[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis

ikona programuBar & Restaurace

Bar & Restaurace 2.73

 CZ    TIP   

 
Pokladní a skladový systém pro bary a restaurace s podporou EET i na Windows XP
 

 

Stáhnout s doplňkem

Stáhnout

Stáhnout s doplňkem

Stáhnout

 

 Bar & Restaurace

Bar & Restaurant je příjemný a spolehlivý pokladní systém, který vede zákaznické účty, pokladnu a sklad kdekoliv, kde je zařízení barového typu. Jde o přehledný systém, který podporuje ovládání myší, klávesnicí, nebo pomocí volitelné dotykové obrazovky. V systému je i podpora čtečky čárových kódů. Bar & Restaurant vede kompletní stavy skladu, prodeje a zákaznických účtů. Zároveň je to systém, který provádí kontrolu práce zaměstnanců, čímž chrání investice a reguluje výdaje firmy. Tento pokladní systém zaměstnancům nejenže ulehčí práci, ale především zamezí vzniku účetních a jiných chyb, které obvykle činí personálu největší manko. Tento systém je plně podporuje již zrušenou elektronickou evidenci tržeb (EET). V případě, že by se EET vrátilo, je plně připraven jej opět kontrolovatelně používat. Stát Vás neokrade, můžete si sami zvolit, jaké informace od Vás odcházejí. Aktualizace jsou u nás doživotně zdarma. Práce se systémem je navržena tak, aby byla co nejrychlejší. Systém je tedy vhodný i pro diskotéky a další místa, kde je velký provoz. Systém je plně připraven pro užití i jako registrační pokladna. Není problém na jednom skladu používat více terminálů, nebo i více samostatných barů (vlastní i sdílený sklad). Data lze sdílet, přenášet, kontrolovat v kanceláři za běhu apod. Systém usnadňuje vytváření uzávěrek (tzv. zrcadel). Pomocí průvodce a dialogů je uzávěrka zpracována mnohem rychleji, než běžnou metodou. Výsledkem jsou podrobné reporty (PDF), které je možno tisknout, odeslat emailem, nebo archivovat. Pro jednodušší komunikaci s účetní systém podporuje tzv. "malý report", kde jsou pouze podstatné údaje pro účetní. Dále je možné ze systému vyjet report pouze toho zboží, které mělo pohyb, nebo třeba nákupní lístek. V případě potřeby je možno zákazníkovi předat účtenku - systém podporuje tisk na pokladních i běžných tiskárnách. Vzhled a obsah účtenky máte pomocí šablon plně pod kontrolou. K dispozici je i možnost provozu bezdrátového číšníka pomocí přenosného zařízení. Nic nepřiplácíte, licence zahrnuje až pět aktivací. Systém je možné provozovat i s připojeným zákaznickým displejem, který může mít dva, nebo čtyři řádky po 18 znacích, nebo (ještě lépe) zákaznickou obrazovku (klasický monitor obsahující pouze zákaznické hodnoty). Pro zpříjemnění práce především začínajícím uživatelům je do systému přidána i funkce hlasové navigace, která vás v průběhu práce se systémem informuje o stavu, možnostech, tipech a dalších instrukcích. Vše v reálném čase a s aktuálními údaji. K hlasovému výstupu se používá hlasový syntetizátor, který převádí text na mluvené slovo, které je velmi podobné lidskému hlasu.

Od verze 2.10 jsou do systému přidány i funkce barevného rozlišení zboží (originální kombinace 4 barevných prvků na každé tlačítko - i zdánlivě podobné položky tak opticky odlišíte), úplně nový aktualizační nástroj, přímá komunikace s uživatelskou podporou a další funkce. Nebudete-li si vědět rady, můžete přímo z programu kontaktovat uživatelskou podporu.

Nově systém plně podporuje automatický odpočet DPH dle státem vyhlášeného koeficientu, nebo pomocí matematického odpočtu (koeficient byl následně zrušen).

Nově lze v systému používat tři prodejní ceníky. Plynule tak můžete měnit cenu zboží dle potřeby. Na jednom lístku můžete mít stejné zboží v různých cenových relacích (například před a po Happy Hour, během ní, nebo i třeba personální cenu).
 

Bar & Restaurace - pokladní a skladový systém pro bary a restaurace MAGAZÍN

náhledMáte bar nebo restauraci a řešíte jaký je ideální program pro pokladnu a nebo celkově pro váš sklad, který musíte denně kontrolovat a klidně i denně objednávat zboží, které za den došlo? Pokud ano, rozhodně si...

Celý článek...

 
 
 
 
Detail produktu Bar & Restaurace
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) 2.73
Omezenívypínání po 15min a blokace některých funkcí
Výrobce   (vše od výrobce)Radek Hemelík
Stránka produktuhttp://www.mysoft.cz
Podporovaný jazykČesky, Anglicky, Německy, Francouzsky
Datum vydání
Stažení za týden45
Stažení celkem24 136
Hodnocení Instaluj.cz595
Hodnocení uživatelé
4.5 (95 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení (- 10 / + 85) 
Operační systém
Windows 2003/Vista/7/8/10
Velikost souboru45,61 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Minimální konfiguraceAdobe Reader, Internet Explorer
Oznámit novou verzi mailem
 
download Bar & Restaurace
  
 

reklama

NEJSTAHOVANĚJŠÍ

1.FAKT  CZ 894
2.2HCS Fakturace  CZ 193
3.Program Autoservis + AdmWinDE  CZ 184
4.AdmWinDE  CZ 182
5.AdmWinPU  CZ 149
6.Program Autoservis + AdmWinPU  CZ 128
7.Fakturačka  CZ 121
8.Hotelový systém HotelWin  CZ 93
9.Podnikatelský systém PROFIT  CZ 88
10.Faktury  CZ 75
11.Sklad, skladová evidence WalSoft  CZ 63
12.Bar & Restaurace  CZ 45
13.ProFact  CZ 45
14.EKONOM účetní a evidenční systém  CZ 40
15.FAKTURKA Start  CZ 32
16.HomeEKO, vedení ekonomiky domácnosti  CZ 31
17.AUTOPLAN Kniha jízd  CZ 30
18.Pokladna a Sklad  CZ 28
19.Fakturatik  CZ 24
20.AUTOPLAN Cestovní příkazy  CZ 21

 

 

 

reklama

 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  přidat software  |  RSS  |  lime  |  

Copyright © 2005–2023 PS Media s.r.o. – digital world
 

reklama