[ Zavřít ] 

kliknutím přejdete na úvodní stranu www.instaluj.cz

INSTALUJ.cz

server pro download software

Hledání:

stránku scrolovat nahoru

Instaluj.cz >> Podnikání & Kancelář >> Účetní programy >> Hotelový systém HotelWin
 
 

zpět na výpis
koupit

ikona programuHotelový systém HotelWin

Hotelový systém HotelWin 3.23 Start

 CZ    TIP   

 
Hotelový rezervační a recepční systém
 

 

Stáhnout s doplňkem

Stáhnout

Stáhnout s doplňkem

Stáhnout

 

Hotelový systém HotelWin je samostatný recepční software s fakturací a pokladnou určený pro ubytovací zařízení libovolné velikosti.

  • Grafický kalendářový ubytovací plán - poskytuje okamžitou názornou informaci o obsazenosti hotelu v čase - přehledně po jednotlivých dnech a pokojích (lůžcích) o rezervacích, ubytovaných hostech a ukončených ubytováních v rozsahu, barvách stavů a velikosti buněk (datum x pokoj), které si sami můžete nastavit. Veškerou činnost recepce můžete provádět z tohoto grafického kalendářového plánu, kde klikem na volný pokoj ve sloupci kalendářního dne se zapisuje nová rezervace nebo přímo ubytování nového hosta. Klikem na obsazený pokoj se jménem otevřete kartu tohoto hosta.
  • Z karty hosta řízení celého procesu ubytování - od rezervace, přes ubytování po vyúčtování (fakturaci) jen změnou stavu rozevíracím seznamem na kartě hosta. Výběr z evidence dříve ubytovaných hostů. Nabídka volných pokojů /lůžek. Vyřazení ostatních lůžek na pokoji (host si přeje být sám) nebo evidence spolubydlících - přímé vytvoření karet spolubydlících hostů a jejich přehled na kartě tohoto hosta. Ubytování více hostů na pokoji než je lůžek (pro pravidelné střídání hostů). Je to současně účet hosta, kam se vybírá z uživatelsky nastavitelných ceníků ubytování a ostatních služeb a poplatků. Z ní se také provede fakturace hosta i celé skupiny / firmy včetně tisku stvrzenky. Už se nic vícekrát nikam nepřepisuje.
  • Kniha hostů - přehled a změny karet hostů - tatáž evidence karet hostů, jen vyjádřená formou seznamu, která je možné různě třídit a vybírat, tisknout, vyhledávat hosty dle různých kritérií v historii od začátku uvedení systému.
  • Výpisy z knihy hostů, statistiky obsazenosti v čase a kapacitního vytížení, výpisy a sumace čerpaných služeb a poplatků. Elektronické oznámení o ubytování cizinců.
  • Denní plán nástupů a ukončení ubytování - přehled o všech nástupech i na základě rezervací a ukončených ubytováních k aktuálnímu datu, nebo ke zvolenému datu z minulosti nebo budoucnosti s možností tisku např.pro úklidovou službu. Vstupu do karet hostů.
  • Účtenky/fakturace, pokladna - vystavování účtenek/faktur z účtu hosta i samostatná fakturace. Tisk faktur v němčině a angličtině s logem, razítkem a podpisem s výstupem v EMF a PDF pro odeslání mailem. Různé měny - lze navolit již na kartě hosta, v jaké měně bude vyúčtován. Pokladna - součtování za zvolené období (den, směnu, týden, měsíc) ve výpisech, sledování denního příjmu hotovosti. Možnost platby v cizích měnách.
  • GDPR - omezení přístupu k funkcím přihlašováním oprávněných osob, šifrování záloh, tisk souhlasu se zprac.osobních údajů, hromadné odstranění záznamů o fyzických osobách nebo jen anonymizace některých údajů po určené době.

Možnost práce ve více oknech současně. Software je postaven tak, aby byl rychlý i při velkém objemu dat Všechny evidence lze exportovat do xls. Import rezervací zadaných na internetu. Možnost síťové verze.

Snadno intuitivně ovladatelný bez potřeby školení. Podrobné návody součástí systému, okamžitá nápověda ke zpracovávané úloze, manuál v PDF, videonávod od rezervace až po vyúčtování https://youtu.be/pbFqHTuYGdE.

Lze provozovat samostatně nebo společně s AdmWin DE - účetní program daňová evidence nebo s AdmWin PU - účetní program podvojné účetnictví, ve kterých je navíc řada dalších základních evidencí - sklady, objednávky, nabídky, poptávky, zakázky, přijaté faktury, zálohové faktury, majetek, knihy jízd a korespondence. Volitelné provedení se zpracováním mezd.

Ke stažení StartVerze HotelWin - plnohodnotná verze pro záznam až 200 záznamů v ubytovacím plánu a knize hostů v součtu s fakturami. Pořízením plné verze lze v zapsaných datech pokračovat dál.

 

Hotelový systém HotelWin - software pro hotely, penziony a ubytovny MAGAZÍN

náhledDnešní recenze bude zaměřená spíše pro majitele nebo manažery hotelů, penzionů nebo i dalších zařízení pro blaho zákazníků, kteří se v tomto zařízení mohou vyspat a v mnohých případech také i...

Celý článek...

 

 

 
 
 
 
Detail produktu Hotelový systém HotelWin
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) 3.23 Start
Omezeníaž 200 záznamů v ubytovacím plánu a knize hostů v součtu s fakturami
Výrobce   (vše od výrobce)AdmWin
Stránka produktuhttps://www.admwin.cz
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden74
Stažení celkem57 657
Hodnocení Instaluj.cz516
Hodnocení uživatelé
5 (16 hodnotilo)

   -   +   

hodnocení (- 0 / + 16) 
Operační systém
Windows Vista/7/8/10
Velikost souboru3,71 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Minimální konfiguracePentium II, 256 MB RAM, 10 MB volného místa na disku
Oznámit novou verzi mailem
 
download Hotelový systém HotelWin
  
Naše cena
4 900 vč. DPH   koupit
  
 

reklama

NEJSTAHOVANĚJŠÍ

1.FAKT  CZ 877
2.AdmWinDE  CZ 216
3.2HCS Fakturace  CZ 203
4.AdmWinPU  CZ 164
5.Program Autoservis + AdmWinDE  CZ 163
6.Program Autoservis + AdmWinPU  CZ 119
7.Fakturačka  CZ 78
8.Hotelový systém HotelWin  CZ 74
9.Faktury  CZ 58
10.AUTOPLAN Kniha jízd  CZ 57
11.Podnikatelský systém PROFIT  CZ 56
12.ProFact  CZ 54
13.Bar & Restaurace  CZ 51
14.Pokladna a Sklad  CZ 49
15.Sklad, skladová evidence WalSoft  CZ 48
16.HomeEKO, vedení ekonomiky domácnosti  CZ 41
17.FAKTURKA Start  CZ 38
18.ACONTO Free  CZ 37
19.EKONOM účetní a evidenční systém  CZ 36
20.AUTOPLAN Cestovní příkazy  CZ 36

 

 

 

reklama

 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  osobní údaje  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  přidat software  |  RSS  |  lime  |  

Copyright © 2005–2024 PS Media s.r.o. – digital world
 

reklama