[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Zjistěte od svého PC všechny informace

Jestliže potřebujte od svého počítače přehledně zobrazit všechny informace na jednom místě a to v nějaké přehledné formě, rozhodně jste se začetli do té správné recenze. My si zde totiž v několika následujících odstavcích detailněji představíme aplikaci s názvem HardInfo, která právě slouží pro zobrazení veškerých informací o vašem počítači přímo v jedné aplikaci.

 

Hned na úvod je dobré říci, že aplikace s názvem HardInfo je určena pro operační systém Windows a k dispozici je pro všechny uživatele kompletně zdarma, což je to nejlepší, co si můžete přát. Pokud tedy potřebujete zjistit všechny informace o vašem počítači přehledně a na jednom místě, což slouží pro další zpracování a následné statistiky, je přímo aplikace HardInfo to nejlepší, co si do svého počítače můžete nainstalovat.
 Zjistěte od svého PC všechny informace
 
Samotná aplikace HardInfo provádí celkový benchmark celého počítače a tím pádem vás velice rychle, efektivně a také přesně informuje o celkovém stavu vašeho počítače, což je to nejlepší, co si můžete přát. Někdo z vás bude určitě chtít a potřebovat nechat si zobrazit všechny informace o stavu vašeho počítače.
 
Pokud tyto potřeby máte a chcete nějakým způsobem analyzovat celkově váš počítač, rozhodně si nainstalujte aplikaci s názvem HardInfo, což je jistá sázka na to nejlepší, co si můžete pořídit. 
 
Dále aplikace HardInfo poskytuje informace o PCI zařízení, o všech zapojených USB zařízeních a také celkově o tiskárnách, síťovém zařízení a dalších datových úložištích, které máte k počítači připojené. 
 
Celkovým úkolem aplikace HardInfo je také hezké vygenerování formátované HTML zprávy, která slouží k archivaci a celkovému zaznamenání stavu vašeho počítače. Jednoduchý, rychlý a dokonale přehledný - to je program HardInfo, který si i vy můžete nainstalovat.
 

 

Ondřej Vomočil, 05.05.2014 09:23

 

 

 

 

Sophos Home: firemní profesionál v domácí kuchyni

Jméno Sophos našinec zná jen ze zpráv reportujících masivní útoky na globální úrovni. Je to totiž jméno nadnárodních bezpečnostních expertů, kteří často mezi prvními zaregistrují či odhalí...

Steganos Privacy Suite: trezor a klíčenka

Steganos Privacy Suite býval balíček bezpečnostních aplikací německých vývojářů Steganos. Z balíčku osmera programů zůstala jen dvojice trezoru a klíčenky. A ovšem technologie a odladěné prostředí dlouho vyvíjené aplikace. Přesvědčí vás...

Avast Premium Security: vypilovaný strážce Windows

Avast je na špici producentů bezpečnostního softwaru už dlouho. A je to znát. Perfektně šlapající základ doplňuje spousta pokročilých technologií, kterým sekundují rozličné bezpečnostní doplňky. Celek do podoby skvostu pomalu ladí designéři...

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete je nejen nositelem příšerně dlouhého jména, ale také unikátního přístupu k identifikaci a odstranění malware. Vysokou účinnost vůči běžnému i zákeřnému malware doprovází zastaralé...


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama