stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis
poptat plnou verzi

A.W.I.S. POKLADNA

 CZ   

 
Profesionální POKLADNÍ SYSTÉM
 

 

TIP Stáhněte tento soubor bezpečněji pomocí download manažeru.

Zdarma ke stažení A.W.I.S. POKLADNA manažerem stahování
 

Ve stručném shrnutí systém obsahuje pokladnu pro účtování stolů, sklad (i více skladů), databázi klientů, ulic, rozvážkový systém, recepci, faktury, zrcadlo, ceník (i pro internetové kavárny), majetek, měny, platební karty, stravenky, peněžní deník, tisk meziuzávěrky, přehled směn, tržeb směny, denní přehled, docházka zaměstnanců, statistiky, režim pro dotykovou obrazovku, síťové řešení, propojení přes internet, bezpečnost dat, min. HW nároky.

To vše pouze za cenu 12.900,- !!

Systém v této ceně obsahuje sklady, normování, síťové řešení, exporty do excelu,
vzdálený přístup přes internet a další!!


Kasa - hlavní část pro obsluhu

Kasa je optimalizována pro rychlé a jednoduché účtování dotykem. Dotyková obrazovka velmi zefektivní práci. Zaúčtování je v naší pokladně na pouhé dva doteky! V Kase můžete i účtovat pomocí myši, nebo velmi efektivně přes klávesnici, hlavně pomocí třímístných kódů či výběrem z přehledu (řazeni dle abecedy, kódů, EAN), kde lze položku vybrat i napsáním počátečních písmen. Kasa dále nabízí rychlé zamykání pokladny pro rajónový systém obsluhy. Přístup do Pokladny-Kasy je přes jméno a heslo, případně načtení magnetické karty či vložení kódu obsluhy. Kasa může být i v angličtině či ruštině. Kasa nabízí založení účtů pro stálé zákazníky nebo zaměstnance. Pro stálé zákazníky nabízí slevové karty, jejich evidenci (útraty zákazníků na slevových kartách). Možnost vytvoření účtu se slevou až 100% nebo navýšení (happy hours či noční přirážka). V každém okamžiku Kasa nabízí aktuální tržbu i stavy účtů, možnost prohlížení historie účtu. Dále pokladna nabízí i rozšiřující funkce, jako je sloučení stolů, přesun mezi stoly, dopočítávání, stravenky, karty, členské karty, storno, slevy při placení, personální ceny, vrácení účtu po zaplacení, tisk posledního účtu, mapa stolů, rozdělení tržeb dle obsluhy(rajónový systém obsluhy), vložení úkolů pro personál, předtisk účtů a další možnosti modulu Kasa...


Pokladna - Ceník

Snadné a přátelské prostředí nabízející veškeré funkce jako např. odečítání ze skladu, možnost definování složení jídel, koktejlů. Zrcadlo, inventura. Snadná editace složení jednotlivých položek ceníku (např. CubaLibre = 0.05 x Havana + 0.01 x Limetsirup + 0.3 x Cola). V pokladně, části ceník, je možnost nastavení speciální ceny pro zaměstnance (personální ceny). Pokladna zahrnuje i přehledné normování. Kalkulace jídla, koktejlů. Evidence i přes EAN kódy a následný prodej, tisk EAN kódů - etiket, editor EANu.

 


Pokladna - Statistiky

Velmi komplexní řešení umožňující rozsáhlé množství přehledných reportů (příjmy, výdaje, měsíční přehledy, přehled docházky, prodeje za den, za měsíc či přesně určenou dobu, úbytky ze skladu a další). Cokoli je do pokladny vloženo, je navždy uloženo a z databáze se nikdy nesmaže. V případě nutnosti opravy zaúčtování se v pokladně vytváří storno záznam. V reportech pokladny je možno prohlédnout všechny stornované položky, vratky, odpisy ze skladu.

 

 

Pokladna - Sklad

Přehledná aplikace, která umožňuje vést sklad a skladovou evidenci snadno a rychle. Nabízí možnost nastavení minimálního množství zásob. Uživatel je pak včas upozorněn, že je potřeba doplnit zásoby. V každém okamžiku vidíte aktuální stav skladu, součet stavu skladu v Kč, průměrná nákupní cena, skladové karty, marži u každé položky, vyhledávání a řazení pro rychlý přehled. Pokladna nabízí i funkce pro export do Excelu. Statistiky prodeje až po přehled jednotlivých položek na účtech. Možnost založení více skladů.

 


Pokladna - Fakturace

Fakturační část nabízející vše pro příjem či storno faktur od dodavatelů. Touto cestou je pořizováno zboží do skladu či speciální možnost prodeje prostřednictvím faktury. Fakturace zahrnuje seznam všech přijatých faktur, možnost nastavení upozornění o splatnosti jednotlivých faktur. Samozřejmostí jsou i statistiky pro součty faktur za určité období, automatické nabízení poslední ceny pro rychlé naskladnění, přehledy a další funkce pokladny.

 

 


Pokladna - Zákaznická evidence

Zákazníci, jejich evidence v pokladním systému AWIS, má možnost zapsání různých informací, útraty a dalších přehledů o Vašich zákaznících. Pokladna má možnost sledovat statistiky nejen útraty zákazníka, ale třeba i oblíbené jídlo, pití či zobrazení posledního účtu a fotografie. Dále i nastavení funkce debetu – účtování do mínusu, odesílání uvítacího emailu, hromadné zasílání emailu. Databáze klientů slouží zejména pro provozy, které využívají zákaznické karty, jejich slevy, jako jsou třeba restaurace s rozvozem jídel, pensiony s recepcí, hotely, fitness či obchody. Své uplatnění najde i u náročné klientely jako jsou členské kluby - memberships, golfové kluby a veškeré provozy, kde je potřebná evidence klientů, jejich statistiky a další přehledy, které pokladna nabízí.

 


Pokladna - Rozvážkový systém, propojení s mobilním telefonem

Funkce, které pokladna nabízí umožňují např. evidence zákazníků, jejich adres, jejich telefonní čísla (domů, do práce, mobil..), statistiky útraty, zobrazení - identifikace příchozího čísla (propojení mobilního telefonu a pokladny) za bezkonkurenční cenu! Další potřebné funkce pro rozvoz jídla, jako adresy a tel. čísla na účtence, tisk účtu 2x a další. Pro databázi ulic možnost vložení vlastních vzdáleností. Dopočítávání ceny za km. Pokladna podporuje i zobrazení informací na LCD monitory. Až 4 obrazy z jednoho pc. Tyto tabule slouží k zobrazení denní nabídky, či zobrazení reklamy (vhodné pro denní nabídku u všech provozů s rychlý občerstvení, fast foody).

 

Pokladna - Mapa stolů, rezervace stolů

Přehledná mapa podniku a evidence rezervací stolů, dle jména či přímo dle zákaznické karty klienta. Přehled je v systému jak v manažerské části, tak přímo v účtovací části Kasa, na mapě podniku! Možnost založení více míst, pater v podniku. Export obsazenosti na web (propojení pokladny a internetu, exporty a přehledy na webu).

 

 

 

 

Pokladna - Recepce pro penziony

Jednoduché a přehledné řešení nabízející rezervace pokojů, přehled obsazenosti, potvrzené a nepotvrzené rezervace pokojů, druhy pokojů k rezervaci (označeno číslem či názvem pokoje), nastavení cen polopenze a další potřebné funkce pro rezervaci. Export obsazenosti na web.

 

 

 

 


Pokladna - Bezpečnost dat

Veškerá data jsou bezprostředně odesílána na server (v síťové verzi), při havárii klientské stanice nehrozí v pokladně jakákoli ztráta dat. V případě kompletního řešení (hardware od AWIS) je pokladna dodána s UPS záložním zdrojem pro případ výpadku elektřiny. Pokladní systém nabízí i funkci pravidelného zálohování přes SMTP protokol na web či email, nebo pravidelné zálohovaní přes FTP na portál AWIS. Portál AWIS nabízí kromě pravidelného zálohování i přehled tržeb a skladu, dostupný přímo přes jakýkoliv prohlížet bez nutnosti žádné instalce pokladního systému.
Pokladna - Síťové řešení, centrální modul (pro více provozů)

Komplexní řešení pro velké provozovny s více platebními terminály, bary či kuchyněmi. Řešení zahrnuje server s databází + libovolný počet klientských stanic a tiskáren. Toto řešení Vám ušetří čas i peníze. Při koupi systému na server je samozřejmostí výrazná sleva formou zakoupení pouze licence pro další terminály. Zajímavou možností je i propojení pokladny přes internet, či možnost servisní služby pravidelné zálohy databáze na internet. Centrální modul pak nabízí kopletní propojení všech poboček (restaurací či obchodů). Pobočky následně odesílají přes internet tržby a úbytky ze skladu, do centrálního modulu u Vás v kanceláři.

ZÁSUVNÉ MODULY - možnost vyplešení:

Zákaznická evidence
(zásuvný modul) - přehled všech zákazníků, statistiky ke každému účtu, vyhledávání dle magnetické karty, jména.. Velmi zajímavá možnost pro odvážné podniky, jenž nechtějí být průměrní. Tento modul Vám umožní vytvoření prestižních zákaznických karet pro VIP či stálé členy. To umožní vést kompletní evidenci o zákazníkovi, včetně jeho oblíbeného místa na sezení, oblíbeného jídla či pití. Nezajímavou však není ani možnost placení VIP zákaznickou kartou na baru s možností zaplacení při odchodu či vedení účtu tohoto zákazníka. Tento modul a jeho využití lze jednoduše modifikat přesně dle Vašeho přání.


Modul PDA - mobilní číšník (zásuvný modul) - velmi přehledný systém pro Vaši obsluhu. Funguje na každém provozu, kde je WiFi. Systém je určen především pro vytížené restaurace, ale i další druhy pohostinských zařízení. PDA systém umožňuje číšníkovi mít vždy u sebe kompletní nabídku restaurace, má výhodu nejen rychlejšího účtování, ale i kontroly zaměstnanců. Tento mobilní číšník nabízí stabilitu, pohodlí a bezkonkurenční cenu. Instalace a zaškolení obsluhy po celé ČR.

 

Mapa stolů (zásuvný modul) - automatické vytvoření mapy stolů a následná jednoduchá administrace rozložení, přidělení různých map. Systém nabízí možnost elegantního vytvoření mapy stolů v podniku s možností editace umístnění stolů, jejich velikosti a dalších parametrů. Unikátní vlastností je možnost vytvoření více pater či místností s možností přiřazení určitého personálu daným prostorám. Tento systém Vám usnadní a zároveň velmi zpřehlední účtování, obsazenost stolů a umožní např. usadit zákazníka k danému stolu již při jeho příchodu. Tato funkce je hojně využívána v luxusních zařízeních, kde k usazování využívají služeb recepční u vchodu.

 

Recepce (zásuvný modul) - rezervační systém pro penziony, doporučeno pro počet do 20 pokojů, zákazníku neomezeně. Velmi přehledný modul nabízející vše co je pro provoz penzionu potřeba. Od veškerých přehledů, přes tzv. štafle, nabízející Vám jednoduše a pohodlně rezervovat dané pokoje či prohlížet obsazenost penzionu, až po export veškerých informací. Samozřejmostí je automatické dopočítávání plné penze, polopenze, atd.

 

Provizní systém (zásuvný modul) - určeno pro podniky, kde je potřeba evidovat provizi za prodané zboží, služby. Užitečný modul pro zaměstnavatele, kteří se nechtějí starat o rozdělování dýžka a podobných provizí. V systému lze jednoduše, ať již konkrétní sumou či procenty nastavit který zaměstnanec získá jakou provizi. jednoduché využití pro provize jak z prodeje tak z vykonaných služeb. Velmi efektivní v podniku s drobnými neshody mezi personálem.

 

Rozvážkový systém (zásuvný modul) - systém pro všechny provozy s rozvozem jídla. Zobrazení volajícího klienta, prostřednictvím naší pokladny! Není potřeba žádná ústředna! Tento systém zjednoduší provoz Vaší rozvážkové firmy. Eviduje veškeré zákazníky, nemusíte se tedy pokaždé stejného zákazníka ptát na stejnou adresu. Nabízí možnost akčních nabídek jako je oblíbené Happy hour nebo možnost noční přirážky. Opravdu unikátní nabídkou je identifikace volajícího číslo za bezkonkurenční cenu. Při propojení se Zákaznickým modulem je možné na základě telefonního čísla zobrazit různé informace o zákazníkovi jako je např. doručovací adresa, oblíbené jídlo, či problém při minulé objednávce.

 

Obchod - propojení s váhou, tisk etiket (zásuvný modul) - tiskněte si etikety přes jeden klik v pokladně. Jednoduché propojení s váhou a pokladnou.

Výdej obědů pro firmy (zásuvný modul) - rozsáhlý modul pro zaměstnance a evidenci - výdeje jejich obědů

Plně funkční verze pokladny s modulem Kasa a ukázkové databáze najdete ke stažení a dalšími informacemi na našich stránkách www.kasa-pokladna.cz či můžete stáhnout pokladnu přímo zde

Možnost prohlídky rozsáhlé galerie všech systémů AWIS, fotek z instalací na provozech po celé ČR! Společnost AWIS nabízí kromě pokladních systémů také hotelové systémy, fakturační systém, online CRM, e-shops, redakční systém, grafické práce a další. Dále nabízíme úpravy systému dle přání zákazníka.

 


Ukázkové databáze ke stažení zde:
záloha sortimentu recepce (pro pensiony)
záloha sortimentu obchodu (EAN)
záloha sortimentu restaurace

 
 
 
 
 
facebooktopclankyjagg.czlinkuj.czDelicious
Detail produktu A.W.I.S. POKLADNA
Licencezdarma k vyzkoušení
Omezení30 dnů
Výrobce   (vše od výrobce)A.W.I.S. Správa, systémy s.r.o.
Stránka produktuwww.kasa-pokladna.cz
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden3
Stažení celkem451
Hodnocení Instaluj.cz
58
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení (- 2 / + 6) 
Operační systémWindows 2000/XP/Vista/7/8
Velikost souboru7,38 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download A.W.I.S. POKLADNA
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2017 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace