[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Solsuite KE STAŽENÍ

Určitě všichni znáte legendární už předinstalovanou hru ve všech verzích Windowsů – Solitaire. Tak tato aplikace, která předinstalovaná není, ale můžete si ji volně stáhnout všude na internetu má v sobě rovnou až cca 500 karetních her.

 

Jsou zde implementovány všechny oblíbené karetné hry jako jsou například: Spider, Klondike, FreeCell, Pyramida, Golf monte Carlo a mnoho dalších zcela originálních her, mnohým z nás i neznámých.
Každá hra má více než 9 trilionů možných míchání. Tudíž nebudete hrát žádnou hru dvakrát.  Velikou zajímavostí je také to, že si můžete prohlédnout detailní statistiky hry s grafy, 3D diagramy (hráčské skóre, aktuální sekce, nejvyšší skóre vůbec) dále pak statistiky pro všechny hry, hry pouze vyhrané nebo prohrané a tak dále.
 
Celý program je v angličtině, ale na internetu je volně ke stažení čeština, takže se nemusíte bát, že byste neporozuměli nějakým složitějším hrám. Celkově program je zdarma k vyzkoušení, ale plná verze stojí okolo 200 Kč. Pokud se chcete na dlouhé hodiny zabavit a karty jsou něco pro vás, máte jasnou volbu, kam investovat.
 
V nastavení celé kolekce si můžete například vybrat pozadí karet, barvu stolu, lišty, změnit zvukové efekty, rychlost hry a spoustu dalšího. Je zde také zabudovaný editor, který umožňuje měnit pravidla jakékoliv hry.
Program je kompatibilní se staršími verzemi Windows 7, Vista, XP, ale i s nejnovějšími Windows 8.
 
Program také umožňuje publikovat dosažené výsledky na internet a porovnat vaše schopnosti s ostatními hráči po celém světě. Určitě vás budou zajímat statistiky včetně grafů a tabulek.
 
Pokud jste tedy milovníky karetních her a samotné Solitaire vám nestačí, tak vám Solsuite nesmí ve vašem počítači chybět.

 

Ondřej Vomočil, 15.04.2014 12:06

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Devil May Cry 5

Kdesi ve městě Red Grave City se zničeno nic objeví pekelný strom Qliphot. Démonický král Urizen má spadeno na veškerou moc světa a poslal na povrch armádu démonů, aby tropila jednu katastrofu za druhou. Rozpoutané peklo stojí životy mnoha lidí a ulicemi tečou...

Forge od Empire

Firma InnoGames a jejích spoluzakladatel Eike Klindworth vám přináší jednu ze staronových free to play akcí. Jedná se o multiplayerovou strategickou hru určenou převážně pro webový prohlížeč. Forge of Empire je kombinaci budovatelské a tahové strategie,...

Just Cause 4

Velká rozprostřená země o rozloze 1024 km2 zvaná Solis, leží kdesi v Jižní Americe. Zde probíhal tajný výzkum několika vědců pod názvem Projekt Illapa. Účastnil se ho také otec našeho hrdiny Miguel Rodrigez a otec vaší parťačky. Naši...

Red Dead Redemption 2

Divoký západ, jak jej známe, pomalu završuje svou éru. Amerika se dostává téměř do dvacátého století, avšak pokrok jako takový, je zatím neznatelný. Náš příběh je zasazen stále do éry pistolníků...


 
© 2005-2019 PS Media s.r.o. - digital world