ZPĚT na INSTALUJ.cz

Vzdálená Podpora

Poskytněte prvotřídní IT podporu, ať jste kdekoli

Ať jste ve vedlejší kanceláři nebo na druhém konci světa – vyřešíte jakýkoliv problém na počítači Vzdálenou Podporou přes AnyDesk. Bezpečně a spolehlivě jak pro IT profesionály, tak pro poskytovatele IT služeb.

Faktory pro úspěch Vzdálené Podpory

Výjimečná podpora IT závisí na mnoha faktorech. Jedním z hlavních faktorů je jistě použití správného softwaru. Software pro vzdálenou plochu by měl být nejen intuitivní a snadno ovladatelný, ale také bezpečný a přístupný. Nabízíme vám řešení s promyšlenými funkcemi, abyste mohli poskytovat tu nejlepší možnou podporu IT, která díky AnyDesk potěší nejen vás, ale i vaše klienty, zákazníky a kolegy

Úspěšná IT podpora

Díky propracovanému software pro vzdálenou podporu budete moct poskytovat výjimečné služby zákazníkům a rychle řešit problémy ať jste kdekoliv. Vyřešte náročné problémy zákazníků a klientů snadno odkudkoli díky aplikaci AnyDesk.

Helpdesk

Propojte klienty a zákazníky rychlým a jednoduchým způsobem s týmy podpory po celém světě. Díky našemu řešení vzdálené podpory můžete zákazníkům a klientům vždy poskytnout přístup k lidem se správnými znalostmi a odborností.

Mobilní Podpora

Nabídněte svým zákazníkům a klientům širokou škálu služeb a zajistěte jim vynikající zákaznickou zkušenost. AnyDesk umožňuje bezproblémovou vzájemnou kompatibilitu mezi počítači s různými operačními systémy, mobily a dalšími zařízeními.