[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis

ikona programuPokladní kniha

Pokladní kniha 1.2

 CZ    TIP    ZDARMA   

 
Vedení pokladní knihy v elektronické podobě
 

 

Stáhnout zdarma

 

 Pokladní kniha

Pokladní kniha je jednoduchý program nahrazující klasickou pokladní knihu. Program má kvalitní výstup na tiskárnu s možností náhledu, exportu do PDF a přímý tisk. Součástí je i návrhář sestav, který dovolí uživatelům upravovat předlohy sestav, tedy výslednou podobu tisku, pokud výchozí od výrobce nevyhovují. Bližší popis programu je uveden nápovědě, která je součástí instalace.

Program se neinstaluje, pouze se rozbalí stažený soubor a jeho obsah se uloží na pevný disk. Pro první kroky a demonstraci funkcí včetně tisku je v instalačním balíčku připojen soubor databáze se zkušebními daty. Pokud chcete pracovat s "ostrými" daty. Program zavřete, soubor databáze Pokladna.mdb smažte nebo přejmenujte a po opětovném spuštění programu se automaticky založí nový prázdný soubor databáze. Obdobně lze postupovat při přechodu na nové období, např. kalendářního roku. Program sice záznamy odlišuje podle měsíce a roku, ale s narůstajícím počtem záznamů zbytečně narůstá objem databáze a zbytečně se zpomalují výpočty aktuálního zůstatku.

Svoji koncepcí je program určen malé organizace a pro drobné živnostníky. Pro náročnější zákazníky nabízíme placenou variantu programu koncipovanou jako webovou aplikaci. Výhodou řešení je neomezené množství dat, sdílení po síti a neomezený počet uživatelů.
 

Pokladní kniha: poklad pro správu pokladny MAGAZÍN

náhledPokladní kniha je neuvěřitelně uživatelsky přívětivá aplikace pro správu záznamů pokladny. Nejenže je přehledná a její ovládání snadné, navíc obsahuje všechny podstatné prvky a je v základní verzi zdarma. Její...

Celý článek...

 
 
 
 
Detail produktu Pokladní kniha
Licencezdarma
Verze   (je už nová verze?) 1.2
Výrobce   (vše od výrobce)datales
Stránka produktuhttp://www.datales.cz
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden5
Stažení celkem1 905
Hodnocení Instaluj.cz51
Hodnocení uživatelé
5 (1 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení (- 0 / + 1) 
Hodnocení VirusTotalKontrola dne 27.06.2020, soubor je 100% bez virů
Operační systém
Windows XP/Vista/7/8
Velikost souboru2,31 MB
Instalacene
Odinstalacene
Oznámit novou verzi mailem
 
download Pokladní kniha
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorská administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005–2020 PS Media s.r.o. – digital world
 

reklama