[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

ZoneAlarm, program, který vás ochrání proti útokům z internetu KE STAŽENÍ

ZoneAlarm, ať to může vypadat, že se jedná o nějaký komplexní bezpečnostní balík, tak to tak není. Jedná se o velmi jednoduchý program, což mu ale nijak neubírá na jeho účinnosti. Hlavním posláním programu je ale zcela zjevně seznámit veřejnost s ostatními produkty a celkovou bezpečnostní nabídkou společnosti ZoneLabs, která se přímo specializuje na bezpečnostní software.

 

Při prvním spuštění programu pochopitelně musí dojít k základnímu bezpečnostnímu nastavení a umožnění práce aplikace ve vašich Windowsech.
 ZoneAlarm, program, který vás ochrání proti útokům z internetu
 
ZoneAlarm vám dále nabídne nastavení Firewallu pro každý program připojení zvlášť.Přesně si tak tedy vyberete, jaké spojení má být povoleno pro kterou položku. Na závěr se ještě můžete informovat o všem z dostupných logů.
 
ZoneAlarm je k dostání ve dvou verzích, ve free verzi, která je určena pro nekomerční použití, takže zdarma pro nevýdělečné účely. A poté v plné verzi Pro, která je určena pro komerční použití.
 
V placené verzi Pro navíc dokáže antivir sledovat přijímané emaily a vyhledat nebezpečné přílohy, pracovat s Cookie a vyhledat zdroj útoku.
 
Přátelské uživatelské rozhraní přináší možnost updatů a upgradů pomocí jednoho kliku. Jedním kliknutím tak můžete potlačit většinu bezpečnostních hlášení během hraní her nebo jiné zábavy, přičemž bezpečnost zůstane stále zachován – game mode.  Možnosti uživatelských nastavení značně rozšiřuje komfort ovládání a práce s programem.
 
Jestli bude práve ZoneAlarm pro vás to nejlepší se říct nedá. Ovšem spolehlivý je a umí toho celkem dost. Program to je ale vskutku velmi jednoduchý. Antivirových programů, které jsou na stejné vlně, jako tento je spousta, takže vám nezbyde nic jiného, než si ZoneAlarm nainstalovat a porovnat s ostatními sami.

 

Ondřej Vomočil, 01.06.2014 21:14

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či...

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama