[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Farm Mania KE STAŽENÍ

Máte rádi hry? Rádi si třeba po náročném pracovním dni zahrajete nějakou tu oddechovou, nebo klidně i dobrodružnou a akční hru? Je zde pro Vás dokonalý hra Farm Mania, která je určena pro počítače s operačním systémem Windows.
 

 

Farm Mania je dokonalá v každém svém směru a to myslíme opravdu vážně. Jedná se jak již samotný název napovídá o dokonalou hru, kterou si po prvních minutách rozhodně zamilujete. Pokud máte rádi strategické hry, které nejsou plné násilí, jak to v dnešní době bohužel často bývá, hra Farm Mania bude přesně tou správnou volbou.
 
V samotné hře Farm Mania jste farmářem, který dalo by se říci buduje svoji farmu z jednoho semínka. Semínko zasadíte, vyroste z něj nějaká zelenina, kterou prodáte a ze získaných peněz koupíte semínka dvě. A takto postupujete celé dny, kdy si jak jsme říkali z jednoho jediného semínka uděláte celé pole, to prodáte a za získané peníze postavíte stodolu, dům a nakoupíte zvířata.
 
 
Pokud tedy rádi podnikáte v této oblasti a chcete  se zdokonalovat hlavně v samotném plánování, nejlepší je pro vás přímo hra Farm Mania, kde se dokonale naučíte pěstovat různé druhy zeleniny, ale i ovoce a další věci.
 
Budete mít na práci se učit hospodařit a starat se o své hospodářství, které by bez vašich sil rozhodně nevzniklo. Podle všeho se jedná o nejstahovanější hru minulého roku, což jistě znamená to, že se jedná o hodně kvalitní a do detailu propracovanou hru, kterou si i vy na svém notebooky/počítači rozhodně oblíbíte.
 
Navíc je hra dokonale graficky zpracovaná a velmi snadno se ovládá. příjemná věc na závěr je to, že hra Farm Mania je kompletně zdarma, takže si ji i vy můžete pohodlně nainstalovat na svůj počítač a vychutnat si večery plné zábavy, dokonalého farmaření a starání se o vaše zvířata. 
 
 

 

Ondřej Vomočil, 10.04.2014 12:40

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Devil May Cry 5

Kdesi ve městě Red Grave City se zničeno nic objeví pekelný strom Qliphot. Démonický král Urizen má spadeno na veškerou moc světa a poslal na povrch armádu démonů, aby tropila jednu katastrofu za druhou. Rozpoutané peklo stojí životy mnoha lidí a ulicemi tečou...

Forge od Empire

Firma InnoGames a jejích spoluzakladatel Eike Klindworth vám přináší jednu ze staronových free to play akcí. Jedná se o multiplayerovou strategickou hru určenou převážně pro webový prohlížeč. Forge of Empire je kombinaci budovatelské a tahové strategie,...

Just Cause 4

Velká rozprostřená země o rozloze 1024 km2 zvaná Solis, leží kdesi v Jižní Americe. Zde probíhal tajný výzkum několika vědců pod názvem Projekt Illapa. Účastnil se ho také otec našeho hrdiny Miguel Rodrigez a otec vaší parťačky. Naši...

Red Dead Redemption 2

Divoký západ, jak jej známe, pomalu završuje svou éru. Amerika se dostává téměř do dvacátého století, avšak pokrok jako takový, je zatím neznatelný. Náš příběh je zasazen stále do éry pistolníků...


 
© 2005-2019 PS Media s.r.o. - digital world