[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Pat & Mat - kutilové z populárního seriálu

Nešikovní kutilové z populárního seriálu "A je to" od tvůrců Centauri Production s.r.o. Vás vítají u této adventury. Scénky dvou nešiků mají téměř třicetiletou historii a dodnes jsou velmi populární, o čemž svědčí nové a nové díly. Hra zachovává pohádkovou atmosféru animovaných filmů. Grafická stránka byla konzultovaná s autory seriálu a spolu s hudebním doprovodem skvěle připomene atmosféru originální předlohy. Hra se bude líbit všem, kteří se rádi zasmějí, ovládají postřeh a nebojí se trochu přemýšlet. 

 

1.jpg

Hráč ovládá postavičky Pata a Mata myší a díky vzájemné pomoci řeší různé úkoly. Začneme vytvořením profilu. Hráč si vybere jeden z několika obličejů, podkladovou barvu a zvolí si přezdívku. První epizoda je technicky zpracována k podobnosti seriálu.

2.jpg

Hra se dělí na čtyři části, jednu interaktivní epizodu a tři minihry. Dvojce nešikovných kutilů je zaskočena povodněmi na dovolené a proto se rozhodnou pro návrat domů. Ale protože je to Pat a Mat, nebude to jen tak. Postup pro opravu auta je lehce naznačen pomocí stručného nákresu, ve kterém je ukryto několik aktivních předmětů, které je pak nutné správně zkombinovat.

3.jpg

Spousta zábavy je také v trojci miniher. Pohyblivé puzzle je nevšední vzpruhou, módní přehlídka pobaví a minigolf lehce potrápí. K poskládání puzzle je potřeba mít nejen dobrou paměť, ale také i postřeh, animovaný obrázek je pohyblivý, takže jej není až tak jednoduché poskládat.

5.jpg

Módní přehlídka, ve které se kutilové fotí, je netradiční v tom, že jeden z kutilů bude mít na sobě něco neobyčejného například šerpu, kulich, hrábě, což si musí hráč zapamatovat a druhého kutila stejně ošatit. Za správnost a rychlost je odměna zlaťákem.

6.jpg

Poslední z trojce miniher je minigolf. Obsahuje hodně úrovní se střední obtížností. Fyzikální zákony zde neplatí, odzoomování a natáčení úhlu jde jen mírně, takže je zcela na hráči, jak si s tím poradí.

7.jpg

Cestou je hodně překážek, které nejen zaujmou, ale také hodně pobaví, proto by byla velká škoda je dál prozrazovat.

8.pngPřejeme příjemnou zábavu.

 

 

 

Eva Greenová, 08.09.2015 08:29

 

 

 

 

Dirt rally 2.0

Přichází pokračování závodního simulátoru od známe firmy Codemasters. Tradice této firmy se datuje do roku 1998, kdy přišli s původcem žánru pod titulem Colin McRay Rally. Codemasters se již před tím zabývali například o čtyři roky dříve...

Ice Age: Scrat's Nutty Adventure

Dozajista všichni znáte Filmové zpracování Doby ledové. Tento animovaný film se všemi svými postavami, mamut Manny, lenochod Sid, šavlozubý tygr Diego vás baví již několik let. Před léty s touto tématikou vyšly i...

Terminator: Resistance

Postapokalyptická budoucnost, kde vládne umělá inteligence Skynet zrodila hrdinu. Není jím však John Connor, nýbrž neznámý Jacob Rivers. Ten náhodně přežil útok na Los Angeles téměř po třiceti letech od Soudného dne. Píše se rok 2028...

Star Wars : Jedi Fallen Order

Patnáctého listopadu nám vyšel nový díl Star Wars s podtitulem Jedi Fallen Order. Příběh je zasazen do událostí mezi filmové zpracování Revenge of the Sith (pomsta shitu) a New Hope (nová naděje) tedy zhruba 5 let po třetím dílu....


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world