[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Neighbours from Hell - vystřelte si ze svého souseda KE STAŽENÍ

Neighbours from Hell je logická adventura od společnosti „JoWooD“, kde v roli účastníka reality show jménem Woody, máte za úkol pořádně potrápit svého souseda.

 

Celý herní příběh se odehrává v domě Vašeho souseda, kde musíte nejprve najít a potom tom správném místě a včas nastražit předměty tak, aby jste souseda pořádně dopálili kanadským žertíkem.
Čím víc ho rozčílíte, tím větší bude potlesk diváků a s tím spojené hodnocení (rating), které potřebujete k dokončení každé epizody.
Nezapomeňte na to, že připravení kanadského žertíku chvíli trvá a není dobré se potkat se sousedem. Chytil by Vás, vytrestal a museli by jste celou epizodu hrát zase od začátku.
V místnosti, kde se vyskytuje papoušek nebo pes se k nastražení žertíku budete muset pomalu plížit, jinak na Vás tito mazlíčci upozorní souseda a ten se rychle přestane věnovat právě vykonávané činnosti a běží se podívat co se děje.
Pokud máte dojem, že se jedná o jednoduchou hru, pak vězte, že splnění každé epizody vyžaduje určité procento hodnocení. Pakliže si libujete ve výzvách, můžete si v nastavení hry zapnout časový limit epizod.


Informační panel ve hře Vám zobrazuje:

  • Vlevo vidíte činnost, kterou soused plánuje, takže se mu snadno vyhnete a také je zde hladina jeho rozčílení.

  • Uprostřed je přehled nalezených předmětů, které můžete na souseda ještě nastražit.

  • Vpravo je zbývající čas epizody, tlačítko pro ukončení epizody, aktuální stav Vašeho hodnocení, počet provedených vtípků / počet proveditelných vtípků, počet kanadských žertíků, na které soused postupně narazil ve své udané trase.

 

Hra se ovládá myší. Toto ovládání si snadno osvojíte při plnění prvních tří tréninkových epizod. Celkem jsou ve hře tři kapitoly, kde první obsahuje šest epizod a druhá i třetí kapitola má čtyři epizody.
Hezkou zábavu u zlobení souseda.

 

Ondřej Fabera, 29.07.2015 08:49

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Dirt rally 2.0

Přichází pokračování závodního simulátoru od známe firmy Codemasters. Tradice této firmy se datuje do roku 1998, kdy přišli s původcem žánru pod titulem Colin McRay Rally. Codemasters se již před tím zabývali například o čtyři roky dříve...

Kingdom Come: Deliverance

Roku 1403 se pokusil Zikmund Lucemburský Uherský král ovládnout Českou zemi. Nejen že drží nová ložiska stříbra v Uhrách, převážně na Slovensku, chce také ty ve Stříbrné Skalici.  Důvodem je posílení pozic na...

Ice Age: Scrat's Nutty Adventure

Dozajista všichni znáte Filmové zpracování Doby ledové. Tento animovaný film se všemi svými postavami, mamut Manny, lenochod Sid, šavlozubý tygr Diego vás baví již několik let. Před léty s touto tématikou vyšly i...

Terminator: Resistance

Postapokalyptická budoucnost, kde vládne umělá inteligence Skynet zrodila hrdinu. Není jím však John Connor, nýbrž neznámý Jacob Rivers. Ten náhodně přežil útok na Los Angeles téměř po třiceti letech od Soudného dne. Píše se rok 2028...


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world