[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Windows 7 Booster KE STAŽENÍ ZDARMA

Jestliže používáte počítač s operačním systémem Windows 7 a řešíte otázku jak přenášet aplikace pro celkové zrychlení vašeho operačního systému - tuto otázku velice rychle a efektivně vyřešíme za vás. Díky programu Windows 7 Booster, který je kompletně zdarma získáte dokonalý a rychlý přehled nad vašimi programy.

 

Díky tomuto jednoduchému, ale velice efektivnímu programu získáte zvýšení výkonu vašeho počítače, což je pro většinu lidí to nejlepší, co si mohou přát. Program Windows 7 Booster odstraní z vašeho počítače nevyžádané soubory, celkově pročistí DNS a obnoví vaši RAM paměť.
 
Nejlepší je na tom celý ten proces, kdy všechno běží na pozadí vašeho počítače, takže se mu dokonale ušetří jeho paměť a i aplikace jsou daleko rychlejší, než při uvozovkách normálním spuštění.
Aplikace, které nejsou přímo spuštěné jsou pouze otevřené na pozadí a připraveny k okamžitému spuštění, takže si můžete dokonale užívat celkovou rychlost vašeho počítače, kterou od něj rozhodně vyžadujete.
 
Díky jednoduchému, ale na druhou stranu velice efektivnímu programu s názvem Windows 7 Booster získáte ze svého počítače daleko více, než si můžete jenom přát. Jedná se o hodně oblíbenou aplikaci, kterou si oblíbila většina uživatelů operačního systému Windows 7. 
 
Většina řeší, jak mít svůj stolní počítač, nebo notebook daleko rychlejší a celkově svižnější, což je pro většinu lidí hodně oblíbená věc, na kterou nedají rozhodně dopustit. Na druhou stranu je příjemné, že cena aplikace je nulová, což si samo o sobě přiláká nové a další zákazníky a uživatele, kteří budou aplikace dále používat a sami o sobě ji doporučovat dalším a dalším lidem.

 

Ondřej Vomočil, 23.04.2014 09:30

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či...

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama