[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Snadná správa procesů pomocí aplikace ProcessKO

Každý uživatel svého počítače chce nějakým způsobem analyzovat a vědět, jaké jsou aktuálně spuštěné aplikace, zda není možné nějakou aplikaci prozatím vypnout a paměti počítače nějakým způsobem pomoci a celkově ji odlehčit. Na tento proces budete rozhodně potřebovat vhodnou a jednoduchou aplikaci. Nejlepší je aplikace s názvem ProcessKO, kterou si v této recenzi popíšeme.

 

Aplikace ProcessKO je malá, ale užitečná aplikace, která slouží pro správu procesů a spuštěných programů, které jsou spuštěné ve vašem počítači. Hned na začátek je vhodné také říci, že aplikace ProcessKO je k dispozici všem uživatelům operačního systému a to ještě zdarma.
 Snadná správa procesů pomocí aplikace ProcessKO
 
Jedná se v podstatě o aplikaci, která slouží pro dokonalou a hlavně přehlednou správu spuštěných aplikací, procesů a dalších věcí, které jsou na vašem stolním počítači, nebo notebooku spuštěné. Někdy je vhodné si hlavně při obtížnějších a náročnějších aplikací nějaké drobnější vypnout. Je to lepší pro samotný procesor vašeho počítače, takže se jedná rozhodně o velice dobrou věc.
 
Aplikace ProcessKO má dokonalou grafiku, ale také se celkově velice snadno ovládá, což je to nejlepší, co si od aplikací tohoto druhu a zaměření můžete přát. To je dáno několika možnostmi, které jsou s aplikací provádět.
 
ProcessKO je jednoduchá a skvěle použitelná aplikace, kde se dá v uvozovkách říci, že se jedná o jednoduchý Task Manager, díky kterému si uživatel může libovolně vybírat aplikace, které chcete nechat spuštěné a které chcete, aby dále běžely a pracovaly.
 
Pokud tedy hledáte ideální aplikaci pro správu procesů v počítači a také to, jaké aplikace běží a kolik paměti v počítači vám využívají? Nejlepší je si rovnou nainstalovat aplikaci s názvem ProcessKO, díky které všechny tyto věci uděláte a to velice snadno.

 

Ondřej Vomočil, 05.05.2014 09:26

 

 

 

 

Jak zjistit přítomnost a verzi TPM čipu pro Windows 11?

S Windows 11 se pojí otázka možnosti povýšení při nepřítomnosti šifrovacího čipu Trusted Platform Module (TPM) ve verzi specifikace 2.0. Objevily se návody, jak nainstalovat Jedenáctky na systémy bez TPM. Microsoft delší dobu spíše...

Jak vypnout Řízení uživatelských účtů ve Windows 11?

Řízení uživatelských účtů je dodatečnou vrstvou ochrany, která uživatele varuje před změnami, které se aplikace chystají provést  v operačním systému Windows 11. Jestliže vás tento způsob zabezpečování neoslovuje, připadá...

Kde najít parametry PC ve Windows 11?

Informace o systému a přítomném hardwaru vám poslouží nejen při zjišťování kompatibility zařízení s pořizovaným softwarem, ale i při komunikaci s rozličnými technickými a produktovými podporami při problémech. Daná data se...

Jak odinstalovat Microsoft Teams z Windows 11?

Microsoft se rozhodl implementovat videokonferenční aplikaci Microsoft Teams přímo do rozhraní nových Windows 11. Nechává ho spouštět přímo při spuštění systému. Na hlavním panelu mu vyčleňuje vlastní ikonku. A obecně se snaží vnutit...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama