[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Solsuite KE STAŽENÍ

Určitě všichni znáte legendární už předinstalovanou hru ve všech verzích Windowsů – Solitaire. Tak tato aplikace, která předinstalovaná není, ale můžete si ji volně stáhnout všude na internetu má v sobě rovnou až cca 500 karetních her.

 

Jsou zde implementovány všechny oblíbené karetné hry jako jsou například: Spider, Klondike, FreeCell, Pyramida, Golf monte Carlo a mnoho dalších zcela originálních her, mnohým z nás i neznámých.
Každá hra má více než 9 trilionů možných míchání. Tudíž nebudete hrát žádnou hru dvakrát.  Velikou zajímavostí je také to, že si můžete prohlédnout detailní statistiky hry s grafy, 3D diagramy (hráčské skóre, aktuální sekce, nejvyšší skóre vůbec) dále pak statistiky pro všechny hry, hry pouze vyhrané nebo prohrané a tak dále.
 
Celý program je v angličtině, ale na internetu je volně ke stažení čeština, takže se nemusíte bát, že byste neporozuměli nějakým složitějším hrám. Celkově program je zdarma k vyzkoušení, ale plná verze stojí okolo 200 Kč. Pokud se chcete na dlouhé hodiny zabavit a karty jsou něco pro vás, máte jasnou volbu, kam investovat.
 
V nastavení celé kolekce si můžete například vybrat pozadí karet, barvu stolu, lišty, změnit zvukové efekty, rychlost hry a spoustu dalšího. Je zde také zabudovaný editor, který umožňuje měnit pravidla jakékoliv hry.
Program je kompatibilní se staršími verzemi Windows 7, Vista, XP, ale i s nejnovějšími Windows 8.
 
Program také umožňuje publikovat dosažené výsledky na internet a porovnat vaše schopnosti s ostatními hráči po celém světě. Určitě vás budou zajímat statistiky včetně grafů a tabulek.
 
Pokud jste tedy milovníky karetních her a samotné Solitaire vám nestačí, tak vám Solsuite nesmí ve vašem počítači chybět.

 

Ondřej Vomočil, 15.04.2014 12:06

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Predator: Hunting Grounds

Po incidentu Stargazer nastává čas na novou éru boje s mimozemšťany. Organizace, která studuje rasu Yautja byla zrušena a nahradil ji Other Worldly Life Forms Program. Několika odpadlým agentům se však podařilo odcizit dokumenty a mimozemskou technologii. Informace prodané na...

DOOM Eternal

Píše se rok 1993, firma Id Software vydává zcela poprvé krvavou hru Doom. Můžeme říci, že hra se hned chytla a stal se z ní kultovní počin. Příjemný nový sci-fi příběh na vedlejší koleji s haldy pekelných nestvůr k zabití...

Remake: Trackmania Nations

Remaku se dočkala i stará dobrá Trackmania Nations. Nevyjde na Steamu, bude zdarma a zlepší se i grafika? Testovali jsme pro vás předělávku Trackmanie Nations. ...

Half Life : Alyx

Na zemi pod nadvládou rasy Combine, se rodí vlastenci a hrdinové. Poté co Gordon Freeman zmizel, se zrodil nový hrdina. Nebude to však muž, ale devatenácti letá dcera výzkumníka Eli Vance, Alyx. Pokusí se osvobodit nechvalně proslulé City 17 od...


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama