ZPĚT na INSTALUJ.cz

Vzdálená Práce

Práce na dálku: Pracujte efektivně odkudkoli

Software pro vzdálenou plochu AnyDesk umožňuje členům vašeho týmu pracovat odkudkoli. Vytvořte jim pracovní místo, kdekoli budou potřebovat.

Budoucnost práce

Hybridní práce je budoucnost! Existuje více míst, než jen kancelářské budovy, odkud se dá pracovat. Tento posun však vyžaduje větší flexibilitu. Ať už pracujete z domova, na cestách nebo hybridně, AnyDesk poskytuje bezpečný a snadno použitelný software pro vzdálenou plochu, který vytváří vhodné podmínky pro produktivní a kreativní práci.

Hybridní Práce

S nástupem pandemie v roce 2020 musely společnosti rychle digitalizovat své procesy. Řešením pro mnoho organizací byla práce z domova. Tento posun hraje klíčovou roli pro budoucnost práce. Od té doby se etabloval model hybridní práce, který jednoznačně nabízí to nejlepší z obou světů, protože umožňuje zůstat ve spojení s týmem a využívat čas na soustředění doma

Pracoviště 2.0

Někdy je domov tím nejlepším místem pro práci. Někdy je pohodlnější být v kanceláři. Hybridní model flexibilně kombinuje oba prvky a nabízí firmám mnoho příležitostí. Díky sdíleným pracovištím lze efektivně využívat zdroje a zjednodušit pracovní procesy. Práce na dálku je více než home office a nabízí prostor pro nové nápady.

Podpora Mobilních Zařízení

Práce na dálku neznamená pouze práci odkudkoli. Znamená také práci s libovolným zařízením pro plnou flexibilitu. Snadné řešení problémů zákazníků nebo klientů na cestách není díky AnyDesku žádný problém. Díky podpoře mobilních zařízení můžete snadno a bezpečně používat své mobilní zařízení pro přístup k jakémukoli jinému zařízení. AnyDesk funguje nezávisle na platformě.