ZPĚT na INSTALUJ.cz

Licence AnyDesk

Licence AnyDesk na míru jak pro IT Nadšence tak pro profesionály z různých odvětví, pro malé týmy, stejně jako pro podniky nebo státní správu.


Nepřehlédněte

Používáte konkurenční řešení a zvažujete přechod k AnyDesk? Zákazníci, kteří v květnu 2023 přejdou k AnyDesk a mají platnou licenci konkurenčního řešení, získají zdarma navíc licenci až na 6 měsíců! Více informací najdete zde!


Licence AnyDesk se pořizují na období jednoho roku.

Tabulku se srovnáním všech funkcí včetně cen jednotlivých verzí naleznete zde.

  • AnyDesk Free – pro osobní nekomerční použití. Maximálně 3 zařízení s bezobslužným přístupem a možnost připojovat se z jednoho zařízení. Oproti placeným verzím omezení některých funkcí
  • AnyDesk Solo – která je vhodná pro živnostníky a společnosti, které potřebuji pouze licenci pro jednoho uživatele
  • AnyDesk Standard – která je vhodná pro týmy velikosti až 20 uživatelů, podporuje až 500 zařízení s bezobslužným přístupem. V ceně základní licence 1 souběžné připojení
  • AnyDesk Advanced – vhodný pro týmy až do 50 uživatelů s přístupem až k 1000 zařízením s bezobslužným přístupem, navíc možnosti hromadného nasazení, správou uživatelů, správou zásad skupiny. V ceně základní licence jsou 2 souběžná připojení.
  • AnyDesk Enterprise – vhodný pro nejnáročnější zákazníky, kteří mají vysoké nároky na bezpečnost, ochranu dat, mají velké množství zařízení a případně potřebuji provozovat aplikace na vlastní infrastruktuře.

Díky programu AnyDesk se může připojovat počet uživatelů, který je uveden v počtu licencovaných uživatelů.

Licence AnyDesk Standard a AnyDesk Advanced je možno rozšířit o další uživatele díky volitelnému balíčku s dalšími 10 uživateli. Díky tomuto balíčku lze licenci AnyDesk Standard rozšířit maximálně na 30 uživatelů (lze zakoupit pouze 1 balíček) – pro AnyDesk Advanced lze dokoupit libovolný počet těchto balíčků.

Kromě počtu licencovaných uživatelů, se jednotlivé licence liší maximálním počtem spravovaných zařízení (tedy počtem počítačů, pro které není pro připojení vyžadován zásah uživatele na počítači – Bezobslužný přístup)

Pokud potřebujete licenci rozšířit o správu dalších počítačů, je možno pro licence AnyDesk Standard a AnyDesk Advanced dokoupit volitelný balíček s dalšími 100 spravovanými zařízeními.

Kromě výše uvedených rozdílu se jednotlivé verze liší v podporovaných funkcích.
K základním licencím AnyDesk lze dokoupit následující volitelné doplňky, abyste si tak usnadnili práci, případně aby se AnyDesk přizpůsobil vaším potřebám dle velikosti vašeho týmu.

Vlastní jmenný prostor (NameSpace)

Díky vlastnímu NameSpace budete mít možnost přidělit vaším zařízením různé aliasy dle vaší potřeby. Aliasy pro připojení přes AnyDesk lze nastavit i bez vlastního NameSpace, nicméně budete se o něj dělit i s jinými uživateli. Je tedy možné, že nalézt volný Alias pro zařízení, ke kterému se budete chtít připojovat přes AnyDesk dá trochu práce.

Další souběžné připojení (Concurrent Connections)

Součástí ceny licence AnyDesk Solo i Standard je jedno souběžné připojení. U licence AnyDesk Advanced jsou součástí základní ceny 2 souběžná připojení. Narozdíl od AnyDesk Standard, AnyDesk Advanced a AnyDesk Enterprise nelze pro AnyDesk Solo přikoupit další souběžné připojení. U licencí, pro které se dá rozšířit tento počet, lze přikoupit počet až na maximální počet licencovaných uživatelů (tedy pro AnyDesk Standard lze zakoupit dodatečných 19 souběžných připojení a dostat se tak na celkový počet 20. U AnyDesk Advanced je možno dokoupit dalších 48 souběžných připojení a dostat se tak na 50 souběžných připojení.

Pokud byste si rádi otestovali plnou verzi programu AnyDesk před zakoupením, můžete se zaregistrovat na webu výrobce na adrese:

https://order.anydesk.com/trial?lang=en

Po zaregistrování Vám bude umožněn časově omezený přístup ke všem funkcím programu. Budete si tak moci vyzkoušet webovou administraci, generování vlastního přizpůsobeného instalačního balíčku, prohlížet logy připojení, spravovat adresáře apod…

Pokud i přesto budete váhat nebo mít jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Od roku 2022 došlo ke změně licencování.