[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Potřebujete stáhnout obrázek z Tumblr blogů?

Asi většina z vás bude znát oblíbené Tumblr blogy, které jsou hodně oblíbené a mnoho lidí si právě na Tumblr blogu zakládají svoje nové a oblíbené blogy, které jsou celé kompletně zdarma. Jedná se o dokonalou věc, díky které můžete prakticky okamžitě publikovat nové a zajímavé články a nebo fotografie. Když jsme právě u fotografií, pro stahování obrázků právě z těchto blogů je zde aplikace s názvem TumblMacin, kterou si v následující recenzi představíme.


 

TumblMacin je dokonalá a jednoduchá aplikace pro stahování obrázků ze stránek, které jsou hostované u dokonalé služby, kterou jsme si v první odstavci popisovali - tedy jsou hostované u služby Tumblr, kterou budete všichni znát. Jedná se o velice jednoduchou aplikaci, díky které si právě na prakticky jedno kliknutí uděláte stažení obrázků z Tumblr blogů prakticky na jedno kliknutí.

 Potřebujete stáhnout obrázek z Tumblr blogů?
 
 
Stačí si tedy najít nějaké zajímavý a oblíbený Tumblr blog, kde si najedete i právě článek, který obsahuje zajímavé fotografie, které si chcete stáhnout k sobě do počítače a dále je používat pro svoje potřeby. 
 
V tomto případě aplikace TumblMacin se jedná o jasné řešení. Stačí si aplikaci stáhnout, nainstalovat a po spuštění do příkazového řádku vložit URL adresu, která odkazuje na daný blog, kde si chcete svoje fotografie stáhnout.
 
TumblMacin pracuje velice rychle a celkově efektivně, takže stačí si tuto aplikaci nainstalovat, vložit právě nějaký URL odkaz, který odkazuje přímo na článek v systému Tumblr, kde je hned několik zajímavých obrázků. 
 
Dále stačí jenom jeden pouhý klik, díky kterému se začnou samotné fotografie stahovat. Uživatel si tedy ještě musí vybrat umístění pro stažení daných fotografií a jinak běží celý proces na pozadí a sám automaticky. TumblMacin je tedy hodně dokonalá aplikace pro ty z vás, kteří chtějí stahovat fotky z Tumblr blogů.

 

Ondřej Vomočil, 25.04.2014 08:30

 

 

 

 

Jak přepnout na starý design Facebooku?

Redesign Facebooku příliš kladných ohlasů nevzbudil. Přeci jen místo relativně úsporného rozhraní, v němž se nejvíce místa dostávalo uživatelskému obsahu, nastoupilo rozhraní spíše stylu flat designu se zbytečně roztahanými prvky...

Jak vyhledat písničku pomocí Googlu?

Google jako úspěšný parazit pohlcuje a transformuje všechny vlivy kolem. Nenápadné okénko vyhledávání se tak stává branou mnoha rozličných funkcionalit, které se inicializují buď prostým vyhledávacím dotazem, nebo za pomoci...

Jak odstranit web z Google Analytics?

V Google Analytics se hromadí všechny služby/weby, ke kterým máte přístup. Jejich množství může zcela znepřehlednit používání Analytics, a tak není od věci zbytečné weby smazat. Jen pro upřesnění se bavíme o odstranění webu, nikoliv...

Jak otevírat Chrome a Edge vždy v anonymním režimu?

Google se vás snaží identifikovat na každičkém kroku. Když poprvé otevřete Microsoft Edge, první, co udělá, že vás přihlásí do prohlížeče účtem uživatele Windows nebo alespoň emailem lokálního účtu Windows. A to je jen takový...


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama