ZPĚT na INSTALUJ.cz

Proč AnyDesk?

  • Výkon
  • Přizpůsobení
  • Bezpečnost
  • Všechny Platformy

AnyDesk je užitečný nástroj pro připojení ke vzdálené ploše. Můžete tak snadno poskytovat vzdálenou podporu, provádět údržbu, jednoduše spolupracovat s kolegy online, případně na dálku pracovat z domu. AnyDesk najde uplatnění nejen ve vzdělávání, státní správě, korporátech, IT podpoře, ale stejně tak u všech freelancerů nebo osobních uživatelů, kteří mají rádi volnost.

AnyDesk nabízí mnoho promyšlených funkcí pro různá využití, která poskytnou nejlepší možný uživatelský zážitek.

Stáhněte si AnyDesk zdarma nebo zjistěte více o tom, která licence bude pro Vás ta vhodná a jejích ceny.

Zdarma pro nekomerční účely

AnyDesk je ke stažení zdarma pro nekomerční účely a pokud chcete používat placenou licenci, vždy je levnější, než konkurence. AnyDesk je ihned ke stažení. Download

Výkon

Objevte špičkový výkon, vysokou snímkovou frekvencí a nízkou latenci, které vám nabídnou nejlepší zážitek. Žádné jiné řešení na trhu vám nenabídne takový výkon!

Nízká latence

Při práci na vzdálené ploše je důležité nízká latence. Proto se v místních sítích pohybuje zpoždění u AnyDesku pod 16 ms a je proto zanedbatelná.

Stabilní interaktivní přístup

Zažijte nulové zpoždění, zatímco pracujete na obrazovce vašeho kolegy na druhém konci světa.  Školení a řešení problémů se stanou hračkou.

Efektivní využití šířky pásma

Provádějte úkoly na vzdaleném počítači plynule i s pomalým přípojením. I při šířce pásma 100kbps můžete díky AnyDesk pracovat plynule. AnyDesk je tak vhodný i pro lokality se špatnou internetovou konektivitou.

Podpora všech zařízení

Užijte si AnyDesk v zařízeních na platformách Windows, macOS, Android, iOS, Linux, Raspberry Pi nebo Chrome OS

Vysoce inovativní technologie

Vlastně vyvinutý inovativní kodek DeskRT tvoří jádro programu AnyDesk. Komprimuje a přenáší obrazová data mezi počítači způsobem, který žádný konkurenční produkt nedokáže.

Rychlý start

Můžete začít s AnyDeskem hned teď! Není potřeba instalace ani administrátorské oprávnění. Stáhněte soubor velikosti 3,7MB, který stači spustit a můžete se připojit. Případně můžete použit webového klienta pro přímý přístup.

Plynulá správa mobilních zařízení

Potřebujete spravovat velký počet mobilních zařízení? S AnyDeskem ušetříte spoustu času a snížíte pracovní zátěž

Efektivní vzdálený tisk

Tiskněte odkudkoliv jedním kliknutím bez dalšího nastavování. Vaše vzdálená práce vás tak ještě více pohltí a zvládnete ji bez problémů

Plynulá vzdálená práce s bezobslužným přístupem

Vaše výkonné PC může být všude s vámi. Pracujte odkudkoliv z jakéhokoliv zařízení v reálném čase

Bleskový přenos souborů

Přeneste vaše soubory kamkoliv díky díky super rychlému přenosu dat v AnyDesk bez omezení množství dat.

Síť Erlang zabezpečená proti selhání

Servery AnyDesk používají technologii Erlang. Jedná se o extrémně robustní programovací jazyk, který se používá v telekomunikačním průmyslu. Díky tomu si můžete užit neznatelné zpoždění, vysokou dostupnost a garantovanou dobu provozu.

Proč je AnyDesk tak rychlý

Užijte si plynulý zážitek, jako byste seděli přímo u vzdáleného zařízení se 60 fps v místní síti a u většiny internetových přípojek

Užijte si AnyDesk při práci

Sdílení obrazovky odkudkoliv. AnyDesk umožňuje plynulé sdílení a záznam obrazovky kdekoliv na světě v reálném čase