[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Remake: Trackmania Nations KE STAŽENÍ

Remaku se dočkala i stará dobrá Trackmania Nations. Nevyjde na Steamu, bude zdarma a zlepší se i grafika? Testovali jsme pro vás předělávku Trackmanie Nations.

 

Remake: Trackmania NationsZávodní arkádovka z roku 2006, která si získala srdce mnoha hráčů se vrací. Nadeo oznámilo návrat této návykové hry. Nabízí několik nových inovací. Ve světě se remake uchopil zcela zásadně, ne vždy se povedl a měl pozitivní ohlasy. Toto však není případ Trackmanie, která se nám velice líbí. Hra s sebou přinese spoustu nostalgických chvilek pro každého milovníka Trackmanie.

 

REMAKE NEBO NOVÁ SÉRIE?

Studio Nadeo se rozhodlo udělat úplně nový začátek celé série.

Vývojáři se rozhodli přidat do hry spoustu inovací. První z nich jsou různé druhy povrchů. RoadTech, RoadDirt, RoadIce a RoadBump. Na každém povrchu drží vaše formule jinak.

RoadTech je pro formuli jako stvořená. Formule na tomto povrchu dokonale drží a vyberete s ní každou zatáčku.

RoadDirt jak už název napovídá je prašná cesta. Formule se ovládá o něco hůř, a při plné rychlosti je náročnější ji ovládat.

RoadIce jeden z nejnepředvídatelnějším povrchem. Ledová dráha – nejnáročnější povrch ve hře. Při točení volantem nikdy nevíte, jak se formule zachová. Vaše vozidlo se po ledu klouže jako puk.

RoadBump nejpropracovanější povrch. Trať je vypouklá a směrem ke krajnici tratě se snižuje. Je proto důležité umět správně pracovat s formulí. Funguje zde velice dobře fyzika.

Dalšími novinkami jsou například:

  • Zablokování řízení
  • Vypnutí motoru
  • Zpomalení času
  • Turbo pásy
  • Modifikátory chování vozidla
  • Checkpointy po resetování vozidla zachovají kinetickou energii

Trackmania Nations

Vývojáři slibují hráčům pravidelné přidávání nového obsahu, výzev a soutěží. Na další aktualizace ve hře se můžete těšit každou novou sezónu, kde jedna sezóna trvá čtvrt roku. Hra také přinese denní a týdenní turnaje, díky kterým můžete postoupit na Trackmania Grand League.

I přes to, že se zlepší grafika, na fotorealistickou grafiku se bohužel těšit nemůžeme. Vývojáři se však věnovali detailem na formulích. Od Trackmanie nemůžeme očekávat grafiku jako například v GTA V, avšak může se pyšnit mechanickými detaily či skvělou fyzikou.

POŽADAVKY NA HRU

Hru si můžete zahrát i na starších počítačích. Není totiž vůbec náročná pro váš notebook či PC. Budou vám stačit 3GB RAM, Windows 7, procesor Intel Core I5-2400S s 2.5 GHz nebo AMD FX-6100 s 3.3 GHz, grafická karta kompatibilní s DirectX a 1GB VRAM a lepší.

CENA

Základní hru si můžete pořídit zdarma, příplatek je pouze za dodatečné funkce. Pokud toužíte po skinech, testování tratí online nebo po různých klubových aktivitách je možné si zakoupit Standard Access – 9,99€ ročně nebo Club Access – 29,99€ ročně.

Trackmania Nations se nám upřímně hodně líbí. Předělávka přináší kromě nostalgie také o něco lepší grafiku a výrazně lepší ovladatelnost. Pro mě jsou největším potěšením různé druhy povrchů a skvělá fyzika. Free to play s dobrovolnými ročními poplatky určitě ocení spousta hráčů, a tak nebudou chybět soupeři ani obsah.

Trackmania měla původně vyjít 5. května, kvůli okolnostem vyjde až 1. července. Hra vyjde prozatím jen v Epic Games Storu a Uplay.

 

Lucie Kohótová, 27.05.2020 12:00

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Predator: Hunting Grounds

Po incidentu Stargazer nastává čas na novou éru boje s mimozemšťany. Organizace, která studuje rasu Yautja byla zrušena a nahradil ji Other Worldly Life Forms Program. Několika odpadlým agentům se však podařilo odcizit dokumenty a mimozemskou technologii. Informace prodané na...

DOOM Eternal

Píše se rok 1993, firma Id Software vydává zcela poprvé krvavou hru Doom. Můžeme říci, že hra se hned chytla a stal se z ní kultovní počin. Příjemný nový sci-fi příběh na vedlejší koleji s haldy pekelných nestvůr k zabití...

Half Life : Alyx

Na zemi pod nadvládou rasy Combine, se rodí vlastenci a hrdinové. Poté co Gordon Freeman zmizel, se zrodil nový hrdina. Nebude to však muž, ale devatenácti letá dcera výzkumníka Eli Vance, Alyx. Pokusí se osvobodit nechvalně proslulé City 17 od...

Dirt rally 2.0

Přichází pokračování závodního simulátoru od známe firmy Codemasters. Tradice této firmy se datuje do roku 1998, kdy přišli s původcem žánru pod titulem Colin McRay Rally. Codemasters se již před tím zabývali například o čtyři roky dříve...


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama