[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Popeláři - simulátor svozu odpadu

Snad každý malý kluk jednou zatoužil po tom stát se popelářem, jezdit velkým autem po městě či vesnici a přesně na tohle spoléhali také tvůrci této hry US Action. Hra je kompletně přeložena do češtiny, takže budete mít maximální zážitek z tohoto povolání. Ovládání řídíte pomocí klávesnice a myši. Jako popelář budete nejen vysypávat popelnice, ale máte zde možnost vybudovat své popelářské impérium. 

 

popelari-1.jpg

Vítejte ve své nové práci. V prvním kroku si založíte firmu na svoz odpadů, pojmenujete ji, zvolíte reklamní logo a barevné schéma. Začátky jsou na nule, ale vy ke svému podnikání potřebujete auto a také zaměstnance. Jak to udělat? Jednoduše. Zažádáte banku o úvěr, který musí byt splacen do určité lhůty. Po schválení půjčky, si před koupí auta musíte dát pozor, protože řada aut je dělaná jen na určitý typ odpadu a liší se také technologie nakládání popelnic. Zajímavostí jsou reklamní kampaně, v rámci kterých získáte korunky výměnou za pronájem reklamních ploch na vašich vozidlech. Musíte si ovšem hlídat jejich délku. 

popelari-2.jpg

Grafické zpracování je celkem dobré, aby to nebylo tak jednoduché, ovládání popelářského auta chce trochu zručnosti. K dispozici jsou čtyři pohledy a lze mezi nimi libovolně přepínat. Řidič vozu musí dodržovat dopravní předpisy. Za každé jejich porušení ihned následuje výstražné oznámení a pokuta. Za přejetí třeba chodce, je trest krutý a hra končí. 

popelari-3.jpg

Postupem hry se modernizují i popelnice, mění se jejich tvar i objem, takže je nutné stále obnovovat svůj vozový park. V nabídce je i speciální vůz se sundavací korbou pro zvláštní druhy odpadu. Nezapomeňte na povalující se pytle, mají výhodu v tom, že se nemusíte vracet. 

popelari-4.jpg

Výdělky z úkolů jsou rozdílné, v některých lze vydělat jen 100€, v jiných trochu náročnějších klidně i 2250€. Nejčastěji se výdělek pohybuje od 400€ do nějakých 1300€ za dokončený úkol. K zisku se ještě připočítávají peníze z reklamy a zároveň se odečítají úroky z půjček, náklady na zaměstnance a také je nutné investovat peníze do oprav aut (poškození, fyzické opotřebení). Zbylý zisk se pak může použít na splátky půjček a na nákup nových vozidel.

popelari-5.jpg

Lehce jsme hru nakousli a teď už je jen na vás a vaší šikovnosti jak si povedete a jak daleko se dostanete. Prozradíme Vám, že autoři plánují v budoucnu další hry s názvem Pošťáci a Stěhováci. Budete se mít na co těšit. Příjemnou zábavu a hodně štěstí!

 

Eva Greenová, 11.09.2015 09:21

 

 

 

 

Predator: Hunting Grounds

Po incidentu Stargazer nastává čas na novou éru boje s mimozemšťany. Organizace, která studuje rasu Yautja byla zrušena a nahradil ji Other Worldly Life Forms Program. Několika odpadlým agentům se však podařilo odcizit dokumenty a mimozemskou technologii. Informace prodané na...

DOOM Eternal

Píše se rok 1993, firma Id Software vydává zcela poprvé krvavou hru Doom. Můžeme říci, že hra se hned chytla a stal se z ní kultovní počin. Příjemný nový sci-fi příběh na vedlejší koleji s haldy pekelných nestvůr k zabití...

Remake: Trackmania Nations

Remaku se dočkala i stará dobrá Trackmania Nations. Nevyjde na Steamu, bude zdarma a zlepší se i grafika? Testovali jsme pro vás předělávku Trackmanie Nations. ...

Half Life : Alyx

Na zemi pod nadvládou rasy Combine, se rodí vlastenci a hrdinové. Poté co Gordon Freeman zmizel, se zrodil nový hrdina. Nebude to však muž, ale devatenácti letá dcera výzkumníka Eli Vance, Alyx. Pokusí se osvobodit nechvalně proslulé City 17 od...


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama