[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

Instaluj.cz >> Podnikání & Kancelář >> Účetní programy >> JUNO - Jednoduché účetnictví neziskových organizací
 
 

zpět na výpis

ikona programuJUNO - Jednoduché účetnictví neziskových organizací

JUNO - Jednoduché účetnictví neziskových organizací 32.1

 CZ    ZDARMA   

 
Jednoduché účetnictví neziskových organizací
 

 

Stáhnout zdarma

 

 JUNO - Jednoduché účetnictví neziskových organizací

JUNO je nástroj pro MS Excel, pro kompletní vedení jednoduchého účetnictví neziskových organizací, včetně podrobného manuálu. Nástroj je určen pro neziskové organizace (spolky) jejichž příjmy za poslední období nepřekročí právními předpisy stanovený limit. Je určeno pro účetní-uživatele kladoucí důraz na jednoduchost obsluhy, vysokou produktivitu práce a rychle použitelné výsledky.

Nástroj zahrnuje například následující evidence a funkčnosti.

Vedení peněžního deníku s volitelnou účetní osnovou a s okamžitě dosažitelnými výsledky ve formulářích rozvaha a výsledovka, výkaz majetku a závazků a výkaz příjmů a výdajů, ve struktuře požadované finančními úřady. Umožňuje evidenci a tisk pokladních dokladů přímo z peněžního deníku.

Kniha vydaných faktur s tiskem faktur, automatizovaným zaúčtováním faktur do peněžního deníku, sledováním pohledávek, pohledávek po splatnosti a dalšími funkcemi.

Kniha přijatých faktur s operativním tiskem příkazu k úhradě, automatizovaným zaúčtováním faktur do peněžního deníku, sledováním závazků, závazků po splatnosti a dalšími funkcemi.

Vytváření a okamžité, průběžné sledování rozpočtu.

Analytické souhrny a ukazatele, účetní a statistické sestavy, grafické výstupy, např. CashFlow. Všechny souhrnné i jednotlivé údaje jsou v nástroji organicky provázány, nic není zadáváno dvakrát, vše se promítne na správná místa. Veškerá funkčnost i data jsou uloženy v jednom souboru typu XLSM, který můžete přenášet z počítače do počítače, či třeba kopírovat pro další účetní subjekty. Pro zjištění všech funkcí nástroje nahlédněte do úplného manuálu, který naleznete ke stažení společně s nástrojem.


Verze 32.1 obsahuje následující úpravy a nové funkčnosti.

  • Grafické výstupy, Složení výdajů dle popisů, Složení výdajů dle typů, Výdaje za období, Příjmy za období, CashFlow - tabulkové a grafické znázornění provozního CashFlow přímou metodou (bez odpisů), zahrnující všechny příjmy a výdaje, včetně majetkových a též závazky a pohledávky.
  • Úprava využívaných knihoven Windows a menší závislost na úplnosti instalace knihoven ve Windows jednotlivých počítačů, na kterých uživatelé nástroj používají. Odstraňuje chyby u některých uživatelů s neúplnou instalací knihoven.
  • Vylepšení kontroly formátů po přímém vstupu dat do buněk v peněžním deníku a úprava opravného algoritmu do funkce Kontroly.
  • Oprava funkce Hledat, která občas nevyhledala vše, co měla (pokud byl hledaný řetězec na prvním vyhledaném řádku vícekrát).
  • Úprava tisku faktury tak, aby bylo možno využít popisy fakturovaných položek pro jedinou fakturovanou částku.

Chcete povýšit svoji stávající verzi JUNO na tuto novou, ale máte již pořízeno mnoho dat? Nemusíte čekat na konec roku, použijte na to již nyní funkci Import podle popisu v manuálu.
Manuál ke stažení zde:
http://log.in.sweb.cz/materialy/JUNO_manuál_V32.pdf

 
 
 
 
 
Detail produktu JUNO - Jednoduché účetnictví neziskových organizací
Licencezdarma
Verze   (je už nová verze?) 32.1
Výrobce   (vše od výrobce)Log.In
Stránka produktuhttp://log.in.sweb.cz
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden6
Stažení celkem945
Hodnocení Instaluj.cz41
Hodnocení uživatelé
5 (1 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení (- 0 / + 1) 
Operační systém
Windows 7/10
Velikost souboru914,94 KB
Instalacene
Odinstalacene
Minimální konfiguraceMS Excel
Oznámit novou verzi mailem
 
download JUNO - Jednoduché účetnictví neziskových organizací
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorská administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005–2020 PS Media s.r.o. – digital world
 

reklama