[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Half-Life 2 - hra plná úkolů a nástrah KE STAŽENÍ

V této recenzi se všichni společně podíváme na dokonalou hru s názvem Half-Life 2, což je již trošku jiná hra a hlavně z jiného soudku, než jsme si zde popisovali. Jedná se o dokonalou hru, kterou si v této krátké recenzi popíšeme, ukážeme a hlavě si ji celou probereme a v závěru si shrneme zda má cenu si danou hru s názvem Half-Life 2 pořídit, nebo nikoliv.

 

Pojďme se tedy rovnou podívat na hru s názvem Half-Life 2, která se odehrává z pohledu první osoby, což je ten známý pohled mezi hráči, který si tolik užívají - pohled, kdy je vidět pravá ruka, která drží zbraň, se kterou soupeříte a zápasíte s protivníky, kteří mají jasný úkol - zničit vás a vaši cestu za cílem vám co nejvíce znepříjemnit. 
 Half-Life 2 - hra plná úkolů a nástrah
 
Jedná se o graficky velmi povedenou hru, díky které si člověk uvědomí, jak se tyto novější a modernější hry hodně přibližují reálu, který je ve skutečném světě. Hra s názvem Half-Life 2 je dokonalé pokračování první série, která je ještě o poznání lepší a dokonaleji propracovanější, než její první verze.
 
Hra Half-Life 2 je pochopitelně zpoplatněná, nicméně vy si díky našemu portálu můžete vyzkoušet a stáhnout si do svého počítače s operačním systémem Windows ukázku, kterou si zahrajete a na základě toho zjistíte - zda má cenu si hru Half-Life 2 zakoupit celou, nebo opak.
 
Nicméně si myslíme, že dokonalou hrou, ve které je plno nových a moderních úkolů, které jsou vám kladeny do cesty a díky kterým musíte plnit různé překážky, které jsou mnohdy hodně vypočítavé a člověk nad jistými úkoly musí poměrně hodně přemýšlet.
 
Pokud tedy máte rádi jak se říká v dnešním světě “střílečky”, ale ty, které jsou rozšířené o různé úkoly a nástrahy, které jsou vám kladeny do cesty, rozhodně si můžete s klidným svědomím hru s názvem Half-Life 2 zakoupit a začít hrát.

 

Ondřej Vomočil, 23.06.2014 11:00

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Predator: Hunting Grounds

Po incidentu Stargazer nastává čas na novou éru boje s mimozemšťany. Organizace, která studuje rasu Yautja byla zrušena a nahradil ji Other Worldly Life Forms Program. Několika odpadlým agentům se však podařilo odcizit dokumenty a mimozemskou technologii. Informace prodané na...

DOOM Eternal

Píše se rok 1993, firma Id Software vydává zcela poprvé krvavou hru Doom. Můžeme říci, že hra se hned chytla a stal se z ní kultovní počin. Příjemný nový sci-fi příběh na vedlejší koleji s haldy pekelných nestvůr k zabití...

Remake: Trackmania Nations

Remaku se dočkala i stará dobrá Trackmania Nations. Nevyjde na Steamu, bude zdarma a zlepší se i grafika? Testovali jsme pro vás předělávku Trackmanie Nations. ...

Half Life : Alyx

Na zemi pod nadvládou rasy Combine, se rodí vlastenci a hrdinové. Poté co Gordon Freeman zmizel, se zrodil nový hrdina. Nebude to však muž, ale devatenácti letá dcera výzkumníka Eli Vance, Alyx. Pokusí se osvobodit nechvalně proslulé City 17 od...


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama