[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Jak spravovat svoje finance?

Hledáte v aktuální době nějakou šikovnou aplikaci, ve které si budete vést svoje příjmy a také pochopitelně na druhou stranu i výdaje a podle toho budete všechny data analyzovat a mít dokonalý přehled v jedné aplikaci o tom, kolik jste toho za jaké věci utratili a tím pádem zjistíte, jak hodně a hlavně za co utrácíte? Pokud takovou aplikaci hledáte, nejlepší je si rovnou nainstalovat aplikaci s názvem Fresh Finance, na kterou se zde rovnou podíváme.

 

Fresh Finance je tedy jak jistě asi všichni tušíte software, který bychom mohli zařadit do kategorie finančního software a hned na začátek k němu říci, že je určený pro operační systém Windows a k dispozici je všem uživatelům zcela zdarma. 
 
Jedná se tedy o velice šikovného pomocníka pro správu vašich financí hezky pohodlně z jedné aplikace, která vám toho hodně umožní. Aplikace Fresh Finance sleduje vaše příjmy a také výdaje a má za úkol vést efektivně vaše příjmy a výdaje, což mnozí z nás chcete, jelikož měsíčně utratíme několik peněz, které prakticky ani nevíme, za co utratíme.
 Jak spravovat svoje finance?
 
S programem Fresh Finance budete schopni zaznamenávat jednotlivé pohyby na bankovních účtech, ale také budete moci zadávat přímo do aplikace jednotlivé výdaje ručně a určovat do jaké kategorie celkově patří a jakým způsobem je dále můžete spravovat. V aplikaci s názvem Fresh Finance si můžete také zadávat připomínky k platbám, takže pokud máte mít zaplaceno například k nějakému datu elektřinu a plyn, rozhodně to díky aplikaci můžete jednoduše udělat a rovnou si tento výdaj poznamenat a zařadit do příslušné kategorie výdajů.
 
Další dokonalou funkcí je nastavení si rozpočtů na týden, nebo na měsíc a podle toho také s finančním obnosem hospodařit, což je asi pro většinu z nás to nejlepší, co si můžeme přát. 
 
Dále si můžete v aplikaci Fresh Finance vytvářet různé analýzy a nebo sledovat různé důvody, které vedou k vašemu internetovému bankovnictví, které je na aplikaci snadno napojeno. Fresh Finance je dokonalá finanční aplikace, díky které můžete po nějaké době používání přesně vědět, za co jste jaké peníze utratily. 
 

 

Ondřej Vomočil, 29.04.2014 08:15

 

 

 

 

Jak zjistit přítomnost a verzi TPM čipu pro Windows 11?

S Windows 11 se pojí otázka možnosti povýšení při nepřítomnosti šifrovacího čipu Trusted Platform Module (TPM) ve verzi specifikace 2.0. Objevily se návody, jak nainstalovat Jedenáctky na systémy bez TPM. Microsoft delší dobu spíše...

Jak vypnout Řízení uživatelských účtů ve Windows 11?

Řízení uživatelských účtů je dodatečnou vrstvou ochrany, která uživatele varuje před změnami, které se aplikace chystají provést  v operačním systému Windows 11. Jestliže vás tento způsob zabezpečování neoslovuje, připadá...

Kde najít parametry PC ve Windows 11?

Informace o systému a přítomném hardwaru vám poslouží nejen při zjišťování kompatibility zařízení s pořizovaným softwarem, ale i při komunikaci s rozličnými technickými a produktovými podporami při problémech. Daná data se...

Jak odinstalovat Microsoft Teams z Windows 11?

Microsoft se rozhodl implementovat videokonferenční aplikaci Microsoft Teams přímo do rozhraní nových Windows 11. Nechává ho spouštět přímo při spuštění systému. Na hlavním panelu mu vyčleňuje vlastní ikonku. A obecně se snaží vnutit...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama