[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Pat & Mat - kutilové z populárního seriálu

Nešikovní kutilové z populárního seriálu "A je to" od tvůrců Centauri Production s.r.o. Vás vítají u této adventury. Scénky dvou nešiků mají téměř třicetiletou historii a dodnes jsou velmi populární, o čemž svědčí nové a nové díly. Hra zachovává pohádkovou atmosféru animovaných filmů. Grafická stránka byla konzultovaná s autory seriálu a spolu s hudebním doprovodem skvěle připomene atmosféru originální předlohy. Hra se bude líbit všem, kteří se rádi zasmějí, ovládají postřeh a nebojí se trochu přemýšlet. 

 

1.jpg

Hráč ovládá postavičky Pata a Mata myší a díky vzájemné pomoci řeší různé úkoly. Začneme vytvořením profilu. Hráč si vybere jeden z několika obličejů, podkladovou barvu a zvolí si přezdívku. První epizoda je technicky zpracována k podobnosti seriálu.

2.jpg

Hra se dělí na čtyři části, jednu interaktivní epizodu a tři minihry. Dvojce nešikovných kutilů je zaskočena povodněmi na dovolené a proto se rozhodnou pro návrat domů. Ale protože je to Pat a Mat, nebude to jen tak. Postup pro opravu auta je lehce naznačen pomocí stručného nákresu, ve kterém je ukryto několik aktivních předmětů, které je pak nutné správně zkombinovat.

3.jpg

Spousta zábavy je také v trojci miniher. Pohyblivé puzzle je nevšední vzpruhou, módní přehlídka pobaví a minigolf lehce potrápí. K poskládání puzzle je potřeba mít nejen dobrou paměť, ale také i postřeh, animovaný obrázek je pohyblivý, takže jej není až tak jednoduché poskládat.

5.jpg

Módní přehlídka, ve které se kutilové fotí, je netradiční v tom, že jeden z kutilů bude mít na sobě něco neobyčejného například šerpu, kulich, hrábě, což si musí hráč zapamatovat a druhého kutila stejně ošatit. Za správnost a rychlost je odměna zlaťákem.

6.jpg

Poslední z trojce miniher je minigolf. Obsahuje hodně úrovní se střední obtížností. Fyzikální zákony zde neplatí, odzoomování a natáčení úhlu jde jen mírně, takže je zcela na hráči, jak si s tím poradí.

7.jpg

Cestou je hodně překážek, které nejen zaujmou, ale také hodně pobaví, proto by byla velká škoda je dál prozrazovat.

8.pngPřejeme příjemnou zábavu.

 

 

 

Eva Greenová, 08.09.2015 08:29

 

 

 

 

Family Island

Jestliže si chcete odpočinout od každodenního shonu a trošku se pobavit u něčeho příjemného, čeká na vás hra Family Island. Tato mobilní hra od firmy Melsoft Games Ltd. Vám určitě dá spočinout a odreagovat se. Od této společnosti můžete také hrát Moje...

Westland Survival

Chtěli jste se někdy podívat na divoký západ? Osamělý kovboj v prérii, polorozpadlá chatrč a vyjící kojot na zářící kulatý měsíc. Lehce plápolající oheň, při kterém vytáhnete kytaru a spustíte tu svoji...

Assassin's Creed Valhalla

Norský válečník Eivor sirotek, kterého se ujal král Styrbjorn z Forbergu se kolem roku 873 dostane do války severských kmenů o nadvládu a území. Již v mádí prožil zpustošení své vesnice a právě proto se nechce podvolit...

Predator: Hunting Grounds

Po incidentu Stargazer nastává čas na novou éru boje s mimozemšťany. Organizace, která studuje rasu Yautja byla zrušena a nahradil ji Other Worldly Life Forms Program. Několika odpadlým agentům se však podařilo odcizit dokumenty a mimozemskou technologii. Informace prodané na...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama