[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

VSO Downloader, stahování videa a audia nejen z YouTube KE STAŽENÍ ZDARMA

Program s názvem VSO Downloader vám nabídne širokou škálu možností. Program dokáže věci jako stahování videí z YouTube a jiných velkých serverů, záznam z internetového rádia, automatické rozpoznání streamu, konverze formátů a mnoho dalších věcí vám nabídne tento program v nejnovější verzi 3.

 

VSO Downloader není v České Republice tolik využívaný, ale své fanoušky tu má. Přitom to je zcela skvělý program, který ještě navíc nabízí velmi propracovanou českou lokalizaci. Takže problém s nastavením a obsluhou programu nebudou mít ani začátečníci.
 VSO Downloader, stahování videa a audia nejen z YouTube
 
Program má skvělou funkci, že sám dokáže detekovat video nezávisle na webovém prohlížeči, není tak tedy nutné kopírovat adresu videa/muziky, neboť právě i URL adresu odkazu dokáže tento skvělý program zjistit zcela sám.
 
Mezi další skvělou a velmi užitečnou funkci patří dávkové přejmenování stažených souborů, či rovnou přejmenovat právě stahující se soubor. No není to praktické?
Podporuje protokoly jako http a HTTPS či většinu hlavních VPN a proxy serverů. Samozřejmostí u programů takovéhoto typu je automatické pokračování ve stahování souboru při nechtěném přerušení.
 
Podporovány jsou samozřejmě všechny nejpoužívanější multimediální formáty souborů včetně HD formátů. Mezi součást programu patří také konvertor MP3 souborů.
Program si můžete stáhnout ve free verzi.
 
Ta ale podle vývojářů by měla stačit na stahování a detekci videa, ovšem vše je silně omezeno. Pokud chcete stahovat a ukládat vše bez omezení, tak si musíte koupit verzi s názvem Ultimate, která stojí okolo 30 dolarů. Což za tak skvělý program není obrovská částka a určitě se vyplatí.
 
Program určitě doporučuji maniakům, co stále stahují, ale i lidem co si chtějí jednoduše stáhnout svoji oblíbenou hudbu či film.

 

Ondřej Vomočil, 28.05.2014 16:19

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

IObit Software Updater 2: aktualizace na klik

IObit Software Updater 2 se drží jediného záměru: udržet veškerý software nainstalovaný v systému aktuální. Jeho funkčnost je zcela odladěna, a tak spolehlivě diagnostikuje naprostou většinu zastaralého softwaru a umožní jej všechen aktualizovat na jeden...

jv16 PowerTools: rozsáhlý, detailní, specifický

jv16 PowerTools představuje specifický, sobě vlastní přístup k optimalizaci, čištění a správě počítače. Není koncipován jako vyloženě jednokliková čistící utilita, která vše udělá za uživatele - nicméně stejně tak může fungovat. Jen...

Trend Micro Internet Security: démant a pár nečistot

Trend Micro patří k známým firmám světa IT zabezpečení. Věnuje se především budování komplexních řešení pro poskytovatele cloudových služeb, korporátní prostředí a jiné velké organizace. Trend Micro Internet Security pro...

Webroot Internet Security Complete: lehounký, neobvyklý, kapku nepřehledný a hlavně účinný

Webroot přistupuje k identifikaci a práci malwaru zcela jinak než ostatní vývojáři bezpečnostního softwaru. Ostatně také proto nebývá zařazován do testů nezávislých antivirových laboratoři. Jeho výsledky, provedení a systémová...


 
© 2005-2019 PS Media s.r.o. - digital world