[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Jak spravovat svoje finance?

Hledáte v aktuální době nějakou šikovnou aplikaci, ve které si budete vést svoje příjmy a také pochopitelně na druhou stranu i výdaje a podle toho budete všechny data analyzovat a mít dokonalý přehled v jedné aplikaci o tom, kolik jste toho za jaké věci utratili a tím pádem zjistíte, jak hodně a hlavně za co utrácíte? Pokud takovou aplikaci hledáte, nejlepší je si rovnou nainstalovat aplikaci s názvem Fresh Finance, na kterou se zde rovnou podíváme.

 

Fresh Finance je tedy jak jistě asi všichni tušíte software, který bychom mohli zařadit do kategorie finančního software a hned na začátek k němu říci, že je určený pro operační systém Windows a k dispozici je všem uživatelům zcela zdarma. 
 
Jedná se tedy o velice šikovného pomocníka pro správu vašich financí hezky pohodlně z jedné aplikace, která vám toho hodně umožní. Aplikace Fresh Finance sleduje vaše příjmy a také výdaje a má za úkol vést efektivně vaše příjmy a výdaje, což mnozí z nás chcete, jelikož měsíčně utratíme několik peněz, které prakticky ani nevíme, za co utratíme.
 Jak spravovat svoje finance?
 
S programem Fresh Finance budete schopni zaznamenávat jednotlivé pohyby na bankovních účtech, ale také budete moci zadávat přímo do aplikace jednotlivé výdaje ručně a určovat do jaké kategorie celkově patří a jakým způsobem je dále můžete spravovat. V aplikaci s názvem Fresh Finance si můžete také zadávat připomínky k platbám, takže pokud máte mít zaplaceno například k nějakému datu elektřinu a plyn, rozhodně to díky aplikaci můžete jednoduše udělat a rovnou si tento výdaj poznamenat a zařadit do příslušné kategorie výdajů.
 
Další dokonalou funkcí je nastavení si rozpočtů na týden, nebo na měsíc a podle toho také s finančním obnosem hospodařit, což je asi pro většinu z nás to nejlepší, co si můžeme přát. 
 
Dále si můžete v aplikaci Fresh Finance vytvářet různé analýzy a nebo sledovat různé důvody, které vedou k vašemu internetovému bankovnictví, které je na aplikaci snadno napojeno. Fresh Finance je dokonalá finanční aplikace, díky které můžete po nějaké době používání přesně vědět, za co jste jaké peníze utratily. 
 

 

Ondřej Vomočil, 29.04.2014 08:15

 

 

 

 

Jak přepnout na starý design Facebooku?

Redesign Facebooku příliš kladných ohlasů nevzbudil. Přeci jen místo relativně úsporného rozhraní, v němž se nejvíce místa dostávalo uživatelskému obsahu, nastoupilo rozhraní spíše stylu flat designu se zbytečně roztahanými prvky...

Jak vyhledat písničku pomocí Googlu?

Google jako úspěšný parazit pohlcuje a transformuje všechny vlivy kolem. Nenápadné okénko vyhledávání se tak stává branou mnoha rozličných funkcionalit, které se inicializují buď prostým vyhledávacím dotazem, nebo za pomoci...

Jak odstranit web z Google Analytics?

V Google Analytics se hromadí všechny služby/weby, ke kterým máte přístup. Jejich množství může zcela znepřehlednit používání Analytics, a tak není od věci zbytečné weby smazat. Jen pro upřesnění se bavíme o odstranění webu, nikoliv...

Jak otevírat Chrome a Edge vždy v anonymním režimu?

Google se vás snaží identifikovat na každičkém kroku. Když poprvé otevřete Microsoft Edge, první, co udělá, že vás přihlásí do prohlížeče účtem uživatele Windows nebo alespoň emailem lokálního účtu Windows. A to je jen takový...


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama