[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Posel Smrti II KE STAŽENÍ

Vítejte u druhého pokračování hororové adventurní trilogie, jejíž první část vytvořilo české studio Unknown Identity. Druhý díl má na svědomí německé studio Cranberry Productions. Pokusit se úspěšně navázat na psychologicky hororovou atmosféru, vynikající technické zpracování a v neposlední řadě zcela dokonalý dabing, to je velká výzva a můžeme řícti, že se povedla! Druhé pokračování se odehrává dvanáct let po krvavých vraždách a mírně navazuje na první díl, ale příběhem je opět originální. Hlavní hrdina je Darren Michaels (syn Samuela Gordona), kterému propůjčil svůj hlas David Prachař.

 

pos2.jpg

Darren Michaels je studentem fyziky a momentálně tráví prázdniny u své adoptivní matky v malém, přímořském zapadákově Biddeford, kde vypomáhá v obyčejném fotoateliéru u pana Fullera. Neobyčejným se stane ve chvíli, kdy se v něm zjeví krásná Angelina, která po čase beze stopy zmizí a Darren ji musí najít. Začíná pomalu přituhovat a stávají se čím dál podivnější věci. Darrenova matka měla nevysvětlitelnou nehodu a byla hospitalizována v nemocnici. Hrdina začíná mít pochybnosti.

3.jpg

Ze začátku nic neukazuje na to, že jde o hororový příběh a taky to tak vypadá. Místo odhalování dávných tajemství a boji se zlem musíte chodit navštěvovat nemocnou matku do nemocnice a sháníte fotografický papír pro oplzlého Fullera, který vám neskutečně pije krev. Teprve postupně začnete odkrývat odporná tajemství, která se skrývají pod nablýskanou fasádou místních domků. A že se budete pořádně divit!

4.jpg

Po příjezdu do městečka Willow creek se vše rozjíždí. Darren úmorně pátrá po Angelině a zároveň bojuje s kletbou rodu Gordonů. Do toho všeho se objeví divný cizinec, který se neobvykle motá kolem a pro Darrena je prvním podezřelým ve zmizení Angeliny. Připravte se na zhruba jednadvacet hodin psychologického hraní kde nejen logika hraje velkou roli. K dispozici máte deník, do kterého se zapisují všechny úkoly, několikastupňovou nápovědu a také nápomocné legendární berličky, které označují aktivní předměty. 

5.jpg

Tvůrci se vyřádili i na grafice, propracované detaily i 3D animace postav zůstaly plně zachovány. V průběhu hry potkáte spoustu starých známých, zvláště přímo na zámku Black Mirror. Důležitou částí hry jsou také dialogy. Několik šokujících odhalení vás velmi překvapí, ovšem závěr je opravdu famózní! 

6.jpg

Druhý díl je jednoznačně hrdým pokračováním úspěšného prvního dílu. Hudební doprovod dokonale vystihuje hororovou atmosféru a doslova vás připoutá ke hře. 

7.jpg

Hodně štěstí v pátrání a buďte opatrní!

 

Eva Greenová, 07.03.2016 09:00

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Dirt rally 2.0

Přichází pokračování závodního simulátoru od známe firmy Codemasters. Tradice této firmy se datuje do roku 1998, kdy přišli s původcem žánru pod titulem Colin McRay Rally. Codemasters se již před tím zabývali například o čtyři roky dříve...

Ice Age: Scrat's Nutty Adventure

Dozajista všichni znáte Filmové zpracování Doby ledové. Tento animovaný film se všemi svými postavami, mamut Manny, lenochod Sid, šavlozubý tygr Diego vás baví již několik let. Před léty s touto tématikou vyšly i...

Terminator: Resistance

Postapokalyptická budoucnost, kde vládne umělá inteligence Skynet zrodila hrdinu. Není jím však John Connor, nýbrž neznámý Jacob Rivers. Ten náhodně přežil útok na Los Angeles téměř po třiceti letech od Soudného dne. Píše se rok 2028...

Star Wars : Jedi Fallen Order

Patnáctého listopadu nám vyšel nový díl Star Wars s podtitulem Jedi Fallen Order. Příběh je zasazen do událostí mezi filmové zpracování Revenge of the Sith (pomsta shitu) a New Hope (nová naděje) tedy zhruba 5 let po třetím dílu....


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world