[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Sea of Conquest: Pirate War

Vydejte se za dobrodružstvím Ďábelských moří, hledejte poklady ukryté v neznámých vodách, přepadávejte pirátské lodě, zachraňte pár lidí a obsaďte neznámé ostrovy. V magickém světě plném podmořských příšer, krvelačných protivníků zažijte napětí z bitvy nebo využijte svých schopností pro vybudování úžasné lodě. Každý milovník mořských příběhů a pirátských legend by měl Sea of Conquest alespoň vyzkoušet.

 

sea-of-conquest-best-ship-formation-setup.jpg

Sea  of Conquest: Pirate War je MMORPG strategická hra vyvinutá společností FunPlus International AG. Nečekejte však moc strategických prvků, jedná se spíše o klasickou budovatelskou a manažerskou hru. Hra se objevila již v roce 2023 a dodnes ji lze hrát na mobilních telefonech a tabletech. Otevřít si ji můžete i na PC, například s přehrávačem aplikací BlueStacks. Naleznete ji v obchodě Google Play, s průměrným hodnocením 4,5 hvězdičky.

sea-of-conquest-heroes_2.jpg

Plavbou vás doprovází kapitán a několik hrdinů, které budete postupně sbírat po cestě. Každý má jedinečné vlastnosti. Samozřejmě se dají vylepšovat a ne jen ty základní, jako rychlost, sila, schopnosti, zdraví, šikovnost. Postupně si odemknete i speciální útoky. Změnit si můžete i skin postavy i různých části lodi.

seaofconquestpiratewar_guide_beginnersguide_en3.jpg

V přístavech získáte nové úkoly a také si můžete koupit lepší loď. Pro vylepšení plavidla bude zapotřebí několik surovin jako železo a dřevo. Vylepšit lze například kapitánovu kajutu, skladiště, ošetřovnu, jídelnu, dělostřelecké pozice, veslařská kajuta a jiné. Řadí se do třech kategorií, funkční, rekreační, průzkum a bitva. Všechny tyto části lodi mají za úkol něco jiného a některých lze vystavit hned několik. Další nezbytnou částí v přístavu bude naverbovat posádku nebo podniknout pár obchodních transakcí. Pro obchod si lze zvolit z mnoha surovin, které směníte za zlato.

unnamed1.jpg

Postupem příběhu narazíte na vzácné artefakty jako například na zlaty kompas nebo Storm Horn, pod kterými naleznete ukazatele postupu misemi. Užít si také můžete osobní bitvy tělo na tělo se svými hrdiny. Boj probíhá ve stylu tahové strategie se šavlemi nebo puškami, popřípadě magii. Vytvořte si alianci, nebo se k některé přidejte a zúčastněte se akce Showdown o'Gangs, kde aliance soutěží o slávu a odměny.

seaofconquestpiratewar_guide_beginnersguide_en2.jpg

Hrou se dá postupovat i bez peněžních transakcí, ovšem s nimi je postup mnohem rychlejší. Vývojáři pro vás připravili několik akcí a promo kódů, které se vám jistě budou líbit. Nezapomeňte se zúčastnit týdenní akce Pirate Revel, kde vám plnění velkých objednávek jídla a pití může vynést bohaté odměny. Každodenní přihlášení přinese samozřejmě nějakou tu odměnu.

mapa---kopie.png

Závěrem

Hra obsahuje skvělé animace, doprovázené podmanivou i když jednotvárnou hudbou. Problém je v dialozích, kterých je tady přespříliš, takže se váš mýval Rocky nezastaví. Bez peněz je to hra na hodně dlouhou dobu. Programátoři přidávají nové funkce, takže se bude na co těšit.

 

Martin Foldyna, 01.03.2024 17:17

 

 

 

 

Sunkenland

Přichází nová survival game. Pokud vás bavil film Vodní svět s Kevinem Costnerem v hlavní roli, dozajista si užijete i tento počin od studia vector3. Oceány se vylily z břehů, zaplavily svět a zůstalo jen málo místa nad vodní hladinou. Právě nalezený...

Stargate: Timekeepers

Vítejte ve Stargate: Timekeepers, ve kterém se ocitáte na planetě zemi, na území Antarktidy. Zde probíhá krvelačný boj s Goa’uldy. Ze všech stran na vás útočí jednotky falešného boha Anubise. Objevení antické zbraně před...

Corsairs Legacy

Máme tady další pirátskou hru s názvem Corsair Legacy. Dostáváme se do kůže pašeráka Rufuse Monroe. S jeho lodí se budeme plavit Karibikem roku 1689. Příběh začíná na ostrově Barbados přesněji pláž Foul bay. Zde svedeme bitvu se...

Skull and Bones

Konečně tady máme vydání dlouho očekávané pirátské hry Skull and Bones. Hra je zasazena do 17tého století, ve kterém se budete plavit Indickým oceánem a dobývat africká území a indické ostrovy. Nejprve se seznámíte...


 
© 2005-2024 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama