[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Posel Smrti III KE STAŽENÍ

Vítejte u závěrečného a ze všech nejlepšího posledního dílu hororové adventurní trilogie rodiny Gordonů od tvůrců Cranberry Productions. Od posledních dvou dílu se tento malinko liší. Zatímco znalosti z prvního dílu nebylo až tak nutné znát, bez druhého dílu se v trojce prostě neobejdete! Budete vtaženi do plynoucího psychologického příběhu v několika kapitolách naprosto nemilosrdně a bez zbytečného vysvětlování. Je kladen velký důraz na kvalitní propracovaný příběh, takže není čas ztrácet čas.

 

 

uvod.jpg

Zámek Black Mirror je v troskách a vesnička Willow Creek, kam se celá série znova vrátila je plná starých i nových lidí a vzpomínek, kterým se marně budete snažit rozumět. 

horici-zamek.jpg

Příběh navazuje přesně tam, kde minule skončil. Darren (v českém znění zůstává David Prachař) stojí před hořícím zámkem Black Mirror, v zakrvácených dlaních drží zapálenou pochodeň a chvíli na to je samozřejmě zatčen. Jakmile je propuštěn po dvou týdnech na kauci, jednoznačně ví co musí udělat. Najít důkazy o nevině, očistit své jméno a mimo to se poprat s nevysvětlitelnou stále častější agresí, která začíná ohrožovat hlavně okolí, bude pro něj velmi nelehký úkol. 

hrbitov.jpg

Grafická stránka je opět perfektně zpracována, což dokazují například staré budovy, hluboké lesy nebo hřbitovy, které jsou propracované do nejmenších detailů. Vítanou změnou jsou přidané pohledy z jiných úhlů. Vylepšené je i hledání kurzorem, po najetí na aktivní místa kurzor celý zčervená a ještě se ozve tiché "kliknutí", takže při pečlivém zkoumání obrazovky vám nic nemůže utéct.

hadanka.jpg

Mimo sbírání potřebných předmětů, sledování důležitých dialogů se občas vyskytne logická hádanka, puzzle nebo dokonce animovaný filmek. Pomůže také mapa, skrze kterou se budete moci přemisťovat na určitá potřebná místa. Průběh hry je psychologicky mírně zapeklitý, ale čím blíže budete konci tím to bude více složitější.

j.jpg

Česká společnost TopCD hru opět kompletně nadabovala, profesionálnější výsledek poznáte hlavně ve větším zapálení všech hrdinů, na kterých jde vidět, že opravdu vědí o čem mluví. Několik charakterů vás jistě svým hlasem zaujme, jiné malinko zapadnou. Novinky v dabingu jsou například Jolana Smyčková nebo Helena Dytrtová. 

srp3b5d66_i_without_sdk_2011_05_25_17_59_32_84.jpg

U konce třetí kapitoly ze šesti se například obtížnost hodně pozvedne a v té poslední by se určitě zapotil i zkušený detektiv. O to lépe si pak vychutnáte více než uspokojivé závěrečné rozuzlení vynikající trilogie, které by opravdu nikdo nečekal a jež bohužel nenechává příliš dvířek otevřených pro další pokračování. Na závěrečnou animaci se podíváte zhruba po nějakých sedmnácti hodinách, takže hlavu vzhůru a hodně štěstí!!!

e1c1df244d_73998146_o2.png

 

Eva Greenová, 11.03.2016 10:25

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Family Island

Jestliže si chcete odpočinout od každodenního shonu a trošku se pobavit u něčeho příjemného, čeká na vás hra Family Island. Tato mobilní hra od firmy Melsoft Games Ltd. Vám určitě dá spočinout a odreagovat se. Od této společnosti můžete také hrát Moje...

Westland Survival

Chtěli jste se někdy podívat na divoký západ? Osamělý kovboj v prérii, polorozpadlá chatrč a vyjící kojot na zářící kulatý měsíc. Lehce plápolající oheň, při kterém vytáhnete kytaru a spustíte tu svoji...

Assassin's Creed Valhalla

Norský válečník Eivor sirotek, kterého se ujal král Styrbjorn z Forbergu se kolem roku 873 dostane do války severských kmenů o nadvládu a území. Již v mádí prožil zpustošení své vesnice a právě proto se nechce podvolit...

Predator: Hunting Grounds

Po incidentu Stargazer nastává čas na novou éru boje s mimozemšťany. Organizace, která studuje rasu Yautja byla zrušena a nahradil ji Other Worldly Life Forms Program. Několika odpadlým agentům se však podařilo odcizit dokumenty a mimozemskou technologii. Informace prodané na...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama