stránku scrolovat nahoru

Instaluj.cz >> Podnikání & Kancelář >> Účetní programy >> Kasa - Prodejna paragony, fakturace, sklady, firmy
 
 

zpět na výpis

Kasa - Prodejna paragony, fakturace, sklady, firmy

Kasa - Prodejna paragony, fakturace, sklady, firmy 7.15

 CZ    ZDARMA   

 
Registrační pokladna pro Windows
 

 

TIP Stáhněte tento soubor bezpečněji pomocí download manažeru.

Zdarma ke stažení Kasa - Prodejna paragony, fakturace, sklady, firmy manažerem stahování
 

 Kasa - Prodejna paragony, fakturace, sklady, firmy

Modul Kasa (zcela odemčený bez omezení doby či počtu záznamů) zajiš?uje prodej s odebíráním zboží ze skladů, tiskem paragonů, uzávěrkami a podporou práce v síti. Nově odemčen i modul Restaurace.

Prodej Kasa - prodej na pokladně s ovládáním pokladní zásuvky, zákaznického displeje, podporou a tiskem čárového kódu. Tisk prodejek v několika formátech včetně pokladních tiskáren. Zboží je odebíráno ze skladů a pohyby se promítají v uzávěrkách skladů a pokladny. Uzávěrky za období nebo za směnu lze provést též podle skladů nebo obsluhy přihlášené heslem. Rozsah oprávnění uživatelů nastavuje správce systému. Lze zakázat náhled nákupních cen apod. Výpisy prodaného zboží, slevy, vyhledávání podle kódu, názvu, částky, rychlé fulltextové vyhledávání položek, přehled. Možnost složených výrobků, prodeje s různým nákupním a prodejním DPH, obaly. Lze vkládat texty, vracet zboží z reklamace, provádět výkup zboží přes pokladnu. Záruky, sériová čísla zboží. Jednoduchá a velmi rychlá obsluha zkratkovými klávesami. Vše je logické a intuitivní, obsluhu zvládne i nezaškolený personál.

Nově práce se stravenkami.

Funkce a vlastnosti:

  • V uzávěrce pokladny doplněny sestavy dle novelizace, v zrcadle restaurace možnost vytisknout sestavu podle přihlášené obsluhy, která položku vydala. V restauraci možnost tisknout výpisy stolů bez ukončení k náhledu. Z přehledu lze vybrat výrobek jakéhokoliv skladu.
  • Možnost práce v síti s on line propojením se sklady. Nastavení : Jedna sdílená pokladna / více nezávislých pokladen. Náhledy, uzávěrky, export ceníků v HTML, XML. Podpora střihu pokladních tiskáren typu STAR. Uživatelsky nastavitelné sekvence. Přímý přístup na port tiskárny.
  • Přímý tisk na sériové porty tiskáren STAR200 apod. Zpětná kontrola časové souslednosti prodejek při podezření na obsluhu. Připraveno pro EUR. Konečné součty v prodejce lze zvolit též v EUR či libovolné cizí měně, přepočty kurzů, uzávěrky.
  • Zákaznický displej nově zobrazuje i přepočty do EUR, zbývající částku a jednotlivé položky.
  • V Restauraci doplněna podpora Touch Screen ovládání - hotovky, minutka a další skupiny opakujících se položek lze uživatelsky nastavit na plochu, ze které se kliknutím vybírá nezávisle ze všech skladů.
  • Nové vzory paragonů, jednotkové množství, připraveno na fiskální paměť. Automatické konverze databází, zálohování, zrychlení provozu.
  • Přidána funkce elektronická peněženka jako součást věrnostního systému. Rozšířen bodový systém, propojení s modulem bazar a půjčovna. Mazání ve věrnostních kontech, revize. Kombinované slevy dle hodiny, věrnostní karty a slevy dle množství.
  • Restaurace i Kasa připravena pro nezávislý tisk účetenek, bloků i sestav až na třech definovatelných tiskárnách v síti souběžně (např. 2 blokové a jedna A4). Možnost zakázat obsluze manipulovat s cenami a slevami v celém rozsahu. Propojení skladových karet s obrázky zboží. Přepočty měrných jednotek na váhu zboží a naopak.
  • A řada dalších funkcí, které si můžete přečíst na stránkách výrobce.

Aktualizace programu vycházejí pravidelně každých 14 dnů doplněné o legislativní změny a případné nové funkce. V modulu Kasa plně fukční práce s uloženými položkami s kódem vkládanými tlačítkem "Texty" v horní části obrazovky Kasy. Neomezený počet prodejek, uzávěrky podle směn, období, revize podezřelých operací - storna, slevy. Rozšířené funkce skladu a prodeje. Provázáno s ubytováním.

Dotykové displeje optimalizovány pro dané rozlišení. Nový systém rozšířených uzávěrek. Přímé dealerské ceny. Volba automatického tisku paragonů nad 50 Kč. Odhlašování obsluhy v kase. Výběr obsluhy podle vloženého hesla či HW klíče. S položkami jsou dle karty svázány i obaly nebo poplatky za likvidaci.

Rozšířeny uzávěrky Kasy a restaurace včetně revizí operací dle obsluhy. Nově síťový provoz Client - Server s neomezeným počtem poboček (kas a terminálů). Včetně pokladních dokladů a fakturace.

V kase, restauraci a dotykovém rozhranní volitelné rozlišení podle nastavení uživatele. Přidány nové sestavy podrobných uzávěrek a nápojové bloky. Změněny a zvýrazněny obrazovky. Zrychlena komunikace se serverem při provozu v síti. Podpora tiskáren EPSON FPT 220 UC a FPT 88 UC s fiskálním modulem s certifikací ministerstva financí.

 
 
 
 
 
facebooktopclankyjagg.czlinkuj.czDelicious
Detail produktu Kasa - Prodejna paragony, fakturace, sklady, firmy
Licencezdarma
Verze   (je už nová verze?) 7.15
OmezeníModuly Kasa, Restaurace, Odběratelé zcela bez omezení
Výrobce   (vše od výrobce)Trell
Stránka produktuhttp://trell.hyperlink.cz
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden0
Stažení celkem4 019
Hodnocení Instaluj.cz
519
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení (- 3 / + 16) 
AVG a NOD32Kontrola dne 19.10.2017, soubor je bezpečný
Operační systémWindows 95/98/ME/NT/2000/XP/2003
Velikost souboru3,70 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Minimální konfiguracePC 486
Oznámit novou verzi mailem
 
download Kasa - Prodejna paragony, fakturace, sklady, firmy
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2017 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace