[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Dispečer - logická hra s autobusy KE STAŽENÍ ZDARMA

Jak se říká - logických her není nikdy dost. V dnešní krátké recenzi se společně podíváme na dokonalou hru, která je určena pro počítače s operačním systémem Windows a je jedním slovem dokonalá. Jedná se o hru s názvem Dispečer, díky které si procvičíte svoji prostorovou orientaci, ale také šikovnost, logiku a zručnost. Pojďme se tedy společně na tuto dokonalou hru podívat.

 

Jak bylo řešeno v samotném úvodu, hra s názvem Dispečer je určena pro počítače s operačním systémem Windows a k používání je určena zcela zdarma, což jistě přiláká hodně nových fanoušků této jednoduché hry. A jaký je její úkol a poslání?
 
 Dispečer - logická hra s autobusy
Je to poměrně jednoduché - jste řidič autobusu a v depu musíte vyjet postupně se všemi autobusy a dopravními prostředky, které jsou k dispozici - je to poměrně hodně náročný úkol, jelikož jak jistě všichni víte, jedná se hlavně o hodně dlouhé autobusy, se kterými se poměrně těžko manipuluje.
 
Takže zde se rozhodně projeví jakou má řidič logiku a díky tomu si může s klidným svědomím uvědomit, jak na tom je. Jedná se tedy o decentní logickou hru, která je skvěle graficky zpracována, což je skvělá věc, která se bude rozhodně lidem líbit a celkově si ji zamilují. 
 
Dispečer je ten člověk, do kterého se v této hře musíte vy jakožto hráč dokonale vžít a plnit všechny jeho úkoly - mezi které rozhodně také patří velký úkol dostat se z depa se všemi autobusy a dalšími dopravními prostředky, které jsou k dispozici.
 
A mějte rozhodně na paměti, že nesmíte nabourat, nebo nějakým způsobem ohrozit ostatní autobusy. Úkol je tedy jasný a stručný - dostat se z parkoviště se všemi autobusy, které máte k dispozici a to bez jediného jak se říká škrábance, nebo karambolu. Hra s názvem Dispečer je dokonalá hra, kterou si rozhodně během krátké chvíle oblíbíte.

 

Ondřej Vomočil, 23.06.2014 11:00

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Predator: Hunting Grounds

Po incidentu Stargazer nastává čas na novou éru boje s mimozemšťany. Organizace, která studuje rasu Yautja byla zrušena a nahradil ji Other Worldly Life Forms Program. Několika odpadlým agentům se však podařilo odcizit dokumenty a mimozemskou technologii. Informace prodané na...

DOOM Eternal

Píše se rok 1993, firma Id Software vydává zcela poprvé krvavou hru Doom. Můžeme říci, že hra se hned chytla a stal se z ní kultovní počin. Příjemný nový sci-fi příběh na vedlejší koleji s haldy pekelných nestvůr k zabití...

Remake: Trackmania Nations

Remaku se dočkala i stará dobrá Trackmania Nations. Nevyjde na Steamu, bude zdarma a zlepší se i grafika? Testovali jsme pro vás předělávku Trackmanie Nations. ...

Half Life : Alyx

Na zemi pod nadvládou rasy Combine, se rodí vlastenci a hrdinové. Poté co Gordon Freeman zmizel, se zrodil nový hrdina. Nebude to však muž, ale devatenácti letá dcera výzkumníka Eli Vance, Alyx. Pokusí se osvobodit nechvalně proslulé City 17 od...


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama