[ Zavřít ] 


 

RSS Kanál

 

Volumouse KE STAŽENÍ ZDARMA

Máte rádi počítače a muziku? Denně tyto dvě věci kombinujete a posloucháte muziku na počítači? Pokud ano, rozhodně se vám někdy stala situace, kdy třeba zazvoní telefon a vy prakticky ihned potřebujete úplně ztišit zvuk z vašich reprobeden. V tomto případě je nejlepší si nainstalovat program s názvem Volumouse, který umí nadefinovat klávesu, která muziku ztiší, nebo ji také ztiší pomocí klávesové kombinace s kolečkem na myši.

 

Volumouse je poměrně hodně zajímavý program, který je kompatibilní s operačním systémem Windows a podle všeho se jedná o poměrně hodně stahovanou aplikaci, kterou si člověk velice rychle oblíbí.
 
Pokud tedy máte rádi muziku a potřebujete ji prakticky ihned ztlumit, protože Vám to okolnosti vyžadují, nejlepší je zmáčknout nějakou klávesu a kolečkem na myši hlasitost muziky snížit.
Někdo si asi řekne, že jsou k dispozici a ke koupení multimediální klávesnice, které v horní řadě mají několik multimediálních kláves, které právě také slouží k zapnutí/vypnutí muziky, nebo také ke ztišení muziky.
 
Nicméně pokud tuto klávesnici nemáte a ani si ji nechcete do budoucna kupovat, jelikož Vám stávající klávesnice vyhovuje, ale na druhou stranu  chcete nějakým způsobem aplikovat tyto moderní věci do své klávesnice, nejlepší je si nainstalovat program s názvem Volumouse, který vám toto všechno dokonale, ale ta druhou stranu velice rychle umožní.
Rozhodně tedy nemusíte kupovat novou klávesnici, která již okamžité ztišení muziky umí - nicméně pokud klávesnici novou nechcete, nejlepší je nainstalovat program Volumouse, který toho umí opravdu hodně. Máte hned několik možností, jak docílit ztišení muziky, kterou posloucháte. Volumouse je zcela zdarma a je určený pro operační systém Windows. Pokud tento systém používáte, rozhodně doporučujeme program vyzkoušet.

 

Ondřej Vomočil, 10.04.2014 13:20

 

Tento program naleznete ke stažení v našem katalogu www.instaluj.cz

 

 

 

 

 

McAfee Total Protection: kvalitní výsledky, ale nic moc podání

Software McAfee má nezáviděnou pozici, kterou si ovšem vybudoval sám. A to sice nešťastným způsobem nabídky, který ho zařadil mezi crapware. Velmi často se totiž objevuje mezi softwarem, který pokud není přímo nainstalován v OEM verzích...

Outbyte PC Repair: kočkopes a přešlapy

Outbyte PC Repair má rozhodně zajímavý design prvotního skenu. Projede, identifikuje problémy a nabídne řešení v jedné dlouhé sekvenci - bez nutnosti se proklikávat jednotlivými položkami a v nich ještě hledat co a jak. Nicméně...

Wise Care 365 si nechává ty nejlepší špeky jen pro platící

Wise Care 365 je optimalizátor odladěný léty vývoje. Je přehledný, lokalizovaný, bezpečný díky zálohování prováděných změn. A jak se za roky ladil program sám, tak se ladil i jeho prodej. Jestliže ho chcete na jeden klik - či...

Comodo System Utilities: mrtvý program s živou prezentací

Bezpečnostní firmy prezentují na svých stránkách různé produkty. Někdy se ovšem i jim podaří nejen prezentovat ukončený program, ale ani neupozornit na to, že je ukončený - a navíc ho nabídnout i k instalaci. Tím celý fór nekončí...


 
© 2005-2021 PS Media s.r.o. - digital world
 

reklama