[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Pat & Mat - kutilové z populárního seriálu

Nešikovní kutilové z populárního seriálu "A je to" od tvůrců Centauri Production s.r.o. Vás vítají u této adventury. Scénky dvou nešiků mají téměř třicetiletou historii a dodnes jsou velmi populární, o čemž svědčí nové a nové díly. Hra zachovává pohádkovou atmosféru animovaných filmů. Grafická stránka byla konzultovaná s autory seriálu a spolu s hudebním doprovodem skvěle připomene atmosféru originální předlohy. Hra se bude líbit všem, kteří se rádi zasmějí, ovládají postřeh a nebojí se trochu přemýšlet. 

 

1.jpg

Hráč ovládá postavičky Pata a Mata myší a díky vzájemné pomoci řeší různé úkoly. Začneme vytvořením profilu. Hráč si vybere jeden z několika obličejů, podkladovou barvu a zvolí si přezdívku. První epizoda je technicky zpracována k podobnosti seriálu.

2.jpg

Hra se dělí na čtyři části, jednu interaktivní epizodu a tři minihry. Dvojce nešikovných kutilů je zaskočena povodněmi na dovolené a proto se rozhodnou pro návrat domů. Ale protože je to Pat a Mat, nebude to jen tak. Postup pro opravu auta je lehce naznačen pomocí stručného nákresu, ve kterém je ukryto několik aktivních předmětů, které je pak nutné správně zkombinovat.

3.jpg

Spousta zábavy je také v trojci miniher. Pohyblivé puzzle je nevšední vzpruhou, módní přehlídka pobaví a minigolf lehce potrápí. K poskládání puzzle je potřeba mít nejen dobrou paměť, ale také i postřeh, animovaný obrázek je pohyblivý, takže jej není až tak jednoduché poskládat.

5.jpg

Módní přehlídka, ve které se kutilové fotí, je netradiční v tom, že jeden z kutilů bude mít na sobě něco neobyčejného například šerpu, kulich, hrábě, což si musí hráč zapamatovat a druhého kutila stejně ošatit. Za správnost a rychlost je odměna zlaťákem.

6.jpg

Poslední z trojce miniher je minigolf. Obsahuje hodně úrovní se střední obtížností. Fyzikální zákony zde neplatí, odzoomování a natáčení úhlu jde jen mírně, takže je zcela na hráči, jak si s tím poradí.

7.jpg

Cestou je hodně překážek, které nejen zaujmou, ale také hodně pobaví, proto by byla velká škoda je dál prozrazovat.

8.pngPřejeme příjemnou zábavu.

 

 

 

Eva Greenová, 08.09.2015 08:29

 

 

 

 

Predator: Hunting Grounds

Po incidentu Stargazer nastává čas na novou éru boje s mimozemšťany. Organizace, která studuje rasu Yautja byla zrušena a nahradil ji Other Worldly Life Forms Program. Několika odpadlým agentům se však podařilo odcizit dokumenty a mimozemskou technologii. Informace prodané na...

DOOM Eternal

Píše se rok 1993, firma Id Software vydává zcela poprvé krvavou hru Doom. Můžeme říci, že hra se hned chytla a stal se z ní kultovní počin. Příjemný nový sci-fi příběh na vedlejší koleji s haldy pekelných nestvůr k zabití...

Remake: Trackmania Nations

Remaku se dočkala i stará dobrá Trackmania Nations. Nevyjde na Steamu, bude zdarma a zlepší se i grafika? Testovali jsme pro vás předělávku Trackmanie Nations. ...

Half Life : Alyx

Na zemi pod nadvládou rasy Combine, se rodí vlastenci a hrdinové. Poté co Gordon Freeman zmizel, se zrodil nový hrdina. Nebude to však muž, ale devatenácti letá dcera výzkumníka Eli Vance, Alyx. Pokusí se osvobodit nechvalně proslulé City 17 od...


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama