stránku scrolovat nahoru

Instaluj.cz >> Podnikání & Kancelář >> Účetní programy >> Podvojné účetnictví ORAX
 
 

zpět na výpis
poptat plnou verzi

Podvojné účetnictví ORAX

Podvojné účetnictví ORAX 12.131

 CZ   

 
Podvojné účetnictví - přehled o finančních záležitostech a hospodaření firmy
 

 

TIP Stáhněte tento soubor bezpečněji pomocí download manažeru.

Zdarma ke stažení Podvojné účetnictví ORAX manažerem stahování
 

 Podvojné účetnictví ORAX

Podvojné účetnictví dává uživateli komplexní přehled o finančních záležitostech a hospodaření firmy. Účetní záznamy je možno vést pro libovolný počet účetních období a snadno se mezi nimi přepínat. Program se může napojit na libovolnou databázi, kde každá z nich může obsahovat data jiné firmy. To umožňuje účetnímvést data pro libovolný počet zákazníků. Software je dodáván s přednastaveným účetním rozvrhem, účetní osnovou a souvztažnostmi (a jinými daty).

Účetnictví může načítat data z ostatních systémů (obchodu a fakturace nebo skladů) nebo načítat příchozí elektronické bankovní výpisy stažené z banky. Vytváří převodní příkazy k úhradě dodavatelům, které je možno zaslat přes uživatelské rozhraní do příslušné banky. Součástí je plná funkčnost pro podávání přiznání k dani z přidané hodnoty a to jak řádné, tak dodatečné nebo opravné.

Účetní zápisy mohou být zadávány pro doklady v libovolné měně. Jeden doklad může obsahovat více typů DPH (plný odpočet, krácený odpočet, dovoz zboží apod.). Částky se automaticky rozpočítávají na jednotlivé účty dle zadané celkové částky a souvztažnosti. Účetní doklad může obsahovat libovolné množství účtů a uživatel je může kdykoliv přidávat, opravovat nebo rušit. Každý doklad je zařazen v jedné z účetních knih a je možno zapnout automatické číslování všech dokladů dle jejich typu.

Uživatel má možnost definovat vlastní účetní výkazy. Jedná se například orozvahu nebo výsledovku a vytvářet vlastní tiskové sestavy pro jejich tisk.

Při zahájení nového účetního období se předplní účetní rozvrh, účetní osnova, souvztažnosti, konfigurace a další z předchozího účetního období.

 
 
 
 
 
facebooktopclankyjagg.czlinkuj.czDelicious
Detail produktu Podvojné účetnictví ORAX
Licencezdarma k vyzkoušení
Verze   (je už nová verze?) 12.131
OmezeníDemo
Výrobce   (vše od výrobce)ORAX, s.r.o.
Stránka produktuhttp://www.orax.cz
Podporovaný jazykČesky
Datum vydání
Stažení za týden0
Stažení celkem8
Hodnocení Instaluj.cz
30
Hodnocení uživatelé

   -   +   

hodnocení uživatel
Operační systémWindows 98/NT/2000/XP/Vista/7
Velikost souboru0,00 Bajtů
Instalaceano
Odinstalaceano
Oznámit novou verzi mailem
 
download Podvojné účetnictví ORAX
  
 
 

ikony pro vás  |  kontakt  |  EULA  |  napište nám  |  reklama na serveru  |  brigádní systém  |  autorká administrace  |  RSS  |  

Copyright © 2005-2017 PS Media s.r.o. - digital world
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace