stránku scrolovat nahoru

 
 

zpět na výpis
poptat plnou verzi

Vlastník

Vlastník Start

 CZ    TIP   

 
Program určený majitelům a správcům všech bytových i nebytových prostor
 

 

TIP Tento soubor je větší jak 20MB, doporučujeme akcelerátor stahování.

Zdarma ke stažení Vlastník pomocí akcelerátoru
 

 Vlastník

Program pro administrativní, správní a účetní agendu domů, ve kterých vzniklo SPOLEČENSTVÍ VLASTNÍKŮ JEDNOTEK podle zákona 103/2000 Sb. Vlastní program je v podstatě propojením několika modulů, které pracují interaktivně tak, že údaje jednou vložené do databáze se automaticky zpracovávají v několika agendách. Například informace o zaplacené platbě vlastníka se automaticky zaúčtují do pokladny či banky, do hlavní knihy. Informace o platbě je zároveň zaregistrována do automatického sledování dlužníků a jejich penalizace apod. Údaje o novém vlastníkovi jednotky jsou zaevidovány v členské evidenci, v předpisech záloh na služby, do fondů oprav, připravují se výstupy pro změnové soubory SIPO atd.

Program lze použít pro nájemní domy, prodané domy i domy, kde vzniklo společenství vlastníků jednotek a lze jej použít i v takových domech, kde se vše navzájem kombinuje a kde je nutnost vést podvojné účetnictví.

Systém umožňuje zpracovávat odděleně různé skupiny domů či bytů dle potřeb a zvyklostí uživatele programu. Je možno volit a také přecházet mezi různými formami systému plateb. Od plateb v hotovosti, přes složenky, bezhotovostně včetně importu plateb z bank klientů až po evidenci a provádění plateb prostřednictvím inkasních středisek.

Pro jednotlivé uživatele bytových či nebytových prostor je možno hromadně či jednotlivě tisknout dopisy či přehledy (změny, vyúčtování, upomínky, složenky atp. s možností dosazení vlastního průvodního textu. Stejně tak lze vyhledat a poskytovat uživateli rychlou informaci při osobním kontaktu. Pro uživatele programu je zajištěna možnost získávat pohodlně a rychle vyčerpávající a přehledné informace z kterékoli oblasti a období zpracovaných dat.

Celý systém Vlastníku obsahuje sedm základních modulů, které spolu navzájem komunikují. Moduly jsou tyto: Jednotky, Pohledávky, Účetnictví, Náklady na služby, Náklady na opravy, Vyúčtování a Revize.

 
 
 
 
 
facebooktopclankyjagg.czlinkuj.czDelicious
Detail produktu Vlastník
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) Start
Výrobce   (vše od výrobce)JIRRA software s.r.o.
Stránka produktuhttp://www.jirra.cz
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden1
Stažení celkem890
Hodnocení Instaluj.cz
50
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení uživatel
Operační systémWindows ME/2000/XP/Vista/7/8
Velikost souboru46,41 MB
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download Vlastník
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2017 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace