[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Tajemná písmena - namáháme svoje hlavičky KE STAŽENÍ

Jestliže si myslíte, že jste nějakým způsobem experti na hraní logických her a všechny je máte jak se říká v malíčku, rozhodně zkuste ještě jednu hru a to přesněji hru s názvem Tajemná písmena, kterou si zde nyní v této recenzi ukážeme. Pojďme se na to rovnou podívat a sami si určit zda se jedná o hru z vašeho pomyslného soudku a jestli si ji budete chtít zahrát, nebo nikoliv. Hurá do toho.

 

V každém případě se jedná o mírně logickou hru, kterou si během prvního hraní oblíbíte natolik, že ji budete denně klidně i několik hodin hrát - což je rozhodně skvělá zpráva, jelikož se jedná o logickou hru, při které musíte celkově namáhat svoje mozkové buňky a závity a díky tomu je potřeba si uvědomit, že hraní těchto her je pro váš osobní rozvoj velice důležité.
 
 Tajemná písmena - namáháme svoje hlavičky
 
Pokud si chcete danou hru s názvem Tajemná písmena zahrát, nevidíme v tom sebemenší problém - stačí vám k tomu počítač s operačním systémem Windows a to je celé. Navíc je celá hra s názvem Tajemná písmena úplně zdarma, což rozhodně potěší nejednoho hráče, který miluje právě logické hry.
 
Jestliže tedy rádi u hraní her přemýšlíte, rozhodně si budete si budete chtít namáhat mozek a jeho buňky i u samotné hry s názvem Tajemná písmena, kde je vašim jednoduchým úkolem z vybraných a náhodně vygenerovaných písmen vytvořit logické slovo, které si dokážete obhájit. 
 
Celé to spočívá v poměrně jednoduché podobě a moderně zpracované grafice, kterou si opět velice rychle oblíbíte a celkově se jedná tedy o to nejlepší možné řešení, které budete v tuto chvíli chtít.
 
Logické hry jsou v poslední době poměrně velkým trendem, takže je skoro nutnost nějakou hru podobného ražení mít i ve svém počítači nebo notebooku. A právě hra Tajemná písmena je tou nejlepší možnou volbou.

 

Ondřej Vomočil, 23.06.2014 10:58

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Predator: Hunting Grounds

Po incidentu Stargazer nastává čas na novou éru boje s mimozemšťany. Organizace, která studuje rasu Yautja byla zrušena a nahradil ji Other Worldly Life Forms Program. Několika odpadlým agentům se však podařilo odcizit dokumenty a mimozemskou technologii. Informace prodané na...

DOOM Eternal

Píše se rok 1993, firma Id Software vydává zcela poprvé krvavou hru Doom. Můžeme říci, že hra se hned chytla a stal se z ní kultovní počin. Příjemný nový sci-fi příběh na vedlejší koleji s haldy pekelných nestvůr k zabití...

Remake: Trackmania Nations

Remaku se dočkala i stará dobrá Trackmania Nations. Nevyjde na Steamu, bude zdarma a zlepší se i grafika? Testovali jsme pro vás předělávku Trackmanie Nations. ...

Half Life : Alyx

Na zemi pod nadvládou rasy Combine, se rodí vlastenci a hrdinové. Poté co Gordon Freeman zmizel, se zrodil nový hrdina. Nebude to však muž, ale devatenácti letá dcera výzkumníka Eli Vance, Alyx. Pokusí se osvobodit nechvalně proslulé City 17 od...


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama