[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Popeláři - simulátor svozu odpadu

Snad každý malý kluk jednou zatoužil po tom stát se popelářem, jezdit velkým autem po městě či vesnici a přesně na tohle spoléhali také tvůrci této hry US Action. Hra je kompletně přeložena do češtiny, takže budete mít maximální zážitek z tohoto povolání. Ovládání řídíte pomocí klávesnice a myši. Jako popelář budete nejen vysypávat popelnice, ale máte zde možnost vybudovat své popelářské impérium. 

 

popelari-1.jpg

Vítejte ve své nové práci. V prvním kroku si založíte firmu na svoz odpadů, pojmenujete ji, zvolíte reklamní logo a barevné schéma. Začátky jsou na nule, ale vy ke svému podnikání potřebujete auto a také zaměstnance. Jak to udělat? Jednoduše. Zažádáte banku o úvěr, který musí byt splacen do určité lhůty. Po schválení půjčky, si před koupí auta musíte dát pozor, protože řada aut je dělaná jen na určitý typ odpadu a liší se také technologie nakládání popelnic. Zajímavostí jsou reklamní kampaně, v rámci kterých získáte korunky výměnou za pronájem reklamních ploch na vašich vozidlech. Musíte si ovšem hlídat jejich délku. 

popelari-2.jpg

Grafické zpracování je celkem dobré, aby to nebylo tak jednoduché, ovládání popelářského auta chce trochu zručnosti. K dispozici jsou čtyři pohledy a lze mezi nimi libovolně přepínat. Řidič vozu musí dodržovat dopravní předpisy. Za každé jejich porušení ihned následuje výstražné oznámení a pokuta. Za přejetí třeba chodce, je trest krutý a hra končí. 

popelari-3.jpg

Postupem hry se modernizují i popelnice, mění se jejich tvar i objem, takže je nutné stále obnovovat svůj vozový park. V nabídce je i speciální vůz se sundavací korbou pro zvláštní druhy odpadu. Nezapomeňte na povalující se pytle, mají výhodu v tom, že se nemusíte vracet. 

popelari-4.jpg

Výdělky z úkolů jsou rozdílné, v některých lze vydělat jen 100€, v jiných trochu náročnějších klidně i 2250€. Nejčastěji se výdělek pohybuje od 400€ do nějakých 1300€ za dokončený úkol. K zisku se ještě připočítávají peníze z reklamy a zároveň se odečítají úroky z půjček, náklady na zaměstnance a také je nutné investovat peníze do oprav aut (poškození, fyzické opotřebení). Zbylý zisk se pak může použít na splátky půjček a na nákup nových vozidel.

popelari-5.jpg

Lehce jsme hru nakousli a teď už je jen na vás a vaší šikovnosti jak si povedete a jak daleko se dostanete. Prozradíme Vám, že autoři plánují v budoucnu další hry s názvem Pošťáci a Stěhováci. Budete se mít na co těšit. Příjemnou zábavu a hodně štěstí!

 

Eva Greenová, 11.09.2015 09:21

 

 

 

 

Dirt rally 2.0

Přichází pokračování závodního simulátoru od známe firmy Codemasters. Tradice této firmy se datuje do roku 1998, kdy přišli s původcem žánru pod titulem Colin McRay Rally. Codemasters se již před tím zabývali například o čtyři roky dříve...

Ice Age: Scrat's Nutty Adventure

Dozajista všichni znáte Filmové zpracování Doby ledové. Tento animovaný film se všemi svými postavami, mamut Manny, lenochod Sid, šavlozubý tygr Diego vás baví již několik let. Před léty s touto tématikou vyšly i...

Terminator: Resistance

Postapokalyptická budoucnost, kde vládne umělá inteligence Skynet zrodila hrdinu. Není jím však John Connor, nýbrž neznámý Jacob Rivers. Ten náhodně přežil útok na Los Angeles téměř po třiceti letech od Soudného dne. Píše se rok 2028...

Star Wars : Jedi Fallen Order

Patnáctého listopadu nám vyšel nový díl Star Wars s podtitulem Jedi Fallen Order. Příběh je zasazen do událostí mezi filmové zpracování Revenge of the Sith (pomsta shitu) a New Hope (nová naděje) tedy zhruba 5 let po třetím dílu....


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world