ZPĚT na INSTALUJ.cz

Vzdálená Spolupráce

Efektivní Týmová Práce a Spolupráce Odkudkoliv

I když jsou všichni v různých lokalitách, použitím správného software se stane týmová spolupráce efektivní. S aplikací AnyDesk je spolupráce s kýmkoli snadná a bezpečná bez ohledu na vzdálenost.

Vzdálená Spolupráce

Spolupráce, brainstorming nebo společná práce mohou být obtížné, když nejste na stejném místě. AnyDesk umožňuje komunikovat s kolegy a klienty bez ohledu na to, kde se kdo nachází. Sdílejte obrazovku pro prezentace, diskutujte společně nad společnou bílou tabuli a sdílejte soubory prostřednictvím funkce pro přenos souborů. S aplikací AnyDesk je spolupráce možná několika jednoduchými kliky.

Vzdálená Podpora

Když je každý na jiné místě, může být pomoc kolegům a klientům komplikovaná. Ať už jste ve vedlejší kanceláři nebo na pláži na druhém konci světa – řešení problémů prostřednictvím aplikace AnyDesk je snadné a jednoduché. Problémy vyřešíte společnou prací na stejném zařízení a komunikací prostřednictvím integrovaného chatu. Nabízíme vám řešení s promyšlenými funkcemi,

Bezpečný Přístup

S aplikací AnyDesk je možné přístupovat ke strojům bezpečně. To pomáhá zejména v případech, kdy je třeba vzdáleně přístupovat k velkému množství dat. Zaměstnanci na různých místech mohou pomocí AnyDesku spolupracovat přímo a nepřetržitě. Namísto nákladného přeposílání dat ven, lze ke stroji přistupovat bezpečně. Data tak lze bez problémů prohlížet odkudkoli a kdykoli a to i při špatném připojení k internetu.