[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Jak vrátit tlačítko Start ve Windows 8 pomocí aplikace Start8 KE STAŽENÍ

Mnoho lidí má na svém domácím počítači, nebo i na svém notebooku nainstalovaný jako operační systém právě Windows 8. Nicméně i tato novinka na trhu v sobě má bohužel pro mnohé jednu nevýhodu. Trošku jiné ovládání a hodně lidem chybí klasická nabídka Start, na kterou jsou navyknutí již od Windows 98. Právě pro tyto případy, pokud i na Windows 8 chcete klasickou nabídku start je zde pro každého aplikace Start8, kterou si zde ukážeme a představíme.


 

Aplikace Start8 je jednoduchá a nenáročná aplikace, díky které pouhým nainstalováním a spuštěním docílíte toho, že si necháte zobrazit klasickou nabídku Start v levém dolním rohu, jako tomu bylo i u předešlých systémů novince Windows 8.

 
Lidé neradi mění svoje návyky, takže je hodně pravděpodobné, že třeba i samotný Microsoft, když uvidí jak velký je zájem o tuto aplikaci udělá krok zpět a ještě si to s klasickou nabídkou Start, který bohužel na Windows 8 chybí ještě rozmyslí. 
 
 Jak vrátit tlačítko Start ve Windows 8 pomocí aplikace Start8
 
Po instalaci programu s názvem Start8 je pak nabídka Start na svém klasickém místě, tedy vlevo dole, kde je již od samotného počátku operačního systému Windows. Pochopitelně si ji mohou uživatelé sami přizpůsobit svému používání, ale to je již každého uživatele věc.
 
Nabídka Start je pak i na operačním systému Windows 8 na klasickém místě a hlavně ve svém klasickém rozpoložení a seznamem aplikací, jako je znáte z předešlých verzí operačního systému Windows. 
 
Výhoda programu Start8 je především v široké možnosti nastavování a dalších věcí, které budete moci díky programu Start8 udělat. Přizpůsobte si tedy nabídku Start přesně svému stylu používání a podle svých představ, které se vám nejlépe hodí. Každý používá jiné programy a podle toho by je měl také orientovat a uzpůsobit.

 

Ondřej Vomočil, 25.04.2014 08:12

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Jak vypnout tučné písmo v rozhraní Google Chrome 124?

Aktualizace Google Chrome 124 přináší mj. změny v uživatelském rozhraní. Konkrétně je to vizuální přestylování písma panelů a jiných prvků na tučnou variantu fontu. Ovšem na některých instalacích se změna potýká s...

Jak aktivovat AI Notebook a Designer Image Editor v MS Edge?

AI Notebook je novou funkcí Copilotu (patrně nejen v rozhraní MS Edge), která pozměňuje možnosti interakce s textovou generativní AI. Upouští od chatu ve prospěch vytvoření souvislého finálního textu. Designer Image Editor je od toho oddělený, samostatný...

Jak aktivovat integrovaného Copilota v Evropě?

Copilot je patrně první AI integrovaná přímo do operačního systému. Ovšem mimo vyhrazená území ho nevyužijete. A mezi ta území patří i starý kontinent. Tedy pokud nezkusíte Windows trošku potweakovat, aby z něj vypadl ten...

Jak povolit rychlé zobrazení plochy kliknutím na hlavní panel: ve Windows 11?

Rychlé zobrazení plochy je populární fičurkou všech operačních systémů. Kdykoliv se ztrácíte v záplavě oken, nebo potřebujete rychle spustit program či otevřít dokument, šikne se okny nezaplavená plocha, kterou většina uživatelů...


 
© 2005-2024 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama