[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Jak snadno aktualizovat svoje aplikace? KE STAŽENÍ ZDARMA

Za nějakou dobu používání svého počítače se na vašem disku rozhodně strádají nějaké aplikace, které rozhodně každý den používáte a jak jistě všichni víte, každá aplikace má jednou za čas nějakou tu aktualizaci, kterou by si měl daný uživatel hlídat a rovnou ji provést. Pokud hledáte nějaký vhodný program nebo aplikaci, díky které budete na jednom místě sledovat všechny aktualizace, rozhodně jste tady správně. Pojďme si společně představit aplikaci s názvem SUMo.

 

Na samotný úvod je nejlepší říci nebo napsat, že aplikace s názvem SUMo je dokonalá, je také určena pro operační systém Windows a pro použití je také zdarma. Jedná se tedy o dokonalou aplikaci, kterou si můžete i vy nainstalovat bezproblémově na váš stolní počítač nebo také notebook.
 Jak snadno aktualizovat svoje aplikace?
 
V aplikaci s názvem SUMo je na jednom místě dokonale zobrazen celý seznam aplikací, kde probíhá celé schvalování všech aktualizací, které jsou v celé aplikaci rozhodně dokonale zpracované, což je také to nejlepší, co si můžete v tuto chvíli přát.
 
SUMo je tedy přehlednou aplikací, která sama o sobě sdružuje všechny ostatní aplikace, které jsou na disku vašeho počítače nainstalované, což je rozhodně další plus pro tuto aplikaci. Díky aplikaci s názvem SUMo můžete provádět přímo z jedné aplikace všechny možné aktualizace.
 
Jedná se o velice dobře použitelnou aplikaci, která na jednom místě v přehledné grafice ukazuje všechny potřebné aplikace a také jejich aktualizace, což je potřebné pro ty z vás, kteří mají na disku svého počítače hned několik desítek aplikací, které je potřeba aktualizovat.
 
Pokud vás tedy bohužel tyto neustále aktualizace otravují - nejlepší je si rovnou pustit aplikaci s názvem SUMo, díky které provádíte aktualizace všech ostatních aplikací přímo z jedné a použitelné - tedy aplikace s názvem SUMo.

 

Ondřej Vomočil, 06.05.2014 06:47

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Jak zjistit přítomnost a verzi TPM čipu pro Windows 11?

S Windows 11 se pojí otázka možnosti povýšení při nepřítomnosti šifrovacího čipu Trusted Platform Module (TPM) ve verzi specifikace 2.0. Objevily se návody, jak nainstalovat Jedenáctky na systémy bez TPM. Microsoft delší dobu spíše...

Jak vypnout Řízení uživatelských účtů ve Windows 11?

Řízení uživatelských účtů je dodatečnou vrstvou ochrany, která uživatele varuje před změnami, které se aplikace chystají provést  v operačním systému Windows 11. Jestliže vás tento způsob zabezpečování neoslovuje, připadá...

Kde najít parametry PC ve Windows 11?

Informace o systému a přítomném hardwaru vám poslouží nejen při zjišťování kompatibility zařízení s pořizovaným softwarem, ale i při komunikaci s rozličnými technickými a produktovými podporami při problémech. Daná data se...

Jak odinstalovat Microsoft Teams z Windows 11?

Microsoft se rozhodl implementovat videokonferenční aplikaci Microsoft Teams přímo do rozhraní nových Windows 11. Nechává ho spouštět přímo při spuštění systému. Na hlavním panelu mu vyčleňuje vlastní ikonku. A obecně se snaží vnutit...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama