[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Snadná správa procesů pomocí aplikace ProcessKO

Každý uživatel svého počítače chce nějakým způsobem analyzovat a vědět, jaké jsou aktuálně spuštěné aplikace, zda není možné nějakou aplikaci prozatím vypnout a paměti počítače nějakým způsobem pomoci a celkově ji odlehčit. Na tento proces budete rozhodně potřebovat vhodnou a jednoduchou aplikaci. Nejlepší je aplikace s názvem ProcessKO, kterou si v této recenzi popíšeme.

 

Aplikace ProcessKO je malá, ale užitečná aplikace, která slouží pro správu procesů a spuštěných programů, které jsou spuštěné ve vašem počítači. Hned na začátek je vhodné také říci, že aplikace ProcessKO je k dispozici všem uživatelům operačního systému a to ještě zdarma.
 Snadná správa procesů pomocí aplikace ProcessKO
 
Jedná se v podstatě o aplikaci, která slouží pro dokonalou a hlavně přehlednou správu spuštěných aplikací, procesů a dalších věcí, které jsou na vašem stolním počítači, nebo notebooku spuštěné. Někdy je vhodné si hlavně při obtížnějších a náročnějších aplikací nějaké drobnější vypnout. Je to lepší pro samotný procesor vašeho počítače, takže se jedná rozhodně o velice dobrou věc.
 
Aplikace ProcessKO má dokonalou grafiku, ale také se celkově velice snadno ovládá, což je to nejlepší, co si od aplikací tohoto druhu a zaměření můžete přát. To je dáno několika možnostmi, které jsou s aplikací provádět.
 
ProcessKO je jednoduchá a skvěle použitelná aplikace, kde se dá v uvozovkách říci, že se jedná o jednoduchý Task Manager, díky kterému si uživatel může libovolně vybírat aplikace, které chcete nechat spuštěné a které chcete, aby dále běžely a pracovaly.
 
Pokud tedy hledáte ideální aplikaci pro správu procesů v počítači a také to, jaké aplikace běží a kolik paměti v počítači vám využívají? Nejlepší je si rovnou nainstalovat aplikaci s názvem ProcessKO, díky které všechny tyto věci uděláte a to velice snadno.

 

Ondřej Vomočil, 05.05.2014 09:26

 

 

 

 

Jak přepnout na starý design Facebooku?

Redesign Facebooku příliš kladných ohlasů nevzbudil. Přeci jen místo relativně úsporného rozhraní, v němž se nejvíce místa dostávalo uživatelskému obsahu, nastoupilo rozhraní spíše stylu flat designu se zbytečně roztahanými prvky...

Jak vyhledat písničku pomocí Googlu?

Google jako úspěšný parazit pohlcuje a transformuje všechny vlivy kolem. Nenápadné okénko vyhledávání se tak stává branou mnoha rozličných funkcionalit, které se inicializují buď prostým vyhledávacím dotazem, nebo za pomoci...

Jak odstranit web z Google Analytics?

V Google Analytics se hromadí všechny služby/weby, ke kterým máte přístup. Jejich množství může zcela znepřehlednit používání Analytics, a tak není od věci zbytečné weby smazat. Jen pro upřesnění se bavíme o odstranění webu, nikoliv...

Jak otevírat Chrome a Edge vždy v anonymním režimu?

Google se vás snaží identifikovat na každičkém kroku. Když poprvé otevřete Microsoft Edge, první, co udělá, že vás přihlásí do prohlížeče účtem uživatele Windows nebo alespoň emailem lokálního účtu Windows. A to je jen takový...


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama