[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Windows 7 Booster KE STAŽENÍ ZDARMA

Jestliže používáte počítač s operačním systémem Windows 7 a řešíte otázku jak přenášet aplikace pro celkové zrychlení vašeho operačního systému - tuto otázku velice rychle a efektivně vyřešíme za vás. Díky programu Windows 7 Booster, který je kompletně zdarma získáte dokonalý a rychlý přehled nad vašimi programy.

 

Díky tomuto jednoduchému, ale velice efektivnímu programu získáte zvýšení výkonu vašeho počítače, což je pro většinu lidí to nejlepší, co si mohou přát. Program Windows 7 Booster odstraní z vašeho počítače nevyžádané soubory, celkově pročistí DNS a obnoví vaši RAM paměť.
 
Nejlepší je na tom celý ten proces, kdy všechno běží na pozadí vašeho počítače, takže se mu dokonale ušetří jeho paměť a i aplikace jsou daleko rychlejší, než při uvozovkách normálním spuštění.
Aplikace, které nejsou přímo spuštěné jsou pouze otevřené na pozadí a připraveny k okamžitému spuštění, takže si můžete dokonale užívat celkovou rychlost vašeho počítače, kterou od něj rozhodně vyžadujete.
 
Díky jednoduchému, ale na druhou stranu velice efektivnímu programu s názvem Windows 7 Booster získáte ze svého počítače daleko více, než si můžete jenom přát. Jedná se o hodně oblíbenou aplikaci, kterou si oblíbila většina uživatelů operačního systému Windows 7. 
 
Většina řeší, jak mít svůj stolní počítač, nebo notebook daleko rychlejší a celkově svižnější, což je pro většinu lidí hodně oblíbená věc, na kterou nedají rozhodně dopustit. Na druhou stranu je příjemné, že cena aplikace je nulová, což si samo o sobě přiláká nové a další zákazníky a uživatele, kteří budou aplikace dále používat a sami o sobě ji doporučovat dalším a dalším lidem.

 

Ondřej Vomočil, 23.04.2014 09:30

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Sophos Home: firemní profesionál v domácí kuchyni

Jméno Sophos našinec zná jen ze zpráv reportujících masivní útoky na globální úrovni. Je to totiž jméno nadnárodních bezpečnostních expertů, kteří často mezi prvními zaregistrují či odhalí...

Steganos Privacy Suite: trezor a klíčenka

Steganos Privacy Suite býval balíček bezpečnostních aplikací německých vývojářů Steganos. Z balíčku osmera programů zůstala jen dvojice trezoru a klíčenky. A ovšem technologie a odladěné prostředí dlouho vyvíjené aplikace. Přesvědčí vás...

Avast Premium Security: vypilovaný strážce Windows

Avast je na špici producentů bezpečnostního softwaru už dlouho. A je to znát. Perfektně šlapající základ doplňuje spousta pokročilých technologií, kterým sekundují rozličné bezpečnostní doplňky. Celek do podoby skvostu pomalu ladí designéři...

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete je nejen nositelem příšerně dlouhého jména, ale také unikátního přístupu k identifikaci a odstranění malware. Vysokou účinnost vůči běžnému i zákeřnému malware doprovází zastaralé...


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama