ZPĚT na INSTALUJ.cz

Vzdálená Plocha

Rychle připojení ke Vzdálené Ploše s AnyDesk

S aplikací AnyDesk se můžete snadno připojit odkudkoli k jakémukoli zařízení bez ohledu na použitý operační systém, ať jste IT profesionál nebo osobní uživatel.

Výkonná Vzdálená Plocha

Díky připojení ke Vzdálené Ploše můžete přistupovat k zařízením, která jsou v jiných lokalitách a můžete s nimi pracovat, jako byste u nich seděli.

Připojení ke vzdálené ploše přes program AnyDesk se hodí jak pro vzdálenou podporu, vzdálenou údržbu, stejně tak pro Online spolupráci, práci z domu a spoustu dalších scénařů použití… Díky promyšleným funkcím programu AnyDesk zažijete ten nejlepší uživatelský zážitek.

Vzdálená Podpora

Software pro vzdálenou podporu vám umožní poskytovat vzdálenou podporu odkudkoli. Ať už nabízíte služby zákazníkům nebo technickou pomoc, díky připojení ke vzdálené ploše programem AnyDesk můžete snadno řešit technické problémy a poskytovat podporu.

Vzdálený Přístup

Díky AnyDesk můžete vzdáleně přistupovat k počítači nebo síti na dálku. Typickými příklady použití jsou přístup k počítačům a jejich ovládaní z jednoho centrálního bodu, práce na vzdálených pracovních stanicích nebo sledování důvěrných procesů odkudkoli.

Vzdálená Práce

Umožněte svým zaměstnancům pracovat na dálku odkudkoli. Pomocí AnyDesk není přístup k souborům a zařízením žádný problém. Díky mnoha funkcionalitám přenesete vaše pracoviště kamkoli na světě. S AnyDeskem budete pracovat plynule a efektivně i při připojení přes pomalý internet.