[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

WiFi calculator, výpočet parametrů domácí WiFi sítě KE STAŽENÍ ZDARMA

Nikterak velký a především jednoduchý, ale za to funkční program WiFi calculator, jak už název napovídá, tak se jedná o takzvanou kalkulačku pro vaši WiFi síť. Program dokáže udělat výpočet parametrů rádiového spojení při návrhu WiFi sítě. Umožní vám tak vypočítat zisk vysílací antény, zisk přijímací antény, maximální vzdálenost mezi anténami, přijímaný výkon a spoustu dalších věcí, která vám tento program nabídne.

 

Program si lidé hodnotí jak velmi dobrý a užitečný. Funkce, která vám může nabídnout, jsou opravdu spolehlivé a přesné, přesto že se jedná o velmi malý program. Už jenom jeho velikost instalačního souboru je pouhých 330kB, takže si dokážete představit, že se nejedná o žádný komplexní program a instalace vám taky nezabere více, než pár vteřin.
 
 WiFi calculator, výpočet parametrů domácí WiFi sítě
 
Co vás určitě také potěší je, že celé uživatelské prostředí je lokalizováno do českého jazyka, takže se s podrobným nastavením, ovládáním programu apod. nemusíte vůbec obtěžovat.
 
Program vyvinul slovenský vývojář a program si můžete stáhnout z jeho oficiálních webových stránek em.tym.sk.
 
Kompatibilita je s veškerými operačními systémy od Windowsu. Patří tam jak staré Windows 98 či Milenium anebo nové Sedmičky či Osmičky.
 
Takže pokud hledáte program, který vám poskytne ty nejlepší informace o vaší WiFi síti a s jejím velmi podorbným a hlavně přesným nastavením, tak si myslím, že jednou z opravdu důvěryhodných a funkčních variant by mohl být právě WiFi calculator od Ing. Matúše Krahúnka.
 
Programů jako je tento je určitě celá řada, ale tento je ověřený a funguje skvěle. Lidé si jej chválí, takže se jedná o prověřený nástroj. Nainstalujte si ho a zkuste sami.

 

Ondřej Vomočil, 03.06.2014 20:16

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

Sophos Home: firemní profesionál v domácí kuchyni

Jméno Sophos našinec zná jen ze zpráv reportujících masivní útoky na globální úrovni. Je to totiž jméno nadnárodních bezpečnostních expertů, kteří často mezi prvními zaregistrují či odhalí...

Steganos Privacy Suite: trezor a klíčenka

Steganos Privacy Suite býval balíček bezpečnostních aplikací německých vývojářů Steganos. Z balíčku osmera programů zůstala jen dvojice trezoru a klíčenky. A ovšem technologie a odladěné prostředí dlouho vyvíjené aplikace. Přesvědčí vás...

Avast Premium Security: vypilovaný strážce Windows

Avast je na špici producentů bezpečnostního softwaru už dlouho. A je to znát. Perfektně šlapající základ doplňuje spousta pokročilých technologií, kterým sekundují rozličné bezpečnostní doplňky. Celek do podoby skvostu pomalu ladí designéři...

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete je nejen nositelem příšerně dlouhého jména, ale také unikátního přístupu k identifikaci a odstranění malware. Vysokou účinnost vůči běžnému i zákeřnému malware doprovází zastaralé...


 
© 2005-2020 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama