Podpora Mobilních Zařízení

Široká podpora mobilních zařízení s aplikací AnyDesk

Ať už jste ve vedlejší kanceláři nebo na druhém konci světa – s AnyDesk na mobilním zařízení je svět všude tam, kde jste vy – bez dalších poplatků a v rámci jakékoli placené licence.

Kompatibilní a nezávislý napříč platformami

Řešení AnyDesk je k dispozici pro systémy Android a iOS a nabízí možnost připojení, přístupu a ovládání stolních počítačů, serverů, strojů a zařízení prostřednictvím chytrého telefonu nebo tabletu. Kompatibilní napříč platformami a nezávislý na nich, s řadou promyšlených funkcí pro komplexní vzdálené ovládaní

Mobilní Vzdálené Připojení

S aplikací AnyDesk je zajištěna bezproblémová vzájemná kompatibilita mezi zařízeními v různých operačních systémech. Ať už přistupujete ke stolnímu počítači z telefonu nebo naopak – AnyDesk vám poskytuje mobilní řešení. Nabídněte zákazníkům a klientům širokou škálu podpory a nejlepší možnou zákaznickou zkušenost bez ohledu na použité zařízení nebo operační systém

Mobilní Vzdálený Přístup

Ať jste na cestách, pracujete z domova nebo jste na služební cestě, s aplikací AnyDesk můžete přistupovat k souborům, aplikacím, stolním počítačům, serverům a dalším odkudkoliv! Naše mobilní řešení vám poskytuje snadný a bezpečný přístup z vašeho mobilního zařízení. AnyDesk vám umožní využívat podporu a hybridní modely práce – což je obrovský přínos jak pro klienty, tak pro firmy!

Mobilní Vzdálené Ovládaní

AnyDesk nejenže umožňuje přístup k zařízením s různými operačními systémy, ale také je můžete ovládat na dálku, jako byste byli přímo před nimi – a to i v případě zařízení se systémem Android. AnyDesk nabízí mnoho funkcí pro systémy Android a iOS, abychom poskytli vše pro skvělé vzdálené připojení bez nadměrného zatěžování uživatelů.