[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Harry Potter: Mistrovství světa ve Famfrpálu KE STAŽENÍ

Harryho Pottera dnes už snad každý zná ať už je to z filmové podoby, herní nebo knižní. Nyní si představíme kouzelnický fotbal, který je součástí každého dílu. Tuto populární hru mezi kouzelníky v Bradavické škole čar a kouzel popisuje již první kniha Harry Potter a Kámen Mudrců a dočkala se i vlastní knihy pravidel a historie. Název Famfrpál neznalému člověku a počítačovému hráči o tomto sportu moc neřekne. Famfrpál je zcela originální záležitost a vývojáři Electronic Arts to moc dobře vědeli.

 

famrfal.jpg

Famfrpál neboli hra kouzelníků. V jednotlivých zápasech proti sobě nastoupí dvě sedmičlenná družstva, složená ze tří střelců, dvou odražečů potlouků, jednoho brankáře a nejdůležitější postavy celého týmu, chytače Zlatonky. Každý z těchto členů má určité funkce, a všechny si taky během hraní vyzkoušíte. Střelci týmu mají za úkol hlídat Camrál a prohodit ho soupeřovou obručí, za což získají pro svůj tým 10 bodů. Dvojice odražečů chrání své spoluhráče před obtěžujícími Potlouky, kteří se snaží Camrál získat. Brankář má klasickou úlohu bránit tři obruče před soupeřovým útokem. Nejdůležitějším členem týmu je chytač Zlatonky, jehož jediným úkolem je Zlatonku chytit. Pokud ji najde a chytí, což bývá někdy velmi složité, získává pro svůj tým 150 bodů a zápas tím končí.

hriste.png

Hra začíná a vy se ocitáte na půdě Bradavické školy čar a kouzel. Jednotliví hráči vám rádi pomůžou a naučí vás nejen různým trikům, ale i pravidlům Famfrpálu. Naučí vás přihrávat, střílet, vyhýbat se a jiné vylomeniny na létajícím koštěti. Po každém zdolání tréninkových částí získáte za rekord či úspěšnost sběratelské karty, které pro vás znamenají různé bonusy například lepší košťatě, nové hřiště, komba a další. Po úspěšném zvládnutí první tréninkové části přijde na řadu první hodnotný zápas, ve kterém uplatníte veškeré znalosti, které jste se naučili.

5.jpg

Než se dostanete na světový šampionát, musíte vyhrát s týmem jedné ze čtyř kolejí Nebelvír, Zmijozel, Havraspár a Mrzimor slavný Pohár Bradavické školy čar a kouzel. Jakmile se vám to povede, postoupíte rovnou do mezinárodního turnaje, kde budete moci hrát například s USA, Anglií, Japonskem, Norskem a jinýma. Každý se liší svým vzhledem hřiště, barvami dresů a týmovým kombem. Po prvním spuštění vás mile překvapí profesionálně zpracované úvodní video. 

2.jpg

Tréninkem budete muset projít, jinak vás hra nepustí dále. Zde se naučíte ovládat jednotlivé posty a hlavně si zvyknete na pozici hráčů ve vzduchu, kde pro ulehčení jen kontrolujete směr letu. Nahrávat můžete kdykoli, vystřelit Camrál jen zblízka. Střelbu ovlivníte délkou držení klávesy, čím déle držíte, tím rychleji Camrál letí.

3.jpg

V případě Potlouku ovládáte samotný míč a snažíte se trefit do soupeřova útočníka, který má v držení Camrál. Pokud se podaří úspěšně zasáhnout cíl, soupeřovi vypadne Camrál a získá jej útočník hráčova týmu, který v ten moment přechází do útoku. Speciální akcí lze provést kombinací tlačítek útočné kombo nebo efektivní sebrání Camrálu ze soupeřova držení, které je provedeno v několika povedených animovaných sekvencí. 

4.jpg

V závislosti na úspěšném hraní se v horní části zvětšuje či zmenšuje posuvný ukazatel obou týmů. Pokud se tyto dva ukazatelé spojí, objeví se Zlatonka a nastává čas pro nejdůležitější část ve hře (chytit ji co možná nejrychleji před soupeřem). V ten okamžik ovládáte jen chytače Zlatonky. Korigujete let chytače ve vyznačeném pruhu a za pomoci klávesy pro zrychlení letu se přiblížíte k vytouženému konci zápasu (čím větší má hráč horní posuvný ukazatel, tím déle může zrychlit svůj let). Po chycení Zlatonky nastane slavností animace a zápas končí.

6.jpg

Po absolvování tréninkových misí a následného získání Poháru Bradavické školy čar a kouzel se můžete pustit do Světového poháru, kde se souboje s některými evropskými týmy staly peprnější pro jejich útočnost a leckdy i zákeřnost. Jakmile vstoupíte na hřiště, budete žasnout. Každý stadion má svou vlastní architekturou a pestrou paletou barev. Grafická podoba je naprosto dokonalá, nemluvě o bravurním zvukovém doprovodu.

7.jpg

Více už nebudeme prozrazovat, zbývá je popřát hodně štěstí!

 

Eva Greenová, 18.03.2016 08:54

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Family Island

Jestliže si chcete odpočinout od každodenního shonu a trošku se pobavit u něčeho příjemného, čeká na vás hra Family Island. Tato mobilní hra od firmy Melsoft Games Ltd. Vám určitě dá spočinout a odreagovat se. Od této společnosti můžete také hrát Moje...

Westland Survival

Chtěli jste se někdy podívat na divoký západ? Osamělý kovboj v prérii, polorozpadlá chatrč a vyjící kojot na zářící kulatý měsíc. Lehce plápolající oheň, při kterém vytáhnete kytaru a spustíte tu svoji...

Assassin's Creed Valhalla

Norský válečník Eivor sirotek, kterého se ujal král Styrbjorn z Forbergu se kolem roku 873 dostane do války severských kmenů o nadvládu a území. Již v mádí prožil zpustošení své vesnice a právě proto se nechce podvolit...

Predator: Hunting Grounds

Po incidentu Stargazer nastává čas na novou éru boje s mimozemšťany. Organizace, která studuje rasu Yautja byla zrušena a nahradil ji Other Worldly Life Forms Program. Několika odpadlým agentům se však podařilo odcizit dokumenty a mimozemskou technologii. Informace prodané na...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama