[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Sherlock Holmes vs. Arsene Lupin KE STAŽENÍ

Proslulý detektiv Sherlock Holmes, který byl zrozen duchovním otcem, skotským spisovatelem sirem Arthurem Conanem Doylem, již před více než sto lety a jeho věrný přítel Dr. Watson se vrací zpět. Trojici velmi zdařilých detektivů pak uzavírá oficiální vyšetřovatel případu ze Scotland Yardu, inspektor Lestrade.

 

sherlockholmes1.png

Představujeme další díl z veleúspěšné série detektivních her a tentokrát proti detektivovi nestojí nikdo jiný, než slavný mistr převleků, zloděj a gentleman v jedné osobě. Arsène Lupin, vášnivý dobrodruh a nenapravitelný svůdce, který své zločiny chápe jako hru s detektivem jako protihráčem, se chystá zesměšnit Britské Impérium sérií velkých krádeží přímo v Londýně. Aby jeho zlodějské kousky získaly velkou pozornost, vyzve na souboj samotného Sherlocka Holmese, který se rozhodne Lupinovu výzvu přijmout a pokusí se mu s pomocí hráče zabránit v tom, aby se jeho zlodějské tažení na území Londýna stalo úspěšným.  

261225-sherlock-holmes-vs-arsene-lupin-653x367.jpg

Na začátku všeho stojí dopis, v němž Holmesovi oznamuje, že v následujících pěti dnech ukradne pět symbolů anglické státnosti a tím zostudí celou Anglii. To je samozřejmě nepřijatelné a tak začíná dlouhá honba za jedním z nejmazanějších lupičů historie.

357345-sherlocklupin-1280x1024.jpg

Hra se odehrává výhradně v Londýně přesněji v proslulém Baker Street, které pro vás bude fungovat jako základna. Lupin je velmi vynalézavý šprýmař a vždy bude o krůček před vámi. Krátké hádanky, matematické úkoly či logické puzzle vám provětrají mozkové závity a zaručí, že nuda rozhodně nebude. Nápomocná vám bude tradiční lupa s metrem na měření stop. V inventáři pak budete mít uložené věci, jejichž hledání bude někdy nadlický úkol. Do deníku budou zapsány všechny rozhovory a výslechy, které si budete moci přehrát.

357342-sherlocklupin-1280x1024.jpg

Hudební doprovod dokonale zvýrazňují houslové melodie od Dvořáka, Brahmse, Schuberta i Čajkovského a tak přesně vystihují londýnskou atmosféru v roce 1895. Precizní anglický dabing s českými titulky. Lupinovo řádění zavede postupně vyšetřování do Britského muzea, Buckinghamského paláce a Toweru, jejichž grafická podoba je velmi pěkná.

357348-sherlocklupin-1280x1024.jpg

Hrát můžete střídavě za Watsona, Sherlocka a výjimečně i za inspektora Lestradea a to klávesnicí i myší. Je skvělé se cítit chytře, hrajete-li zrovna za Sherlocka, a prohlašovat věty jako “To je prosté,” nebo “Už vím, proč se to stalo”.  

357350-sherlocklupin-1280x1024.jpg

Příznivci a fanoušci detektivek, hodně štěstí!

 

Eva Greenová, 27.06.2016 09:49

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Family Island

Jestliže si chcete odpočinout od každodenního shonu a trošku se pobavit u něčeho příjemného, čeká na vás hra Family Island. Tato mobilní hra od firmy Melsoft Games Ltd. Vám určitě dá spočinout a odreagovat se. Od této společnosti můžete také hrát Moje...

Westland Survival

Chtěli jste se někdy podívat na divoký západ? Osamělý kovboj v prérii, polorozpadlá chatrč a vyjící kojot na zářící kulatý měsíc. Lehce plápolající oheň, při kterém vytáhnete kytaru a spustíte tu svoji...

Assassin's Creed Valhalla

Norský válečník Eivor sirotek, kterého se ujal král Styrbjorn z Forbergu se kolem roku 873 dostane do války severských kmenů o nadvládu a území. Již v mádí prožil zpustošení své vesnice a právě proto se nechce podvolit...

Predator: Hunting Grounds

Po incidentu Stargazer nastává čas na novou éru boje s mimozemšťany. Organizace, která studuje rasu Yautja byla zrušena a nahradil ji Other Worldly Life Forms Program. Několika odpadlým agentům se však podařilo odcizit dokumenty a mimozemskou technologii. Informace prodané na...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama