[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Jak vrátit tlačítko Start ve Windows 8 pomocí aplikace Start8 KE STAŽENÍ

Mnoho lidí má na svém domácím počítači, nebo i na svém notebooku nainstalovaný jako operační systém právě Windows 8. Nicméně i tato novinka na trhu v sobě má bohužel pro mnohé jednu nevýhodu. Trošku jiné ovládání a hodně lidem chybí klasická nabídka Start, na kterou jsou navyknutí již od Windows 98. Právě pro tyto případy, pokud i na Windows 8 chcete klasickou nabídku start je zde pro každého aplikace Start8, kterou si zde ukážeme a představíme.


 

Aplikace Start8 je jednoduchá a nenáročná aplikace, díky které pouhým nainstalováním a spuštěním docílíte toho, že si necháte zobrazit klasickou nabídku Start v levém dolním rohu, jako tomu bylo i u předešlých systémů novince Windows 8.

 
Lidé neradi mění svoje návyky, takže je hodně pravděpodobné, že třeba i samotný Microsoft, když uvidí jak velký je zájem o tuto aplikaci udělá krok zpět a ještě si to s klasickou nabídkou Start, který bohužel na Windows 8 chybí ještě rozmyslí. 
 
 Jak vrátit tlačítko Start ve Windows 8 pomocí aplikace Start8
 
Po instalaci programu s názvem Start8 je pak nabídka Start na svém klasickém místě, tedy vlevo dole, kde je již od samotného počátku operačního systému Windows. Pochopitelně si ji mohou uživatelé sami přizpůsobit svému používání, ale to je již každého uživatele věc.
 
Nabídka Start je pak i na operačním systému Windows 8 na klasickém místě a hlavně ve svém klasickém rozpoložení a seznamem aplikací, jako je znáte z předešlých verzí operačního systému Windows. 
 
Výhoda programu Start8 je především v široké možnosti nastavování a dalších věcí, které budete moci díky programu Start8 udělat. Přizpůsobte si tedy nabídku Start přesně svému stylu používání a podle svých představ, které se vám nejlépe hodí. Každý používá jiné programy a podle toho by je měl také orientovat a uzpůsobit.

 

Ondřej Vomočil, 25.04.2014 08:12

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Jak změnit a upravit motiv ve Windows 11?

Motivy umožňují rychle změnit vícero parametrů uživatelského zážitku z Windows 11: pozadí plochy, barevné téma systému a jeho aplikací a používané zvuky. Motivy najdeme v sekci personalizace, která se jmenuje Přizpůsobení. A můžeme je nejen...

Jak povolit a upravit režim čtečky v Opeře?

I Opera začne od verze 80 nabízet režim čtečky. Ten skýtá nejen zjednodušené zobrazení obsahu oproštěné od reklam, ale také přizpůsobení velikosti písma, jeho typu a pozadí tak, aby konzumace textu byla pro čtenáře co nejkomfortnější....

Jak zjistit přítomnost a verzi TPM čipu pro Windows 11?

S Windows 11 se pojí otázka možnosti povýšení při nepřítomnosti šifrovacího čipu Trusted Platform Module (TPM) ve verzi specifikace 2.0. Objevily se návody, jak nainstalovat Jedenáctky na systémy bez TPM. Microsoft delší dobu spíše...

Jak vypnout Řízení uživatelských účtů ve Windows 11?

Řízení uživatelských účtů je dodatečnou vrstvou ochrany, která uživatele varuje před změnami, které se aplikace chystají provést  v operačním systému Windows 11. Jestliže vás tento způsob zabezpečování neoslovuje, připadá...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama