmi, které si v této recenzi postupně představíme.

Ondřej Vomočil  |  10.04.2014 20:36

Farm Mania

Farm Mania KE STAŽENÍ

Máte rádi hry? Rádi si třeba po náročném pracovním dni zahrajete nějakou tu oddechovou, nebo klidně i dobrodružnou a akční hru? Je zde pro Vás dokonalý hra Farm Mania, která je určena pro počítače s operačním systémem Windows.  

Ondřej Vomočil  |  10.04.2014 12:40

Plants Vs. Zombies 1 - logicky proti bezmozkům

Plants Vs. Zombies 1 - logicky proti bezmozkům KE STAŽENÍ

Plants Vs Zombies 1 je srandovní logická (i akční) hra typu věžovky, která se zakousla do nejednoho mozku – bez ohledu na věk a herní platformu. Snadno si vás získá jednoduchostí, provedením, nízkými nároky na herní zařízení a hlavně vtažením do svého světa. Na váš domek se pohrnou zombie a jediné, co jim zabrání v sežrání vašeho mozku, je výsev flóry před domečkem.


Článků: 151 - stránka: 8 / 8
 <<  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 

 


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama